Sobota 27.6.2020
BEKO POHÁR JUNIORŮ (Světlá nad Sázavou):
16:30 SF: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HBC Plzeň
COALSOFT POHÁR DOROSTU (Světlá nad Sázavou):
10:35 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HBK Bulldogs Brno
15:05 Elba DDM Ústí nad Labem - HBC
Autosklo-H.A.K. Pardubice
COALSOFT pohár dorostu se blíží! Chceme minimálně medaili, hlásí trenér Autoskla Miloš Kamaryt
Svítkovský pohár – kategorie starších žáků:
8:30 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – Pardubický kraj U13
11:15 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – Ježci Heřmanův Městec
13:15 HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice –
14:30 O3M: 3.tým ZČ – 4.tým ZČ
15:15 FI: 1.tým ZČ – 2.tým ZČ
16:00 vyhlášení výsledků
Jednodenní kemp výběru hráčů U13 Pardubického kraje (Svítkov):
Nominace: Bečička Petr, Kupka Tomáš, Rampír Jakub, Švidrnoch Vojtěch, Janovský Prokop, Plecháček Lukáš, Švadlenka Dominik (náhradníci campu: Forgáč Dominik)
Turnaj žen v Kyjově (3+1):
10:00 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – SK Sudoměřice
11:00 TJ Sršni Svitavy - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
12:00 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HBK Kyjov
13:00 REBELS Skalica - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
14:00 vyhlášení výsledků turnaje
Pohár minipřípravek (ZS Hlinsko):
Účastníci turnaje: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice, HBC Hradec Králové 1988, HBC Jokerit Chrudim, Hlinsko „bílý tým“, Hlinsko „červený tým“, Ježci Heřmanův Městec
Hřiště 1:
10:00 HBC Jokerit Chrudim - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
10:25 Hlinsko „červený tým“ - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Hřiště 2:
11:15 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - Ježci Heřmanův Městec
12:05 Ježci Heřmanův Městec - Hlinsko „bílý tým“
12:30 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HBC Hradec Králové 1988
13:20 Zakončení turnaje
Neděle 28.6.2020
AUTOSKLO-H.A.K. CUP:
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – TJ KOVO Praha (16:00, Pardubice – Polabiny)
BEKO POHÁR JUNIORŮ (Světlá nad Sázavou):
13:00 O3M: poražený SF1 – poražený SF2
16:30 FI: vítěz SF1 – vítěz SF2
COALSOFT POHÁR DOROSTU (Světlá nad Sázavou):
8:30 SF
9:35 SF
10:40 O5M:
15:00 O3M:
18:30
FI: