VÍKENDOVÝ ROZHOVOR: DAVID STÁREK

Autor: Martin Bulva | 18.01.2019 | Přečteno: 252x
Sdílet: Facebook

Hlavní hvězdou minulého zápasu našeho A týmu, ve kterém Autoskláři nečekaně porazili druhý tým tabulky HBC KLADNO 2:0 byl brankář domácích David Stárek. My Vám nyní přinášíme menší rozhovor k tomuto zápasu.

Ahoj Davide, předminulý týden jste prohráli výrazným výsledkem na Kertu, který patří k lídrům Extraligy. Jaká byla po tomto zápase příprava na domácí zápas s Kladnem?

Samozřejmě jsme chtěli na zápas s Kladnem co nejrychleji zapomenout. Příprava probíhala standardně jako na každý jiný zápas. Nepovedený zápas jsme hodili za hlavu, nemělo cenu to dál rozebírat.Samozřejmě jsme chtěli na zápas s Kladnem co nejrychleji zapomenout. Příprava probíhala standardně jako na každý jiný zápas. Nepovedený zápas jsme hodili za hlavu, nemělo cenu to dál rozebírat.

Zápas s Kladnem vždy znamená velice kvalitní duel, jak si se speciálně připravovat na tento zápas?

Ráno do práce, poté oběd a klasická rozcvička.

Zápas s Kladnem byl velice vyrovnaný, dlouho se držel nerozhodný výsledek, kterému dominovali oba brankáři. Jak si viděl ze svého pohledu?

Zápas to byl zajímavý už od začátku, když jsem viděl, jak makáme nadoraz, měl jsem z toho dobrý pocit. Počasí i návštěva byla perfektní a myslím si, že jsme si to všichni užili.

Kdy jsi začal věřit, že zápas dovedete do vítězného konce?

Jakmile jsme se ujali vedení a vstřelili první jarní gól tak jsem věřil, že při stejném herním projevu můžeme zvítězit.

Bonusem na výhře je nula na tvém kontě, pokladník A týmu se asi těší že?

Letos, jsem toho vinou zranění moc neodchylovat, takže jsem moc rád, že se nám podařilo nakopnout. Nula je bonus a rád pokladníkovi něco přispěji, jistě to má už v notýsku :).

Děkujeme za rozhovor

Zpět na výpis článků