Kateřina Gregorová (MD): Věřím, že derby se Svítkovem zvládneme a projdeme tak celou sezonou bez porážky

Autor: Jana Martinů | 18.01.2019 | Přečteno: 832x
Sdílet: Facebook

V neděli jste se doma utkali s Jihlavou, kterou jste už třikrát porazili.S čím jste vstupovali do tohoto zápasu? Počítali jste s výhrou?

Do zápasu jsme vstupovali, tak jako do každého jiného, chtěli jsme vyhrát. Jihlava byl papírově slabší tým, což se potvrdilo už v tom, že kluci přijeli pouze v 8 hráčích do pole. S výhrou jsme tedy spíše počítali.

Proč myslíš, že jste vyhráli? V čem jste byli lepší než soupeř?

Vyhráli jsme asi hlavně díky našemu pohybu a neustálému obstřelování brány soupeře. Myslím, že jsme byli lepší snad ve všem. Z počátku se však jihlavští snažili hodně bránit, ale postupně jim docházely síly.

Příští víkend Vás čeká poslední zápas letošní sezony a to derby se Svítkovem. Jak vidíš vaše šance v tomto zápase?

Šanci určitě máme, pokud budeme hrát týmově a budeme makat na 100%. Nicméně zápas to určitě nebude lehký, ale pro nás to bude příprava na finálový turnaj. Takže doufám a věřím, že derby se Svítkovem zvládneme a projdeme tak celou sezonou bez porážky.

Extraliga MLADŠÍHO DOROSTU

HBC Autosklo-H.A.K.Pce - SK Jihlava 12:0 (2:0,3:0,7:0)

Trenér Jiří Doležal:„Dnešní zápas byl v této sezóně poslední z těch relativně lehčích. Zatímco soupeř přijel jen s osmi hráči, nám se sešly hned čtyři lajny. Tým jsme proto rozdělili, takže dvě lajny hrály první polovinu zápasu a zbylé dvě tu druhou. Podařilo se nám tak držet svižné tempo hry a přidat do sbírky další tři povinné body.“

Fotografie z utkání (archiv Autoskla):

http://alfa-pripravka.rajce.idnes.cz/15.5.2016_-_MD_x_Jihlava/

Fotografie z utkání (autor Jana Martinů):

http://kahlanka.rajce.idnes.cz/EX-MD_HBC_Autosklo-H.A.K._Pce_-_SK_Jihlava_15.5.2016/

Zpět na výpis článků