VÍKENDOVÝ SERVIS

Autor: Nekolová Jana | 28.09.2020 17:22

Pátek 25.9.2020

ELM: HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice – TJ KOVO Praha 5:3 (1:1,3:1,1:1)

Branky a nahrávky: 5. Filip (Bílý), 21. Česák (Vlasák), 25. Česák, 27. Kohoutek (L.), 45. Janeček (Strouhal) – 2. Kupf (Kyclt, Krištof), 24. Kupf (Krištof, Pátek), 34. Krištof (Bydžovský)

Sestava: Stárek (Bittnar) – Filip, Kopřiva, Novotný, Turyna, Zajíček – Bílý, Blažek, Česák, Förstl, Janeček, Kohoutek, Kubeš, Moravec L., Moravec Š., Staněk, Strouhal, Vlasák

Sympatický výkon KOVA v Pardubicích nestačil, domácí zabrali v pravou chvíli

Hodnocení trenéra Jiřího Mašíka:

Sobota 26.9.2020

2.L: 1.HBC Svitavy - HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice C 2:3

SŽ: SK Hokejbal Letohrad - HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice „bílý tým“ 7:6

Trenér Břetislav Janovský „Do utkání jsme nastupovali s odhodláním poprat se o body. Na začátku utkání jsme však inkasovali dva góly. Mužstvo se však nepoložilo, zrychlilo hru a do konce druhé třetiny jsme se ujali vedení 6:3. Do poslední třetiny soupeř snížil počet střídaných hráčů. My jsme začali střídat pouze dvě pětky, ale to na ubránění vítězství bohužel nestačilo. Soupeř ve třetí třetině vstřelil čtyři branky, přičemž nám se i přes několik šancí branku vstřelit nepodařilo. Soupeři děkujeme za čistou hru a našim hráčům za předvedený výkon, který se zápas od zápasu zlepšuje.“

SŽ: HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice „modrý tým“ – TJ Sršni Svitavy 6:1 (3:0,2:0,1:1)

Trenér Marian Pišček: „Modrý tým dnes nastoupil k dalšímu domácímu zápasu, kdy hostil Sršně. Dá se hovořit o tom, že celý zápas probíhal dle našeho taktu. Dnešní pojetí hry se mi zamlouvalo. Nechyběl pohyb, nápad, nadšení, proměněné šance a také využitá přesilovka. Svou zápasovou premiéru u starších žáků má za sebou brankář mladších žáků Jan Kazda, kterému jsme ve třetí třetině dali příležitost, které se chopil velmi znamenitě. Přestože jsme v závěrečné třetině trošku upustili od naší hry, bereme zaslouženě tři body.“

Sestava: Pišček, od 30:01 Kazda - Kumpan, Rampír, Snížek, Lejsek, Mikulová, Kořínek, Mužík, Martan, Mikula, Vodvárka, Bečičková, Plecháček, Horák, Landsman

Branky: Mikulová, Mikula, Landsman, Vodvárka, Kumpan, Kořínek

Neděle 27.9.2020

ELD: HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice – HBK Kyjov 2:1 (1:0,0:0,1:1)

Trenér Miloš Kamaryt: „Vstup do utkání nebyl špatný z naší strany a soupeř hrozil pouze z nebezpečných protiútoků. Byli jsme aktivní na míčku, dařili se kombinace, ale do finálového zakončení jsme se bohužel těžko prosazovali. Svoji úlohu zde i sehrála výšková převaha obránců soupeře oproti našim malým útočníkům. Nakonec ke konci první třetiny se nám podařilo vstřelit úvodní branku navrátilcem do sestavy Adamem Bolkem. Bohužel od té doby jako by bychom přestali umět hrát hokejbal. Nevycházeli nám přihrávky, v soubojích jsme byli vždy ti druzí. Soupeř vycítil šanci a od druhé třetiny byl v některých pasážích i lepším týmem. Honza Kuryvial v brance se měl co ohánět, aby udržel čisté konto. Nakonec i Kyjov vstřelil branku a utkání bylo vyrovnáno a zcela otevřeno. Nám se ještě ke konci třetí třetiny z jedné nenápadné střely podařilo vstřelit vítězný gól a tak bereme tři body do tabulky. Pro Kyjov je to určitě příliš tvrdé, jelikož si rozhodně za svůj výkon zasloužili alespoň bod. Tak jak je již zvykem u Kyjova opět u nás vyšli bez jediného oslabení což se nedá říct o nás. My opět 5x krát na trestný a ještě ke všemu jedni z nejzkušenějších. Nyní máme týden pauzu tak se pokusíme zamakat na slabinách.“

Branky: 12:52 Bolek Adam, 43:19 Kašpar Dominik

Sestava: Kuryviál Jan – Kamaryt Filip „C“, Kašpar Dominik, Martan Tomáš, Motyčka Adam – Baráková Karolína, Bolek Adam, Kábrtová Aneta, Kašpar Martin, Kopa Matěj, Kořínek Jan, Kumpan Daniel, Lankašová Hana, Pleskot Radek

Pondělí 28.9.2020

1.L: HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice B – SK Kometa Polička 2:4 (0:1,0:3,2:0)

Branky: 30:35 Blažek Miroslav (Kunc Jindřich), 34:03 Kunc Jindřich (Tajovský Tomáš) PP

Sestava: Foršt Pavel (Bittnar Jiří) – Deml Richard, Geisler Jakub, Hruška David, Tajovský Ondřej, Tajovský Tomáš, Zajíček Tomáš – Blažek Miroslav, Dostál Ondřej, Janeček Martin, Kouba Vít, Kunc Jindřich „C“, Lauryn Josef, Licek Matyáš „A“, Mach Lukáš, Moravec Vojtěch, Novák Martin, Šimek Jakub, Šimek Michal „A“

ČESKÝ POHÁR: HBC Hostivař B – HBC Autosklo – H.A.K. Pardubice C 3:1

1.kolo Ligy žen v Prachaticích:

HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice – HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 0:1ss (0:0,0:0-0:1)

HC ŠD Písek - HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice 1:0 (1:0,0:0)

HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice – HBC Prachatice Highlanders 0:2 (0:2,0:0)

Sestava: Cydlinská Romana (Kysilková Denisa) – Kandrová Kateřina, Kropáčková Anna, Musilová Edita „C“, Nesvadbová Hana – Deverová Sabina, Janovská Klára, Koželská Veronika, Machurová Kateřina, Němcová Dominika, Sankotová Pavla, Školoudová Iva