• Fanshop

SŽ nadělili Sršňům říznou dvanáctku, MŽ předváděli opět hezký hokejbal

Autor: Nekolová Jana | 1.05.2019 21:39

Liga SŽ: TJ Sršni Svitavy - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 0:12 (0:4,0:5,0:3)

Trenér Marian Pišček: „V sobotu starší žáci Autoskla zavítali na hřiště Svitav. Od začátku až do konce jsme diktovali tempo utkání. Oproti domácím jsme byli v neustálém pohybu a díky tomu jsme byli neustále v držení míče. Kluci dnes předvedli pohodový výkon s kombinacemi i pěkným zakončením. Dnešní vítězství je zcela zasloužené.“

Sestava: Kuryviál - Bolek, Kábrt, Kamaryt, Kašpar M., Kašpar D., Kopa, Koreček, Motyčka, Novák, Petráš, Pleskot, Kadlec, Kopsa, Kořínek, Martan (trenéři: Pišček, Mareš a vedoucí týmu Nováková)

9.kolo Přeboru MŽ 28.4.2019 v Pardubicích v Polabinách a v Opočně:

Hodnocení trenérského dua Petr Bečička a Břetislav Janovský:

„Dne 28.4.2019 se bílý tým zúčastnil turnaje v Opočně. Za soupeře jsme měli, HBC Hradec Králové 1988, TJ Sršni Svitavy a SK Kometa Polička. První zápas, jsme odehráli se Sršni. Byl to boj od začátku až do konce. Z obou stran byly k vidění pěkné akce a i oba brankaři se blýskli pěknými zákroky. Na konec jsme v závěru zápasu byli šťastnější a podařilo se nám vsítit branku. Druhý zápas byl rozdílný. Za soupeře jsme měli Poličku. Od začátku jsme byli pod tlakem a nedařilo se nám dobře pokrývat hráče v obranném pásmu. Postupem času, se hra vyrovnávala, ale my jsme se nedostávali moc před soupeřovu branku. Poslední zápas byl s Hradcem Králové. Opět jsme se vrátili ke hře v prvním zápase a hra vypadala hned lépe. Opět to bylo bojovné utkání. Brankaři opět měli dost práce. Nakonec se štěstí obrátilo na naši stranu a podařilo se nám vyhrát. Hráče musím pochválit za to, jak se vypořádali s velkým hřištěm.“

„Modrý tým tentokrát užil turnaje doma v Polabinách. Začali jsme opět s Heřmanovým Městcem, v druhém zápase jsme se utkali s Letohradem a turnaj jsme pak zakončili se Svítkovem. Herně se nám až tak nedařilo. Přestože jsme v prvním zápase Heřmanův Městec přehrávali a vedli jsme 1:0, tak jsme v druhé půlce vedení ztratili a brankou půl minuty před koncem 1:2. V druhém zápase jsme Letohrad opět jasně přehráli 5:1. Ve třetím zápase na nás Svítkov nastoupil s propracovanou obrannou taktikou a naši kluci si s ní v první půli nevěděli rady. Byli pomalejší a míčky jen odpalovali. Z velké převahy Svítkovští vytěžili dva góly. Porada o přestávce naší hře velmi prospěla a druhá půlka vyzněla jasně pro nás přes gól obdržený v jejím úvodu. Přestože utkání skončilo výsledkem 2:3, kluci za druhou půli zasluhují pochvalu. Opět předváděli hezký hokejbal a soupeř jim nestačil.“