MD: Nejlepší hráč zápasu a pětigólový střelec Richard Deml

Autor: Jana Nekolová | 18.01.2019 | Přečteno: 836x
Sdílet: Facebook

V sobotu jste se vydali v poslepované sestavě pro tři body do Olomouce, které jste si nakonec i odvezli. Čekal si takovýto lehký průběh zápasu anebo tě to překvapilo? 

I když nás je málo, tak jsem tušil, že to bude jednodušší zápas, protože jsme hráli s předposledním týmem tabulky.

Jaký je to pocit dát pět gólů a být dle slov svého trenéra jednoznačně nejlepším hráčem zápasu?

Opravdu jsem nečekal, že po mém zranění mi to takhle půjde a už vůbec, že dám pět gólů v jednom zápase, a to že jsem byl nejlepším hráčem, tak je to hezký pocit, ale zase nesmím myslet jenom na sebe, jsme tým a vyhráli jsme jako tým.

V sobotu dopoledne doma v předposledním zápase základní části přivítáte svého regionálního rivala ze Svítkova, který si taky lehce poradil s Olomoucí. Jaký očekáváš výsledek tohoto zápasu? Věříš, že ho vyhrajete a tři body tak zůstanou doma?   

Doufám, že se nám zápas doma vyvede a že si doma necháme tři body. Určitě máme na to Svítkov porazit.

Extraliga mladšího dorostu: HBC Gladiators Olomouc - HBC Autosklo-H.A.K. Pce 2:8 (1:3,1:1,0:4)

Trenér Jiří Doležal:„Jarní prázdniny naši sestavu rozervaly na kusy. Ještě den před zápasem to vypadalo, že pojedeme jen s jedním obráncem. Nakonec pomohli starší žáci a hlavně Ríša Deml, který si cestu na prázdniny do Krkonoš zkrátil přes Olomouc. Soupeři nasázel pět branek a byl jednoznačně nejlepším hráčem zápasu. K samotnému zápasu se nechci vyjadřovat. Chvílemi nás někteří hráči domácích doslova lovili. Tohle nemá s extraligou dorostu nic společného. Jsme rádi, že jsme odjeli bez zranění. Olomouc nehrála špatně, ale excesy dvou hráčů jejich výkon sráží k zemi.“

Branky: Deml 5x, Šimek 1x, Novák 1x, Kouba 1x

Sestava:  Habětínek M. – Deml R., Habětínek F., Kopřiva V. (SŽ), Valenta D. – Kábrtová A., Jančík V., Kouba V. ©, Licek M., Novák M., Šimek J. (A), Moravec V. (SŽ), Holeka P., Svoboda A.

Zpět na výpis článků