A tým si přivezl výhru a tři body z Prachatic, junioři z Hodonína!

Autor: Nekolová Jana | 5.11.2023 13:21

Sobota 4.11.2023

ELM: HBC Prachatice - HBC Pardubice 2:8 (1:4,1:1,0:3)

Trenér Jiří Mašík: „Do Prachatic jsme jeli s větším předstihem, i když kluci trochu brblali :) Šli jsme se projít po dlouhé cestě, na náměstí si dali týmovou kávu a věřím, že i to pomohlo k té výborné první třetině 4:1. Chceme hodně střelby a dnes jsme to plnili, navíc jsme hráli s velkým nasazením. Škoda zbytečného gólu sekundu před koncem třetiny a dalšího na začátku druhé. Museli jsme tým trochu srovnat a pak už jsme si šli pro výhru. I když byli Prachatice nebezpečné v útoku a my občas chybovali, tak jsme přidali čtyři branky a vybojovali pro nás důležité vítězství. První utkání za A tým odehrál 15tiletý Lukáš Plecháček.“

Branky a asistence: 04:30 Langr Nicolas, 04:45 Janeček Martin (Šimek Michal), 07:59 Licek Matyáš (Zajíček Tomáš, Česák Josef) PP, 11:07 Strouhal Jan (Zajíček Tomáš, Langr Nicolas), 25:04 Zajíček Tomáš (Langr Nicolas, Česák Josef), 35:35 Langr Nicolas (Licek Matyáš, Česák Josef), 36:38 Březina Ondřej, 37:23 Langr Nicolas (Strouhal Jan, Licek Matyáš)

Sestava: Třináctý Jakub (Foršt Pavel) – Deml Richard, Geisler Jakub, Kopřiva Vojtěch, Strouhal Jan „A“, Zajíček Tomáš – Březina Ondřej, Česák Josef, Förstl Filip, Lang Dominik, Langr Nicolas „C“, Licek Matyáš „A“, Mikula Jakub, Plecháček Lukáš, Šimek Michal

Fotografie z utkání:

ELJ-divize Východ: HBC Hodonín - HBC Pardubice 0:4 (0:0,0:2,0:2)

Branky a asistence: 19:28 Kořínek Jan (Kamaryt Filip) PP, 21:26 Červenka Richard (Kadlec Miroslav), 31:30 Červenka Richard (Kupka Tomáš, Motyčka Adam), 34:55 Kořínek Jan (Hlaváček Vojtěch, Remač Jakub)

Sestava: Trnečka Aleš – Kadlec Miroslav „A“, Kamaryt Filip „C“, Kumpan Daniel „A“, Landsman Mathias, Molavec Marek, Švadlenka Dominik – Červenka Richard, Chýle Jonáš, Hlaváček Vojtěch, Kopa Matěj, Kořínek Jan, Kupka Tomáš, Motyčka Adam, Remač Jakub, Štach Jaroslav

LSŽ: HBC Pardubice „modrý tým“ – TJ Lokomotiva Česká Třebová 27:0 (3:0,15:0,9:0)

Branky a asistence: HBC Pardubice - Modrý Tým 27:0 TJ Lokomotiva Česká Třebová | Hokejbal.cz

Sestava: Kysilková Justýna – Motyčka Jakub – Blažek Václav, Bodlák Matěj „A“, Háva Alex, Hruška Martin „C“, Jakubec Dominik, Kabát David, Ludvíček Jan, Lukášová Rozálie, Lukošík Robin, Salamon Marek, Semivan Robert, Tesařík Petr

Polabinský pohár přípravek (3+1):

Účastníci turnaje: HBC Hradec Králové 1988, HBC Pardubice „bílý tým“, HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Svítkov Stars Pardubice „bílý tým“, HBC Svítkov Stars Pardubice „černý tým“, HBC Tygři Mladá Boleslav

Trenéři PŘÍPRAVKY: "První listopadový víkend byl zcela zaplněn dětským hokejbalem. Vše začalo sobotním ránem, kdy se v naší aréně uskutečnil turnaj 3. kola regionálního přeboru přípravek. Na naše domácí hřiště zavítaly dva týmy ze Svítkova, po jednom týmu z Hradce Králové a Mladé Boleslavi a protože  i náš klub postavil dva týmy bylo sobotní dopoledne v Pardubicích plné hokejbalu. Modrý tým HBC Pardubice zakončil turnaj se skóre 1-2-1 a kamarádi z Bílého týmu se skóre 2-1-1. Počasí nám přálo a tak si to všichni hráči spolu s trenéry a fandícími rodiči moc užili. Děkujeme všem hráčům a jejich rodičům napříč všemi kategoriemi za skvělou reprezentaci klubu."

Fotografie z turnaje (autor Jana Nekolová):

Polabinský pohár přípravek_4.11.2023 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

Neděle 5.11.2023

ELD-divize Východ: HBC Pardubice – HBC Svítkov Stars Pardubice 3:4 (0:1,1:2,2:1)

Trenér Aleš Hlaváček: „V 8.kole nás čekalo derby se Svítkovem na našem hřišti. Nálada před zápasem byla v týmu výborná. Snažili jsme se hráčům vytěsnit z hlavy, že je to Svítkov, se kterým se nám proti jejich obzvláště silnému ročníku 2007 již dlouhodobě nedaří. První minuta zápasu, byla asi jediným světlým okamžikem v první třetině, kdy se nám podařilo držet míček na hokejkách v útočném pásmu. Celou první třetinu jsme se dostávali pod velký tlak a jen díky skvělým zákrokům Honzy Kazdy, byl stav po první třetině pouze 0:1. Borci ze Svítkova, byli ve všem lepší, nedokázali jsme projít přes střední pásmo, prohrávali většinu osobních soubojů, všude jsme byli druzí. Do druhé třetiny jsme si něco řekli, obraz hry se malinko změnil, ale k našemu standardnímu výkonu to mělo ještě stále velmi daleko. Špatný důraz a obsazování hráčů v našem pásmu se podepsalo na dalších dvou obdržených gólech a na konci 25 minuty svítilo na tabuli strašidelné skóre 0:3. Ale jak jsme si řekli, za žádného stavu zbraně nesložíme a o výsledek se budeme rvát, a to se podařilo. Půl minuty před druhou sirénou vsítil Ríša Červenka náš první gól zápasu a šli do kabiny za stavu 1:3. Do třetí třetiny jsme museli udělat něco se sestavou, bohužel na naší jinak skvělá druhé lajně, byla dnes vidět velká nervozita a respekt ze soupeře. Promíchání hráčů se povedlo, do třetí třetiny vlétl úplně jiný tým, do soupeře jsme se zakousli a jednoznačně jsme ho začali přehrávat. V 33 minutě svým druhým gólem v zápase Ríša snížil na 2:3 a bylo otázkou času, kdy se nám podaří vyrovnat. Borci ze Svítkova to bohužel v ten moment nezvládali a nechávali se vylučovat. Bohužel nabídnuté přesilové hry 5:4 a následně 5:3 jsme nesehráli dobře a nedokázali ani jednu využít. Ve 40 minutě se po dalším tlaku podařilo Kubovi Doležalovi vyrovnat na 3:3 a vypadalo to, že se nám podaří zápas otočit. Bohužel jsme z dalšího tlaku nic nevytěžili, zazvonili jsme na břevno, štěstí nám teďka nepřálo. Z následujícího ojedinělé akce Svítkova jsme špatně obsadili hráče a bohužel znovu šli do jednobrankové ztráty. Ta se nám již bohužel nepodařila do konce zápasu dorovnat a přišli jsme o podzimní neporazitelnost. Na prohře musíme hledat nejen to špatné, ale i ty pozitivní věci a dál na nich stavět, sezóna bude ještě dlouhá. To hlavní, že jsme za stavu 0:3 nesložili zbraně a nenechali si třeba naložit nějaký velký gólový nášup a o výsledek se rvali do poslední vteřiny. Ve velmi těžkém zápase jsme udrželi nervy na uzdě, nenechali se vylučovat a neopláceli jsme. K soupeřově chování a zákrokům není co dodávat, mentalita hráčů a trenérů Svítkova se asi nikdy nezmění, ale hlavně že jsou spokojeni. Na rozhodčí se určitě nevymlouváme, zápas jsme si prohráli sami, ale zápas taktéž úplně nezvládli, uznaný gól po hře vysokou holí!!!! nám nedokázal pořádně vysvětlit. Po faulu loktem na hlavu, kdy Marek Molavec přišel k poškození dvou zubů, nám tvrdil, že to není zranění do oblasti hlavy, protože má košík!!! Rozhodčí “Krtek“ takovéto zápasy nemůže pískat, zápasové tempo, kvůli svým indispozicím nestíhá a sporné situace pak vidí přes polovinu hřiště!!! Snad Mára bude brzo fit a do dalšího zápasu nastoupí. Hráčům za předvedený výkon ve třetí třetině děkujeme, v jarní odvetě určitě forsáž zapneme již od první třetiny.“

Branky a asistence: 29:32 Červenka Richard (Landsman Mathias), 32:35 Červenka Richard (Landsman Mathias), 39:59 Doležal Jakub (Plecháček Lukáš, Červenka Richard)

Sestava: Kazda Jan (Voženílek Vojtěch) – Landsman Mathias, Molavec Marek, Reinberg Jakub, Školník Alexandr, Švadlenka Dominik, Švidrnoch Vojtěch – Blažek Václav, Červenka Richard, Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Hlaváček Vojtěch „A“, Hruška Martin, Kupka Tomáš „C“, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš, Remač Jakub „A“

2.L: HBC Pardubice B – HBC Svítkov Stars Pardubice B 7:3 (6:1,0:2,1:0)

Branky a asistence: 04:03 Merta Jakub (Blažek Miroslav, Mojžíš Jakub), 07:51 Merta Jakub (Šimek Michal), 09:22 Kupka Tomáš, 09:46 Veselík Michal (Toman Filip), 13:23 Plecháček Lukáš (Kupka Tomáš, Gabriel Jan) PP, 14:17 Mojžíš Jakub, 44:30 Mojžíš Jakub (Merta Jakub) EN

Sestava: Pišček Matěj (Vondra Jan) – Kamaryt Miloš „C“, Kopřiva Vojtěch, Reinberg Jakub, Šimek Michal, Švadlenka Dominik – Blažek Miroslav, Cacek Tomáš, Chýle Jonáš, Gabriel Jan, Kupka Tomáš, Merta Jakub, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš, Toman Filip, Veselík Michal „A“

4.kolo Přeboru mladších žáků (Pardubice – Polabiny):

Trenér Martin Bulva: "Další kolo přeboru MZ jsme odehráli v domácím prostředí v Polabinách. Do turnaje jsme nasadili celkem 17 hráčů z toho jednoho nováčka z přípravky, který dal ve svém prvním zápase svůj první gól za mladší žáky. V brance za nemocného Davida Voráčka, nastoupil přípravkář Táda Málek. První zápas jsme odehráli s Ježky, kde jsme po celý zápas dominovali a zápas dovedli do vítězného konce. Druhý zápas jsme sehráli s Libercem, kde jsme sice velmi rychle otevřeli skóre zápasů, ale pak jsme předvedli vyloženě festival neproměněných šancí, který by vydal na několik zápasů. Nakonec se však ujala dorážka po střele od modré čáry a pak už jsme zase nějaké góly přidali a zápas dovedli do vítězného konce. Na konci zápas se nám zranil po rozporuplném zákroku u mantinelu Tobík Pojman. Doufáme, že je fit. Ve druhém zápase těch vyloučení za nás trenéry bylo trochu více, což je škoda. Jinak tým nastoupil do turnaje s novým maskotem "Růženkou", kterého si vymysleli sami hráči. Týmový maskot se hned stal oblíbencem všech hráčů. Za nás trenéry bychom chtěli všechny hráče za turnaj pochválit, ukázali jsme spoustu dobrých situací a je na čem stavět dále. Děkujeme i rodičům za účast podporu svých dětí."

HBC Pardubice – Ježci Heřmanův Městec 11:3 (3:0,5:1,3:2)

HBC Pardubice - Modrý Tým 11:3 Ježci Heřmanův Městec | Hokejbal.cz

HBC Liberec – HBC Pardubice 0:8 (0:2,0:3,0:3)

HBC Liberec 0:8 HBC Pardubice - Modrý Tým | Hokejbal.cz

Heřmanoměstský pohár minihokejbalu (3+0):

Přehled účastníků: HBC Pardubice „bílý tým“, HBC Pardubice „modrý tým“, HC Jestřábi Přelouč, Ježci Heřmanův Městec, TJ Lokomotiva Česká Třebová „bílý tým“, TJ Lokomotiva Česká Třebová „modrý tým“

Trenéři MINI/MIKRO: "Mikropřípravkáři vyrazili na mimořádný turnaj do Heřmanova Městce, kde na ně čekali 2 týmy z České Třebové, hráči domácího týmu z Heřmanova Městce a tým z Přelouče. Do tohoto turnaje jsme jako tradičně vyslali 2 týmy, v jejichž řadách bojovalo 6 letošních nováčků. Oba týmy sehráli 4 turnajové zápasy se shodným skóre 2-0-2. Protože i v neděli na nás bylo počasí přívětivé všichni jsme si užili krásné sportovní dopoledne."

Heřmanoměstský pohár minihokejbalu_5.11.2023 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

Trenéři MINI/MIKRO: "V neděli do turnajových bojů vyrazili minipřípravkáři a mikropřípravkáři. Kategorie MINI vyrazila na pozvání SK REBEL do Prahy na středočeský přebor minipřípravek. Do Prahy odcestoval jeden tým a odehrál 4 turnajové zápasy a to 2x proti domácím SK REBEL Praha a 2x proti hráčům z SK Kelti Beroun. Na závěr si naši hráči střihli ještě jeden zápas navíc proti výběru SK REBEL Praha. Kluci se v hlavním městě rozkoukávali jen v prvním utkání a ve zbytku turnaje a i v poturnajovém zápase proti výběru SK REBEL už ani jednou nezaváhali. Děkujeme všem hráčům a jejich rodičům napříč všemi kategoriemi za skvělou reprezentaci klubu."