HBC Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

Dorost skončil na druhém místě a mladší žáci jsou třetí v republice

Autor: Nekolová Jana | 19.06.2022 19:35 | Přečteno: 272x

Sobota 18.6.2022

 

Finálový turnaj dorostu (Česká Lípa – z.s.)

HBC Kladno – HBC Pardubice 7:2 (3:1,2:1,2:0)

Branky a asistence: 04:13 Lang Dominik (Kadlec Miroslav), 21:35 Kupka Tomáš (Snížek Šimon)

Sestava: Bečička Petr (Pišček Matěj) – Kadlec Miroslav, Kamaryt Filip, Kašpar Dominik, Kumpan Daniel, Martan Tomáš, Novák Patrik – Baráková Karolína, Hlaváček Vojtěch, Kašpar Martin, Kopa Matěj, Kořínek Jan, Kupka Tomáš, Lang Dominik, Mikula Jakub, Mikulová Tereza, Remač Jakub, Snížek Šimon, Štach Jaroslav  

HBC Pardubice – Ježci Heřmanův Městec 7:4 (1:2,1:1,5:1)

Branky a asistence: 10:20 Mikula Jakub PP, 18:36 Štach Jaroslav (Remač Jakub), 30:52 Kamaryt Filip (Mikula Jakub), 33:20 Kašpar Martin (Mikula Jakub), 35:02 Štach Jaroslav (Remač Jakub), 35:14 Štach Jaroslav, 40:26 Hlaváček Vojtěch (Kopa Matěj)  

Sestava: Pišček Matěj (Bečička Petr) – Kadlec Miroslav, Kamaryt Filip, Kumpan Daniel, Martan Tomáš, Novák Patrik – Baráková Karolína, Hlaváček Vojtěch, Kašpar Martin, Kopa Matěj, Kořínek Jan, Kupka Tomáš, Lang Dominik, Mikula Jakub, Mikulová Tereza, Remač Jakub, Snížek Šimon, Štach Jaroslav  


Finálový turnaj MŽ (Světlá nad Sázavou – z.s.)

HBC Pardubice – HC Kert Park Praha 3:2 (1:0,1:2,1:0)

Branky a asistence: 05:38 Lukošík Robin (Venzara Jan, Blažek Václav), 23:20 Kmínek Lukáš (Adamů Matěj), 28:32 Lukošík Robin (Tesařík Petr, Motyčka Jakub)

Sestava: Voženílek Vojtěch (Kysilková Justýna) – Adamů Matěj, Blažek Václav, Bodlák Matěj, Černý Tadeáš, Fiala Jan, Háva Alex, Hruška Martin, Jakubec Dominik, Kmínek Lukáš, Kohoutek Tomáš, Lukošík Robin, Motyčka Jakub, Pletánek Jakub, Salamon Marek, Semivan Robert, Smítka Šimon, Tesařík Petr, Vaníček Ondřej, Večerník Vojtěch, Venzara Jan  

HBC Kladno – HBC Pardubice 5:3 (2:0,3:1,0:2)

Branky a asistence: 14:26 Jakubec Dominik (Venzara Jan, Lukošík Robin), 25:01 Jakubec Dominik, 29:25 Jakubec Dominik (Lukošík Robin)

Sestava: Voženílek Vojtěch (24:00 Kysilková Justýna) – Adamů Matěj, Blažek Václav, Bodlák Matěj, Černý Tadeáš, Fiala Jan, Háva Alex, Hruška Martin, Jakubec Dominik, Kmínek Lukáš, Kohoutek Tomáš, Lukošík Robin, Motyčka Jakub, Pletánek Jakub, Salamon Marek, Semivan Robert, Smítka Šimon, Tesařík Petr, Vaníček Ondřej, Večerník Vojtěch, Venzara Jan  

 

Neděle 19.6.2022

 

Finálový turnaj dorostu (Česká Lípa – z.s.)

SE: SK Kelti 2008 – HBC Pardubice 0:3 (0:0,0:0,0:3)

Branky a asistence: Hlaváček Vojtěch (Mikula Jakub, Kamaryt Filip), 44:51 Kumpan Daniel (Mikula Jakub) EN, 44:57 Lang Dominik  

Sestava: Pišček Matěj (Bečička Petr) – Kadlec Miroslav, Kamaryt Filip, Kumpan Daniel, Martan Tomáš, Novák Patrik – Baráková Karolína, Hlaváček Vojtěch, Kašpar Martin, Kopa Matěj, Kořínek Jan, Kupka Tomáš, Lang Dominik, Mikula Jakub, Mikulová Tereza, Remač Jakub, Snížek Šimon, Štach Jaroslav  

FI: HBC Kladno – HBC Pardubice 4:1 (1:1,2:0,1:0)

Branky a asistence: 04:29 Lang Dominik (Mukula Jakub, Hlaváček Vojtěch)  

Sestava: Pišček Matěj (Bečička Petr) – Kadlec Miroslav, Kamaryt Filip, Kumpan Daniel, Martan Tomáš, Novák Patrik – Baráková Karolína, Hlaváček Vojtěch, Kašpar Martin, Kopa Matěj, Kořínek Jan, Kupka Tomáš, Lang Dominik, Mikula Jakub, Mikulová Tereza, Remač Jakub, Snížek Šimon, Štach Jaroslav  

 

Finálový turnaj MŽ (Světlá nad Sázavou – z.s.)

SE: SK Kelti 2008 – HBC Pardubice 6:4 (2:1,2:2,2:1)

Branky a asistence: 05:58 Kmínek Lukáš, 15:56 Blažek Václav (Fiala Jan), 16:58 Motyčka Jakub (Blažek Václav, Hruška Martin), 35:56 Kmínek Lukáš (Fiala Jan)

Sestava: Voženílek Vojtěch (26:27 Kysilková Justýna) – Adamů Matěj, Blažek Václav, Bodlák Matěj, Černý Tadeáš, Fiala Jan, Háva Alex, Hruška Martin, Jakubec Dominik, Kmínek Lukáš, Kohoutek Tomáš, Lukošík Robin, Motyčka Jakub „C“, Pletánek Jakub, Salamon Marek, Semivan Robert, Smítka Šimon, Tesařík Petr, Vaníček Ondřej, Večerník Vojtěch, Venzara Jan  

O3M: HBC Pardubice – HBC Hostivař 4:1 (0:0,0:0,4:1)

Branky a asistence: 24:54 Salamon Marek (Kmínek Lukáš), 27:30 Kmínek Lukáš (Motyčka Jakub), 28:23 Hruška Martin, 33:01 Kmínek Lukáš (Pletánek Jakub, Bodlák Matěj)

Sestava: Voženílek Vojtěch (26:27 Kysilková Justýna) – Adamů Matěj, Blažek Václav, Bodlák Matěj, Černý Tadeáš, Fiala Jan, Háva Alex, Hruška Martin, Jakubec Dominik, Kmínek Lukáš, Kohoutek Tomáš, Lukošík Robin, Motyčka Jakub „C“, Pletánek Jakub, Salamon Marek, Semivan Robert, Smítka Šimon, Tesařík Petr, Vaníček Ondřej, Večerník Vojtěch, Venzara Jan  

 

VČ Přebor mikropřípravek 3+0 (Hradec Králové):

Přehled účastníků: HBC Pardubice „bílý tým“, HBC Svítkov Stars Pardubice „černý tým“, HBC Hradec Králové 1988, SK Hokejbal Letohrad, HBC Tygři Mladá Boleslav „bílý tým“

Trenér Pavel Rampír: „Závěrečný turnaj mikropřípravek v této sezóně hostilo hokejbalové hřiště v Hradci Králové. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů a náš klub HBC Pardubice vyslal do turnaje dva týmy. V horkém dopoledni každý náš tým sehrál 4 zápasy a postupně jsme se utkali se Svítkovem, Mladou Boleslaví, Kertem Praha, Chrudimí, Letohradem a Hradcem Králové.  Bylo skvělé si zahrát i proti soupeřům, které běžně v této kategorii nepotkáváme a vzájemně porovnat síly a dovednosti. Naše týmy si vedly více než skvěle a z turnaje si náš klub odnesl převahu vítězství nad porážkami. Ke cti obou týmů patří, že i po porážkách nikdo nebrečel a hráči sportovně uznali v tu chvíli větší um i štěstí na straně soupeře. Jelikož kromě prvního zápasu hrály oba naše týmy v jiný čas, bylo možné se vzájemně povzbuzovat. Soudružnost kluků se ukázala při jejich posledních zápasech, kdy modrý tým fandil bílému a naopak, což i přispělo k tomu, že poslední zápasy oba týmy zvládly bravurně a připsaly si vysoká vítězství. Z Hradce Králové jsme tak odjížděli s medailemi na krku, dobrou náladou a s velkou touhu se vykoupat. Velké poděkování patří rodičům, kteří skvěle fandili a jejich fandění bylo velkou vzpruhou pro naše hráče a Honzovi Buriánkovi za pomoc při turnaji. Díky také pořadatelům, kteří do každé kabiny dodali dostatečné množství vody pro občerstvení všech hráčů. Věřím, že toto turnajové zakončení sezóny s medailí na krku dodá našim nejmladším hráčům chuť do tréninku a dalších zápasů a po prázdninách se do nové sezóny budeme scházet ve stejné skvělé partě, která se bude nadále rozrůstat.“


Zpět na výpis článků

Naši partneři