Ondřej Tajovský a Patrik Holeka hodnotí zápas s Letohradem a věří v obhajobu loňského titulu!

Autor: Jana Nekolová | 19.06.2018 | Přečteno: 714x
Sdílet: Facebook

V neděli jste prohráli s Letohradem, ale s jistotou postupu na finálový turnaj v Kutné Hoře. Myslíš, že zápas rozhodl právě tento fakt, že Vám už o nic nešlo?

Ondřej Tajovský: „Tento zápas jsme chtěli vyhrát, i přes to, že postup máme jistý, pouze nám chybělo správné nasazení do 1. třetiny.“

Patrik Holeka: „Zápas proti Letohradu se bohužel nepovedl, ale chtěli jsme pomoct Suchdolu, protože ve finálovém turnaji by byl lehčí soupeř.“

Už se těšíte na finálový turnaj do Kutné Hory, kde se utkáte s Hostivaři, Plzni nebo s Letohradem?

Ondřej Tajovský: „Určitě se těšíme a věřím, že ukážeme, co v nás je.“

Patrik Holeka: „Na finálový turnaj se velmi těšíme, protože si jedem za výhrou.“

Věříš, že byste mohli vystoupat i na stupínek nejvyšší a obhájit tak loňský titul?

Ondřej Tajovský: „Určitě věřím, ale bude to těžký boj.“

Patrik Holeka: „Věřím, že bychom mohli vystoupat na nejvyšší stupínek a obhájit loňský titul, ale nebude to lehké.“

Extraliga mladšího dorostu PF ČF9: SK Hokejbal Letohrad - HBC Autosklo-H.A.K. Pce 3:1 (1:0,0:1,2:0)

Trenér Jiří Doležal:Letohrad nás v první třetině zaskočil velmi aktivní hrou s agresivním napadáním. Nedařilo se nám vůbec nic. Kluci jakoby vůbec nechtěli chodit do soubojů. Všude jsme byli pozdě a jen jsme čekali, co udělá soupeř. Tomu se po jedné z našich nedůsledností podařilo dostat do vedení. Druhá třetina naopak zase patřila nám. Konečně jsme začali hrát aktivně a Letohrad jsme donutili k chybám. Netrvalo dlouho a vyrovnali jsme. I zbytek třetiny jsme měli mírně navrch. Třetí třetina byla rovněž vyrovnaná, avšak soupeř využil naši slabší koncentraci a dvěma slepenými góly nám odskočil na konečných 3:1. Tento výsledek si již domácí uhlídali až do konce. Z utkání moc nadšen nejsem. Myslím, že tento zápas rozhodl fakt, že jeden tým už měl postup jistý a druhý hrál o všechno. Myslíte si, že hrajete své maximum, ale není to tak. Teprve s nožem na krku se vybičujete k výkonu na hranici svých možností. Ale tak jsme dnes určitě nehráli.“

Sestava a branky: Habětínek Martin (Foršt Pavel) - Deml Richard, Geisler Jakub, Habětínek Filip, Jedlička Tomáš, Svoboda Adam,  Tajovský Ondřej - Augustin Filip, Janeček Martin (1+0), Holeka Patrik, Kouba Vít, Jančík Vítek,  Langr Nikolas, Licek Matyáš, Moravec Vojtěch, Novák Martin, Šimek Jakub, Tichý Patrik (0+1)