Jiří Voženílek (minipřípravka): Na turnaji bylo vidět, že kluky ta hra velmi baví a to je vlastně splnění našeho cíle, kvůli čemu to celé děláme!

Autor: Jana Nekolová | 27.03.2019 | Přečteno: 643x
Sdílet: Facebook

5. turnaj VČ přeboru minipřípravek v Pardubicích v Polabinách: 3. a 5. místo z osmi týmů.

V neděli 7.5.2017 se za účasti patnácti týmů odehrál pátý turnaj VČ přeboru minipřípravek, který se z kapacitních důvodů rozdělil do dvou míst a to do Chlumce nad Cidlinou a do Pardubic do Polabin.

Trenér Jiří Voženílek: „V neděli 7.5.2017 jsme postavili dvě družstva na další kolo přeboru minipřípravek v Pardubicích. Můj tým měl dvanáct kluků i s brankářem a i tak si všichni dostatečně zahráli, protože jsme odehráli sedm zápasů včetně derby s modrým týmem. Dařilo se nám tak na půl. Tři zápasy jsme vyhráli a čtyři prohráli. V bráně jsme vystřídali dva brankáře a do pole jsme neustále měli z čeho vybírat. Vtipné je, jak se kluci hlásí a jsou zvědaví, kdy půjde ta jejich lajna znovu hrát. Z toho je vidět, že je ta hra velmi baví a to je vlastně splnění našeho cíle, kvůli čemu to celé děláme. Potom jsou výsledky postaveny až na druhou kolej a nikdo z turnajů neodchází zklamaný a ubrečený. Z pohledu výsledků se to tak zdát nemusí, ale kluci odehráli výborný turnaj. V jednom zápase dali dokonce 10 gólů, ale v jiném nám naopak chybělo trochu štěstí, abychom dokázali uhrát lepší výsledek. Některá družstva jsou vyspělejší a mají před kluky malý náskok, ale ten turnaj po turnaji zkracujeme a se soupeři hrajeme čím dál tím vyrovnanější zápasy. Děkuji klukům za hojnou účast a rodičům za podporu, bylo vidět a slyšet, že jsme hráli doma.“

Polabinský pohár minipřípravek:

TJ Sršni Svitavy „žlutý tým“

TJ Sršni Svitavy „černý tým“

HBC Autosklo-H.A.K. Pce „bílý tým“

HBC Autosklo-H.A.K. Pce „modrý tým“

SK Hokejbal Letohrad „bílý tým“

SK Hokejbal Letohrad „modrý tým“

SK Kometa Polička

TJ Lokomotiva Česká Třebová

Fotografie z turnaje (autor Iva Janoušková):

http://hokejbal-letohrad.rajce.idnes.cz/VC_prebor_minipripravek_2016_2017_-_5._turnaj_-_Polabiny_070517/

Chlumecký pohár minipřípravek:

TJ Nový Bydžov

Hbc Chlumec nad Cidlinou

HBC JTEKT Svítkov Stars Pce

Ježci Heřmanův Městec „ modrý tým“

Ježci Heřmanův Městec „ bílý tým“

HC Jestřábi Přelouč

HBC Hradec Králové 1988

Zpět na výpis článků