Díky gólu Nikiho Langra vyhrál MD fotbalovým výsledkem 1:0 nad Hostivaří!

Autor: Jana Nekolová | 19.12.2018 | Přečteno: 451x
Sdílet: Facebook

V neděli jste vyhráli díky tvému gólu nad pražskou Hostivaří. Byl si spokojen s průběhem a výsledkem zápasu?

Niki Langr: „Tak s tímto zápasem jsem velmi spokojený, a ten gól, to byla hlavně zásluha Martina Janečka, který mi dal krásnou přihrávku.“

Proč myslíš, že jste vyhráli a v čem jste byli lepší než soupeř?

Niki Langr „V první třetině jsme byli horší skoro ve všem, ale po přestávce jsme se probrali a začali hrát svou hru, se kterou jsme soupeře přehráli.“

O víkendu máte volno a pak už Vás čeká poslední zápas základní části soutěže se Svítkovem. Jak vidíš vaše šance na zisk bodů v tomto zápase?

Niki Langr „V tomto zápase už nám o nic nepůjde, to ale neznamená, že nechceme vyhrát. Očekávám 3 body.“

EXTRALIGA MD: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HBC Hostivař 1:0 (0:0,1:0,0:0)

Trenér Michal Šimek: „V nedělním utkání s Hostivaří jsme absolutně nechytili úvod zápasu. Hosté na nás vlétli a prvních 5 minut válcovali v naší třetině. Následně jsme se pomalu, ale jistě začali dostávat do provozní teploty a herní obraz se vyrovnával. Ve druhé třetině jsme měli herně mírně navrch. Naše převaha vyústila v jedinou platnou branku utkání. Branku Hostivaře ze třetí části byli rozhodčí nuceni odvolat (hráč, který na branku nahrával, nebyl napsán v zápise o utkání). Do konce utkání se skóre nezměnilo a my mohli slavit vítězství 1:0. Osobně s předvedeným výkonem nejsem spokojený. Na hráčích bylo znát, že jim chybí motivace a utkání odehráli spíše z povinnosti. Jediný kdo zaslouží uznání, je bezchybný Radim Hnát, který předváděl po celý zápas naprosto bezchybné zákroky.“

Branky a nahrávky: Langr (Janeček)

Sestava:  Hnát, Foršt – Geisler, Svoboda, Kopřiva, Jedlička, Baráková, Kopsa, Licek, Hálek – Moravec, Mach, Zeman, Langr, Janeček, Tichý, Šťastný, Kubíček, Kábrtová, Školoudík