Hodnocení sezony MŽ trenérem Milošem Kamarytem!

Autor: Jana Nekolová | 18.01.2019 | Přečteno: 597x
Sdílet: Facebook

Jak hodnotíš letošní sezonu, která pro Vás skončila prvním místem v našem regionu Čechy Východ?

Celou sezónu musím hodnotit pozitivně. Vždyť jsme získali mistrovský titul v našem regionu. Měli jsme pomalejší rozjezd na podzim, ale potom jsme postupně přidávali a na jaře už to byla spanilá jízda. Podařilo se nám začlenit některé kluky z přípravky nebo nově příchozí. Ty si potom i řekli o místo v základní sestavě. Většinou jsme nastupovali na tři kompletní útoky a dvě obrany. Což nám plně vyhovovalo. Klukům musím poděkovat za přístup k tréninkům a zápasům. Nebylo vždy podle představ, ale vždy jsme si to vyříkali a zase byl nastolen pořádek :).

Co teď bude pro tebe motivací do další práce a jaké budou tvoje ambice do nové sezony?

Moje další motivace je, že přestupuji do starší kategorie. Od nové sezóny bych měl trénovat společně s Jirkou Drbalem kategorii starších žáků. Těším se na novou výzvu, a že budu moci zase vyzkoušet jiné metody, které jsem třeba v mladší kategorii vyzkoušet nemohl. Také tempo a snad i kvalita hry by měla být na vyšší úrovni. Tak bych mohl snad předat i nějaké hráčské zkušenosti. Většinu kluků znám a oni mě, tak by snad neměl být problém.

Jaké jsou teď tvoje plány v nejbližší době, co se týče přípravy na novou sezonu?

Plány jsou si nyní trochu od hokejbalu odpočinout. I když za 14 dní mě čeká společně s kamarády finále Red Bull Urban Buly :). S Jirkou jsme domluveni na společné schůzce, kde si řekneme naše plány. Jak do přípravy tak potom i na sezónu. Chtěli bychom začít asi posledních 14 dní v srpnu nějakou kondiční přípravu a potom v průběhu září jít na hřiště. Uvidíme ještě, jaký bude rozpis soutěže.  

Zpět na výpis článků