HBC Pardubice 2015/2016

• Fanshop

A týmu se zápas s Kertem nepovedl, junioři vybojovali v Brně výhru v prodloužení

Autor: Nekolová Jana | 15.10.2023 14:22

Sobota 14.10.2023

ELM: HC Kert Park Praha - HBC Pardubice 4:0 (1:0,2:0,1:0)

Trenér Jiří Mašík: „Odehráli jsme letos nejhorší zápas. Po zisku bodů v Letohradě jsme mysleli, že pojedeme na vlně, ale zápas s Kertem se nám vůbec nepovedl. V první třetině jsme ještě byli malinko lepší, drželi míček, ale byli jsme málo nebezpeční dopředu a to bohužel celé utkání. Vypracovali jsme si strašně málo šancí, nebyl tam hlad a málo odvahy do útoku. Na konci první třetiny jsme měli dvě přesilovky a ty nás srazili. Hráli jsme je pomalu a upracovaně bez střelby. A od té doby jsme byli horším týmem. Ano, opět jsme byli slepeni z hráčů A, B, Junky, a ještě jsme přišli o Vencu Školoudíka, který má po sekeře zlomený palec, což už snad ani není možný, ale i tak jsme měli utkání zvládnout lépe. V tréninku kluci pracují dobře, ale musíme to přenést i do zápasu.“

Sestava: Foršt Pavel, Třináctý Jakub – Deml Richard, Geisler Jakub, Hálek Miroslav, Kamaryt Filip, Kopřiva Vojtěch, Krejčí Roman, Školoudík Václav „A“, Zajíček Tomáš – Česák Josef, Förstl Filip, Hlaváček Vojtěch, Janeček Martin, Kupka Tomáš, Lang Dominik, Langr Nicolas „C“, Licek Matyáš „A“, Mikula Jakub

Fotografie z utkání (autor Josef Česák, st.):

ELJ-divize Východ: HBK Bulldogs Brno - HBC Pardubice 1:2pp (0:0,1:0,0:1-0:1)

Branky a asistence: 44:06 Kašpar Dominik (Kumpan Daniel), 47:40 Kamaryt Filip (Martan Tomáš)

Sestava: Pišček Matěj (Trnečka Aleš) – Kamaryt Filip „C“, Kašpar Dominik „A“, Kumpan Daniel, Martan Tomáš, Švadlenka Dominik – Hlaváček Vojtěch, Janovský Prokop, Kašpar Martin, Kopa Matěj, Kořínek Jan, Kupka Tomáš, Motyčka Adam, Plecháček Lukáš, Remač Jakub, Štach Jaroslav

LSŽ: HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice „bílý tým“ 1:6 (0:2,0:1,1:3)

Trenér Radovan Smítka: "V sobotu zavítal Bílý tým na hřiště Jestřábů v Přelouči. Místní tým se sice pohybuje ve spodní části tabulky, ale díky jeho vytrvalému a houževnatému výkonu se určitě nejednalo o pro nás jednoduché utkání. Během úvodních 2 třetin jsme na branku soupeře vyslali jen 15 střel. Za cíl do závěrečné části zápasu jsme si dali hru zjednodušit a co nejvíce střílet. To se do jisté míry podařilo a i díky tomu si vezeme za vítězství 1:6 domů důležité 3 body."

Branky a asistence: 01:27 Večerník Vojtěch (Pletánek Jakub), 14:13 Kolomý Vít (Kohoutek Tomáš), 25:54 Ludvíček Jan, 32:42 Ryšavý Vojtěch (Kohoutek Tomáš, Jeník Viktor), 35:36 Kohoutek Tomáš (Jeník Viktor), 43:24 Burda Tobiáš (Novotný Matyáš, Ludvíček Jan)

Sestava: Kysilková Justýna – Bulva Adam, Kolomý Vít, Ryšavý Vojtěch, Smítka Šimon, Večerník Vojtěch - Burda Tobiáš, Černý Tadeáš, Jeník Viktor, Kohoutek Tomáš, Ludvíček Jan, Nedoma Sebastian, Novotný Matyáš, Pletánek Jakub „C“, Venzara Jan

2.turnaj VČ Přeboru minipřípravek (Pardubice - Polabiny):

Přehled účastníků: HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Pardubice bílý tým“, HBC Svítkov Stars Pardubice „bílý tým“, HBC Svítkov Stars Pardubice “černý tým“, HBC Liberec, Ježci Heřmanův Městec „bílý tým“, Ježci Heřmanův Městec „modrý tým“

RT MINI/MIKRO: „14.10.2023 jsme měli příležitost uspořádat turnaj Regionálního přeboru minipřípravek. Do bojů jsme vyslali opět dva týmy - Modrý tým a Bílý tým a do zápasů i přes některé omluvenky zasáhlo celkem 15 hráčů. Modrý tým bojoval s celkovým skóre 3-1-0 a nepoznal hořkost porážky. Bílý tým bojoval s celkovým skóre 1-2-1, přičemž jediná porážka na turnaji byla o pouhý jeden gól. Děkujeme všem hráčům a trenérům za předvedenou hru a rodičům za skvělou fanouškovou podporu. Děkujeme také všem soupeřům ze Svítkova, Heřmanova Městce a Liberce za férové souboje, přátelskou atmosféru a hladký průběh celého turnaje. Společně se těšíme na další turnaj!!“

Fotografie z turnaje (autor Jana Nekolová):

Polabinský pohár minipřípravek_14.10.2023 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

Neděle 15.10.2023

ELD-divize Východ: HBC Pardubice – HBC Hradec Králové 1988 4:0 (1:0,2:0,1:0)

Trenér Miroslav Blažek: "V neděli 15.10 jsme se utkali s Hradcem Králové. Před začátkem zápasu jsme měli s týmem velkou poradu o taktice a přístupu. Od začátku zápasu kluci tyto věci plnili na jedničku. Moc jsme Hradec už od začátku zápasu nepustili do hry a hned po par minutách jsme vedli po skvělém gólů Tomáše Kupky. Poté jsme drželi tempo hry, ale zbytečně v některých situacích jsme neměli klid na hokejkách. Do druhé třetiny vlétl ještě lepší tým než v první třetině, začali jsme být všude první, střílet z každé pozice, mít skvělý pohyb a v pásmu se nám dařilo nepustit soupeře do přechodu na naši polovinu. Tento skvělý vstup do třetiny podpořil gól ve 3 minutě Jakub Doležal. Po celou dobu druhé třetiny jsme byli lepším týmem a 2 sekundy před koncem druhé části dal gól Jonáš Chýle, který nad ničím nepřemýšlel a trefil přesně. Do třetí třetiny jsme si řekli, že si tento zapas už nenecháme utéct a budeme pokračovat v nastaveném tempu. Ve 4 minutě jsme dali náš poslední gól a druhý gól Jonáše Chýleho v zápase. Po zbytek zapasu jsme si uhlídali výsledek ke kterému jsme mohli ještě par gólů přidat. Musím celému týmu poděkovat za perfektní výkon, nasazení a čisté konto Honzy Kazdy."

Branky a asistence: 03:53 Kupka Tomáš (Plecháček Lukáš), 17:45 Doležal Jakub (Janovský Peokop, Reinberg Jakub), 29:58 Chýle jonáš (Hruška Martin, Landsman Mathias), 33:40 Chýle Jonáš (Plecháček Lukáš)

Sestava: Kazda Jan (Voženílek Vojtěch) – Landsman Mathias, Molavec Marek, Reinberg Jakub, Školník Alexandr, Švadlenka Dominik, Švidrnoch Vojtěch – Blažek Václav, Červenka Richard, Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Hlaváček Vojtěch „A“, Hruška Martin, Janovský Prokop, Kupka Tomáš „C“, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš, Remač Jakub „A“

Fotografie z utkání (autor Jan Kazda):

Extraliga Dorost Pardubice-Hradec Králové -4:0-15.10.2023 – Jan Kazda – album na Rajčeti (idnes.cz)

2.L: HBC Pardubice B – TJ Sršni Svitavy 5:4 (1:0,3:1,1:3)

Branky a asistence: 03:31 Veselík Michal (Merta Jakub), 21:28 Plecháček Lukáš (Blažek Miroslav), 27:10 Veselík Michal (Blažek Miroslav, Mikula Jakub) PP, 28:36 Šimek Michal (Merta Jakub, Kupka Tomáš), 34:48 Merta Jakub (Veselík Michal, Martan Tomáš)

Sestava: Kazda Jan (Vondra Jan) – Blažek Miroslav, Kopřiva Vojtěch, Martan Tomáš, Mikula Jakub, Reinberg Jakub, Šimek Michal „C“ – Cacek Tomáš, Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Kopa Matěj, Kupka Tomáš, Mašík Radek, Merta Jakub, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš, Štach Jaroslav, Toman Filip, Veselík Michal „A“

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

3.kolo Přeboru mladších žáků (Heřmanův Městec):

Trenér Martin Bulva: "Mladší žáci sehráli další kolo přeboru. Opět jsme udělali dva týmy, abychom zapojili mladší hráče. Pro tyto hráče jsou to cenné zkušenosti. Jeden tým jel do Heřmanova Městce, jednalo se o mladší tým. Tato parta odehrála dobrý zápas proti domácím, který vyhrála. První gól za mladší žáky vstřelil Maty Ďubek, který je prvoročák letošní přípravky. Druhý zápas nám výsledkově nevyšel, škoda že jsme nevyužili aspoň jednu z pěti přesilových her. Otázka zda v této kategorii má nějaká minuta vůbec význam. Kluci makali až dokonce a za to si zaslouží pochvalu. Kvalitní výkon zde podala dvojice rozhodčích. Druhý tým jel do Hradce Králové, kde jsme nejprve pokořili domácí, poté odehráli výborný a těsný zápas s kompletním Svítkovem, který nám dal opět mnoho. A v posledním zápas jsme porazili zlepšující se Lišky z Liberce. Sympatická parta se zlepšuje každým rokem a každým zápasem. V Hradci dali branky hráči, který se tak často neprosazují, což nás už kvůli nim velice potěšilo. Další kolo splnilo co jsme od něj čekali. Ještě nás čekají dokonce podzimu dvě kola."

Ježci Heřmanův Městec – HBC Pardubice „modrý tým“ 5:7 (1:1,0:5,4:1)

Ježci Heřmanův Městec 5:7 HBC Pardubice - Modrý Tým | Hokejbal.cz

HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice „modrý tým“ 5:1 (2:1,2:0,1:0)

HC Jestřábi Přelouč 5:1 HBC Pardubice - Modrý Tým | Hokejbal.cz