Jakub Koreček (MŽ): Ospalý výkon z 1. zápasu vystřídal aktivní vstup do 2., škoda jen pokažené Honzovy nuly

Autor: Jana Nekolová | 19.06.2018 | Přečteno: 490x
Sdílet: Facebook

HBC Hradec Králové 1988 - HBC Autosklo H.A.K. Pce 0:3 (0:1,0:0,0:2)

Střely na branku: 12:17, Vyloučení: 1:2, Přesilovky: 2:1, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0

HBC Hradec Králové 1988 - HBC Autosklo H.A.K. Pce 1:5 (0:1,0:3,1:1)

Střely na branku: 12:20, Vyloučení: 0:2, Přesilovky: 2:1, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0

Trenér Miloš Kamaryt: „Tentokrát jsme zajížděli do Hradce Králové, kde nás čekal nepříjemný soupeř. Věděli jsme, že to bude zase o našem přístupu a pohybu. Soupeř byl většinou zalezlý na svoji polovině a my jsme dobývali hradeckou svatyni. Hradec má dobře zvládnutou obrannou činnost a v prvním zápase nám dělalo problém se střelecky prosadit. Hubené jednobrankové vedení jsme drželi skoro až do konce tohoto utkání, než jsme se střelecky znovu prosadili a dohráli zápas v poklidu. První třetina druhého utkání se odvíjela úplně stejně jako předchozí třetiny. Dobývání hradecké branky a herní převaha. Ve druhé třetině jsme soupeři brankově odskočili a dohráli jsme utkání bez větších nervů. Kluky musím pochválit hlavně za druhé utkání. Hráli výborně, předváděli hru, kterou bych si představoval a plnili stanovenou taktiku.“

Jakub Koreček: „V prvním zápase jsme se, stejně jako před týdnem se Svítkovem, nemohli dostat do správného tempa. Náš výkon byl ospalý, málo jsme běhali a také málo stříleli. Výsledkem bylo po dvou  třetinách pouze naše hubené vedení jedna nula. Do třetí třetiny jsme už nastoupili lépe a dali uklidňující góly na 2:0 a 3:0. Do druhého zápasu jsme nastoupili mnohem aktivněji. Více jsme stříleli a útok více spolupracoval s obranou. Konečný výsledek byl o mnoho rozdílnější. Jenom škoda pokažené Honzovy nuly.“

Branky:Krudenc, Petráš, Drbal (1.zápas), Drbal 2x, Koreček, Krudenc, Bošek (2.zápas)