Jiří Bucek (MD): Určitě jsem spokojen, ale měl jsem tam ještě pár šancí a ty šli také proměnit

Autor: Jana Nekolová | 19.08.2018 | Přečteno: 843x
Sdílet: Facebook

V neděli jste doma vyhráli nad Českou Třebovou 6:2, ale zápas nebyl vůbec jednoduchý. Proč myslíš, že tomu tak bylo?

Ze začátku jsme byli lepším týmem a za stavu 3:0 jsme začali hrát jako jednotlivci a mysleli jsme si, že to je už vyhraný a potom nám dali 2 rychlé góly a byli zase ve hře, ale pak jsme dokázali odpovědět a bylo rozhodnuto.

Jsi spokojen se svým výkonem, když si se v zápase dvakrát gólově prosadil?

Jo určitě jsem spokojen, ale měl jsem tam ještě pár šancí a ty šli také proměnit.

V neděli pojedete do Zlína, který Svítkov porazil 10:0. Jak vidíš vaše šance v tomto zápase?

Myslím si, že to bude jednoduchý zápas, ale nesmíme je podcenit a hrát naplno.

Očekáváš hladký průběh zápasu anebo těžkou bitvu o každý kousek hřiště?

Očekávám hladký průběh, ale může se stát cokoliv.

HBC Autosklo-H.A.K. PCE – TJ Lokomotiva Č.Třebová 6:2 (3:2,2:0,1:0)

Trenér Jiří Doležal: „Zápas s Českou Třebovou jsme začali víc než dobře. Věděli jsme o střelecké síle, kterou soupeř disponuje, a tak stanovená taktika byla zaměřena právě na eliminování této přednosti. Tým opravdu od začátku plnil své úkoly na jedničku a odměnou mu bylo vedení 3:0. Pak však přišla chyba v útočném pásmu, čehož soupeř z první vážnější šance využil. Nesoustředěností na konci první třetiny jsme soupeři dokonce dovolili snížit na rozdíl jedné branky. Ale to bylo vše. Vrátili jsme se k zodpovědné hře ze začátku zápasu, vyvarovali se zbytečných chyb a Jirka Bucek dvěma góly nám opět zajistil třígólové vedení. Ve třetí třetině se prosadil i třetí útok, a tak první tříbodové vítězství je doma.“

Sestava: M.Habětínek, Foršt - Geisler, Deml, Tajovský, F.Habětínek, Svoboda, Jedlička, Hruška - Licek, Moravec,Kouba, Bucek, Šimek, Langr, Janeček, Novák, Kábrtová, Holeka

Branky: 2x Bucek, Deml, Tajovský, Geisler, Novák