B tým si vyšlápl na Svítkov na rozdíl od C týmu, který nestačil na Deltu

Autor: Jana Nekolová | 27.03.2019 | Přečteno: 123x
Sdílet: Facebook

2.Liga ČV: HBC Svítkov Stars Pardubice B - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B 2:7 (0:1,2:2,0:4)

Branky: 10:51 Bureš Radek (Skřivánek Tomáš), 24:02 Bureš Radek (Korel Stanislav, Kunc Jindřich), 24:16 Jirák Dominik (Korel Stanislav, Barva Jan), 39:12 Jirák Dominik PP, 40:30 Kunc Jindřich EN, 41:51 Veselík Michal , 44:26 Skřivánek Tomáš (Merta Jakub)

Sestava: Třináctý Jakub – Barva Jan, Kopřiva Vojtěch, Ryba Jakub, Svoboda Adam, Bureš Radek, Jirák Dominik, Korel Stanislav, Kunc Jindřich, Merta Jakub, Perný Josef, Skřivánek Tomáš, Veselík Michal

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

Regionální liga ČV: Delta Pce - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C 8:6 (2:0,2:4,4:2)

Tomáš Jirsa: „Do Svítkova jsme i přes nepřízeň počasí odcestovali se sedmi beky a deseti útočníky. Naše barvy po dlouhé době oblékl navrátilec Vršanský a po vynechaném podzimu zamilovaný Matějovský...V nových dresech a v lijáku jsme se pomalu rozjížděli a prohrávali jsme vinou nedůslednosti o dvě branky. Ve druhé třetině jsme dokázali vyrovnat nejen hru, ale i skóre a chvilku jsme i vedli. Bohužel, Delta ve třetí třetině nakopla vítěznou mašinu a my nedokázali zastavit zejména ostrostřelce Jurgu. Delta si po zásluze došla pro tři body a nám nezbývá nic jiného, než připomenout si, že hokejbal se hraje od první minuty až po tu poslední."

Branky: 16. a 21. Bureš, 21. Průšek, 24. Veselík, 31. Svoboda

Sestava: Škoda (Špaček) – Svoboda, Svoboda ml., Bulva, Váňa, Svatoš, Pejcha, Kaša – Veselík, Šprincl, Bureš – Jirsa , Bořek, Vršanský – Šváb, Matějovský, Průšek, Choutka