Sobota 7.5.2022
ELM-PF-SE1: HBC Kladno - HBC
Pardubice (16:00, Kladno – u zimn.st.)
1L-PF-ČF3: HBC Pardubice B - Vlčí smečka Ústí nad Labem (18:00, Pardubice
- Polabiny)
ELJ-PK-B: HBC
Nové Strašecí - HBC Pardubice (13:15, Kladno – u zimn.st.)
ELJ-PK-B: HBC
Kladno - HBC Pardubice (18:15, Kladno – u zimn.st.)
2.L: HBC
Pardubice C – HbC Chlumec nad Cidlinou (15:00, Pardubice – Polabiny)
LSŽ: HBC
Pardubice "modrý tým" – HBC Rangers Opočno (09:30, Pardubice –
Polabiny)
LSŽ: TJ Sršni
Svitavy - HBC Pardubice "bílý tým" (09:30, Svitavy)
Neděle 8.5.2022
ELM-PF-SE2: HBC Kladno - HBC
Pardubice (15:00, Kladno – u zimn.st.)
1L-PF-ČF4: HBC Pardubice B - Vlčí smečka Ústí nad Labem (13:00,
Pardubice - Polabiny)
ELJ-PK-B: HBC
Pardubice – HBC Hostivař (12:15, Kladno – u zimn.st.)
ELD: HBC
Pardubice – HBC Svítkov Stars Pardubice (10:00, Pardubice – Polabiny)
Kvalifikační turnaj MŽ
(Mladá Boleslav):
09:30 HC Kert Park Praha – HBC Pardubice
12:30 HBC Pardubice - Ježci Heřmanův Městec
11. kolo Přeboru
mladších žáků v Přelouči:
08:30 HC Jestřábi Přelouč – HBC Pardubice „bílý tým“
09:15 HBC Pardubice „modrý tým“ – TJ Lokomotiva Česká Třebová
10:15 HBC Pardubice „bílý tým“ – HBC Pardubice „modrý tým“
12:00 HBC Pardubice „bílý tým“ - TJ Lokomotiva Česká Třebová
12:45 HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice „modrý tým“
5.turnaj
VČ Přeboru mikropřípravek (Pardubice – Svítkov):
Přehled účastníků: HBC Pardubice „bílý tým“, HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Svítkov Stars Pce „černý tým“, HBC Svítkov Stars Pce „bílý tým“, HBC Tygři Mladá Boleslav „bílý tým“, HBC Tygři Mladá Boleslav „černý tým“, HBC Jokerit Chrudim, HC Kert Park Praha, SK Rebel Praha, Ježci Heřmanův Městec, SK Hokejbal Letohrad
Hřiště 1:
08:10 HBC Svítkov Stars Pce „černý tým“ - HBC Pardubice „bílý tým“
09:10 HBC Pardubice „bílý tým“ - HBC Tygři Mladá Boleslav „bílý tým“
10:10 HBC Pardubice „bílý tým“ – SK Rebel Praha
11:10 HBC Svítkov Stars Pce „bílý tým“ - HBC Pardubice „bílý tým“
Hřiště 2:
08:10 Ježci Heřmanův Městec - HBC Pardubice „modrý tým“
08:30 HBC Tygři Mladá Boleslav „černý tým“ - HBC Pardubice „modrý tým“
09:10 HBC Pardubice „modrý tým“ - HBC Svítkov Stars Pce „bílý tým“
10:10 HBC Pardubice „modrý tým“ - HC Kert Park Praha
11:50 zakončení turnaje