HBC Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

Starší žáci odehráli kvalifikační turnaj, přípravka bojovala ve Svítkově

Autor: Nekolová Jana | 5.06.2022 20:04 | Přečteno: 279x

Sobota 4.6.2022

LŽ-Kvalifikační turnaj (Pardubice – Polabiny):

HBC Most - HBC Pardubice 7:6 (4:3,1:2,2:1)

HBC Most 7:6 HBC Pardubice | Hokejbal.cz

HBC Pardubice - SK Suchdol nad Lužnicí 2:0 (2:0,0:0,0:0)

HBC Pardubice 2:0 SK Suchdol nad Lužnicí | Hokejbal.cz

Fotografie z turnaje (autor Jan Kazda):

Kvalifikační turnaj SŽ Pardubice 4.6. 2022 – Jan Kazda – album na Rajčeti (idnes.cz)

 

8. turnaj VČ Přeboru přípravek ve formátu 5+1 (Pardubice – Svítkov):

Trenér Martin Bulva: „Dalším turnaj ve formátu 5 na 5 nás čekal ve Svítkově. Před turnajem nám vzniklo pár hráčských absencí, ale všichni se s tím vypořádali dobře. První zápas se Svítkovem poznamenal ještě mokrý povrch po nočním dešti, mokrý povrch naší hře moc nesvědčí. Ale tyto podmínky měla obě mužstva stejná. Přes kvalitní rozcvičku jsme úvodní třetinu prospali a po zásluze v ní prohrávali. Poté se nám v první části podařilo ještě vyrovnat což zvedlo nasazení všech hráčů. V druhé části jsme šli do vedení, ale nutno říci, že dnes v derby vyhrál šťastnější tým. Ale hráče samozřejmě výhra povzbudila. V druhém utkání na nás čekala Polička, která na turnaji disponovala rychlými kvalitními hráči. Musím říci, že tento zápas nám herním projevem sedl daleko lépe a i přesto, že jsme prohráli, tak jsme hráli mnohem lépe. Bohužel jsme skončili na neproměňování šancí, když netrefíme ani prázdnou branku, nedáme jediný gól, nemůžeme vyhrát. Vzhledem k hernímu projevu jsme však nebyli vůbec smutní. Poslední zápas byl výsledkově nejhorší, bohužel jsme v první části úplně zaspali. Všude jsme byli pozdě, nedařil sem nám pohyb, kombinace, nic. V druhé části mělo nastat zlepšení, ale hned v úvodu jsme opět inkasovali a to jako by naše hráče úplně zlomilo. Přesto, že jsme dostali 6 gólů, tak se naši hráči dostávali do mraky sólových úniků, ale nedařilo se nám brankáře Tygrů překonat. U týmu Tygrů byla vidět větší herní vyzrálost, byl to úplně jiný tým než minulý týden v Praze. Poslední dva zápasy nám odešla koncovka a bez ní se samozřejmě vyhrát nedá. Pro hráče a nás to byla výborná zkušenost. V neděli jsme si však zlepšili náladu výletem do Prahy, který se povedl a děti byly spokojené.“

HBC Svítkov Stars Pardubice – HBC Pardubice 1:2 (1:1,0:1)

HBC Svítkov Stars Pardubice 1:2 HBC Pardubice | Hokejbal.cz

HBC Pardubice – SK Kometa Polička 0:3 (0:1,0:2)

HBC Pardubice 0:3 SK Kometa Polička | Hokejbal.cz

HBC Tygři Mladá Boleslav – HBC Pardubice 6:1 (3:1,3:0)

HBC Tygři Mladá Boleslav 6:1 HBC Pardubice | Hokejbal.cz

Fotografie z turnaje (autor Jana Nekolová):

Svítkovský pohár přípravek_5+1_4.6.2022 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)


Neděle 5.6.2022

LŽ-Kvalifikační turnaj (Pardubice – Polabiny):

TJ Sršni Svitavy – HBC Pardubice 4:1 (1:0,1:1,2:0)

TJ Sršni Svitavy 4:1 HBC Pardubice | Hokejbal.cz

HBC Pardubice - SK Pedagog České Budějovice 5:0 (2:0,2:0,1:0)

HBC Pardubice 5:0 SK Pedagog České Budějovice | Hokejbal.cz

Fotografie z turnaje (autor Jan Kazda):

Kvalifikační turnaj SŽ Pardubice 5.6. 2022 – Jan Kazda – album na Rajčeti (idnes.cz)


MŽ-FAIR CUP (Hostivař):
Trenér Jiří Voženílek: "MŽ pokračují v přípravě na finálový turnaj a v neděli absolvovali Fair cup v Hostivaři za účasti čtyř týmů. Bílý a Modrý odehrál každý postupně tři zápasy. Derby našich týmů skončilo výhrou Modrých 4:1, a následně Bílý tým prohrál s Rebely vysoko 7:0. Proti Rebelům se nedařilo ani Modrému týmu, který podlehl výsledkem 3:0. S Hostivaří jsme byli o chloupek úspěšnější. Modrý tým porazil domácí tým pořadatelů 3:1 a tím si zajistil druhé místo v turnaji. Poslední zápas skončil divokou přestřelkou, v které náš Bílý tým podlehl domácím 7:4. Do All stars výběru se dostal Vojta Voženílek jako nejlepší brankář a Honza Venzara. Cenu by si ale zasloužil každý jednotlivý hráč, protože kluci a děvče to odmakali a nechali na hřišti vše, co bylo v jejich silách."

Zpět na výpis článků

Naši partneři