ELM: HBC Pardubice – HBC Plzeň 1:2 (0:2,1:0,0:0)

Branky a asistence: 26:06 Geisler Jakub (Školoudík Václav, Česák Josef) PP

Sestava: Foršt Pavel (Třináctý Jakub) – Geisler Jakub, Hálek Miroslav, Kamaryt Filip, Kopřiva Vojtěch, Školoudík Václav – Bílý Jan, Březina Ondřej, Česák Josef, Förstl Filip „A“, Janeček Martin, Lang Dominik, Langr Nicolas, Licek Matyáš, Mikula Jakub, Moravec Luboš „C“, Strouhal Jan „A“

ELJ-divize Východ: HBC Pardubice – HBC Hodonín 5:2 (2:0,2:1,1:1)

Branky a asistence: 14:13 Kořínek Jan (Kamaryt Filip, Mikula Jakub), 14:34 Kamaryt Filip (Kořínek Jan), 22:26 Kašpar Dominik (Kupka Tomáš), 23:31 Janovský Prokop (Kašpar Martin), 31:50 Štach Jaroslav

Sestava: Trnečka Aleš (Pišček Matěj) – Kadlec Miroslav „A“, Kamaryt Filip „C“, Kašpar Dominik, Kumpan Daniel, Landsman Mathias, Švadlenka Dominik – Chýle Jonáš, Hlaváček Vojtěch, Janovský Prokop, Kašpar Martin, Kopa Matěj, Kořínek Jan, Kupka Tomáš, Lang Dominik, Mikula Jan „A“, Motyčka Adam, Plecháček Lukáš, Štach Jaroslav

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

ELJ_divize východ_HBC Pardubice - HBC Hodonín_23.9.2023 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

LSŽ: TJ Sršni Svitavy - HBC Pardubice „bílý tým“ 6:5 (2:1,1:3,3:1)

Trenér Radek Smitka: „Bílý tým sehrál vyrovnané utkání s TJ Sršni Svitavy, které skončilo výsledkem 6:5 ve prospěch domácího soupeře. Sršni vstoupili do zápasu dravě a již po 2 minutách vedli 2:0. Naši svěřenci ale trpělivou a důraznou hrou vývoj zápasu otočili a do 3. třetiny jsme vstupovali s vedením 3:4. V této třetině se zcela obrátil obraz hry, na střídačku svitavského týmu dorazily velmi kvalitní hráčky, kterým byly odloženy zápasy v turnaji žen ve vzdáleném Třinci. Pardubice se snažily držet krok, ale bohužel se nepodařilo vedení udržet. Zápas byl napínavý a plný šancí na obou stranách. Pardubický tým ukázal bojovnost a snahu až do poslední chvíle. Gratulujeme soupeři k vítězství a doufáme, že se nám podaří zlepšit výsledek v dalším utkání.“

Branky a asistence: 09:37 Pletánek Jakub (Burda Tobiáš, Martínek Matouš), 17:52 Večerník Vojtěch, 23:11 Pletánek Jakub (Kolomý Vít, Kohoutek Tomáš), 24:34 Pletánek Jakub (Martínek Jonáš), 36:01 Martínek Matouš (Kolomý Vít, Jeník Viktor

Sestava: Voráček David – Kohoutek Tomáš, Kolomý Vít, Ryšavý Vojtěch, Večerník Vojtěch - Burda Tobiáš, Černý Tadeáš, Jeník Viktor, Martínek Jonáš, Martínek Matouš, Melichárek Lukáš, Novotný Matyáš, Pletánek Jakub „C“, Venzara Jan

LSŽ: Ježci Heřmanův Městec - HBC Pardubice „modrý tým“ 3:4 (0:1,0:1,3:2)

Trenér Jiří Voženílek: "Ve třetím kole ligy SŽ přisoudil los Modrému týmu soupeře z Heřmanova Městce a již před zápasem jsme věděli, že to nebude nic jednoduchého. Od začátku se hrálo před oběma brankami, hra měla spád a šancí na obou stranách přibývalo. Soupeř nám nenechával příliš mnoho prostoru pro naši kombinační hru a když už jsme se mohli dostat do výraznějších šancí, vždy obrana dokázala na poslední chvíli zatáhnout za ruční brzdu. I přes to jsme se ale dokázali dvakrát prosadit, a tak po dvou třetinách svítil na tabuli stav 2:0 v náš prospěch. Ve třetí třetině nejdříve soupeř snížil šťastným gólem na 2:1, ale i na toto jsme recept našli a dokázali odpovědět dvěma góly. Do závěrečné petiminutovky se tak šlo za stavu 4:1. V celém zápase se nám nedařilo vyhrávat jak útočné, tak i obranné bule a v čase 41:12 nás za to soupeř potrestal a snížil na rozdíl dvou gólů. A o půl minuty bylo ještě hůř, když po nedůrazné hře obránců před naší bránou padla třetí branka do naší sítě a rázem to bylo už jen o gól. Při time-outu jsme nechali vyprchat emoce a do zbytku třetí třetiny jsme šli s čistou hlavou. Soupeř si sice ještě dokázal vytvořit pár šancí, ale nutno říct, že jsme konec zápasu zvládli bez větší újmy a to ještě dvakrát zvonila heřmanoměstecká tyčka. Třešničkou na dortu byl gól mladšího žaka Adama Hoška, který svou premiérovou trefou rozhodl o vítězství našeho týmu. Děkujeme soupeři za velmi kvalitní utkání a těšíme se na další měření sil."

Branky a asistence: 09:19 Bodlák Matěj (Lukošík Robin), 26:07 Salamon Marek (Bodlák Matěj, Hruška Martin), 37:12 Háva Alex (Kmínek Lukáš, Salamon Marek), 41:01 Hošek Adam (Salamon Marek, Vaníček Ondřej)

Sestava: Voženílek Vojtěch – Hruška Martin „C“ – Adamů Matěj, Blažek Václav „A“, Bodlák Matěj, Bulva Adam, Háva Alex, Hošek Adam, Jakubec Dominik „A“, Kmínek Lukáš, Ludvíček Jan, Lukošík Robin, Salamon Marek, Vaníček Ondřej

Fotografie z utkání (autor Jakub Secký):

LIGA ŽEN:

HBC Pardubice – HBC Svítkov Stars Pardubice 0:2 (0:0,0:2)

Sestava: Kysilková Justýna – Benedikt Erika, Janovská Klára, Musilová Edita, Nesvadbová Hana – Bártová Lucie „A“, Lukášová Rozálie, Mikulová Tereza „A“, Němcová Petra „C“, Stará Nikola, Vašicová Markéta

HBC Pardubice – HBC Třinec 0:1 (0:1,0:0)

TJ Sršni Svitavy - HBC Pardubice - odloženo

1.turnaj VČ Přeboru minipřípravek 3+1 (Hradec Králové):

Účastníci turnaje: HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Pardubice „bílý tým“, HBC Hradec Králové 1988 „červený tým“, HBC Hradec Králové 1988 „žlutý tým“, HBC Liberec

Neděle 24.9.2023

ELD-divize Východ: HBC Pardubice – HBC Hostivař 4:3 (1:1,1:2,2:0)

Trenér Miroslav Blažek: „Po špatném prvním střídání a celkově začátku nás tým z Hostivaře potrestal brankou. Tudíž jsme od první minuty prohrávali 0:1 a museli jsme se okamžitě vzpamatovat. První třetina od nás nebyla úplně ideální, trápili jsme se s přechodem do útočného pásma. Především se nám nedařilo si přesně přihrávat a vyhovět v rozehrávce. V 10. minutě nám pomohl gól na 1:1 z hokejky Landyho a pomalu jsme se uklidnili. Ve druhé třetině jsme začali být druzí u míčku a prohrávat osobní souboje, což vedlo k rychlým protiútokům. Hostivař využila přesilovku a vedla zaslouženě 1:2. Nám se podařilo srovnat z přesilovky na 2:2 z akce, kterou vyšperkoval Johny přihrávkou na Prokopa, ale bohužel jsme vzápětí inkasovali na 2:3 po špatném převzetí hráčů. Do 3. třetiny nastoupil úplně jiný tým, než který hrál doposud. Začínali jsme vyhrávat souboje, padat do střel a konečně hráli, jako tým. Z tohoto tlaku a výkonu následoval obrat v náš prospěch, který jsme si udrželi až do konce zápasu. Pomohl nám k tomu gólem Hrůša na 3:3 po skvělé buly Vojty Hlaváčka a gól na 4:3 po individuální akcí znovu Vojty, který ukázal srdce bojovníka! Po 3 odehraných zápasech je tým dorostu stále stoprocentní, celý realizační tým dorostu děkuje hráčům za předvedený výkon!“

Branky a asistence: 09:47 Landsman Mathias, 26:43 Janovský Prokop (Chýle Jonáš) PP, 40:36 Hruška Martin (Hlaváček Vojtěch), 40:49 Hlaváček Vojtěch

Sestava: Kazda Jan (Voženílek Vojtěch) – Baráková Karolína „A“, Hruška Martin, Landsman Mathias, Reinberg Jakub, Švadlenka Dominik, Švidrnoch Vojtěch – Červenka Richard, Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Hlaváček Vojtěch „A“, Janovský Prokop, Kupka Tomáš „C“, Lukošík Robin, Mikulová Tereza, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš