2.národní liga: Jak u Verdunu

Autor: Michal Křemenák | 19.06.2018 | Přečteno: 691x
Sdílet: Facebook

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B - HBC Fire horses Živanice 13:3 (2:0,7:2,4:1)

V rámci třetího kola 2.NHbL, jsme na našem hřišti přivítali Živanice. Celek, který je svými výkony nepředvídatelný a své soupeře umí potrápit.

I s takovým jsme do zápasu vstupovali. Až na drobné výpadky jsme měli zápas od úvodního vhazování pod kontrolou.

Po první třetině byl stav 2:0. Během druhé třetiny soupeři došli síly a zápas plně přešel pod naší kontrolou. Stav 9:1 tomu také napovídal.

Ve třetí třetině jsme si dali vlastní kuriózní gól, kdy při naší výhodě vyběhl gólman na střídačku a nahozený míček na obránce, propadl a přes celé hřiště se dokutálel do naší branky. Až na tento přešlap jsme hru kontrolovali a soupeře k ničemu nepustili.

Opět se v tomto zápase ukázali naši mladší dorostenci, kteří rázně přispěli ke gólové nadílce a plnohodnotně doplnili naše zkušené hráče. Soupeři děkuji za důstojné dohrání zápasu.

Sestava a branky: Hrabánek Michal – Vacek Martin, Filip Petr, Kvapil Jakub, Panchártek Michal, Deml Richard, Vršanský Robert, Korel Stanislav, Jankura Karol, Kubeš Jiří, Kosař Daniel, Blažek Miroslav, Moravec Šimon, Bureš Radek, Šimek Jakub.

Branky: Panchártek Michal (2+0), Moravec Šimon (2+1), Korel Stanislav (1+1), Vršanský Robert (3+2), Kosař Daniel (1+2), Vacek Martin (1+0), Deml Rychard (1+0), Jankura Karol (1+1), Šimek Jakub (1+0), Filip Petr (0+2), Kubeš Jiří (0+1), Bureš Radek (0+1), Kvapil Jakub (0+1)