Karol Jankura (2.NHbL): Pokusíme se urvat aspoň jeden zápas. Každopádně to bude, ale těžké.

Autor: Jana Martinů | 18.01.2019 | Přečteno: 877x
Sdílet: Facebook

Ve středu jste doma vyhráli pátý čtvrtfinálový zápas nad Deltou a díky tomu postoupili do semifinále, ve kterém se utkáte o víkendu s Chrudimí.

Co myslíš, že bylo klíčovým okamžikem, který rozhodl zápas?

Klíčový asi byl třetí gól, který jsme dali a nakonec jsme si náskok udrželi.

V čem myslíš, že jste byli lepší než soupeř? Díky čemu jste vyhráli?

Střetnutí bylo vyrovnané, tak jako celá série. Byli jsme běhavější, víc jsme toužili po úspěchu, za kterým jsme si šli hned od začátku zápasu. Základ úspěšného zvládnutí zápasu byla naše 1. třetina, ve které jsme šli do vedení hned v první minutě a výborně nám zachytal Chmelda JJ. Tahali jsme všichni za jeden provaz a to byl největší úspěch v zápase.

Jak vidíš sérii s Chrudimí? Věříš, že o víkendu vyhrajete aspoň jeden zápas?

Série bude určitě vyrovnaná. Pokusíme se urvat aspoň jeden zápas. Každopádně to bude, ale těžké.

HBC Autosklo-H.A.K. Pce B - Delta Pce 4:2 (2:0,1:1,1:1)

Střely na branku: 28:24 (5:5,16:10,7:9), Vyloučení: 4:3, Přesilovky: 3:4, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0

Michal Křemenák: „Před zápasem jsme si řekli, že nemá smysl něco hrotit, že si to jdeme užít. Zápas byl od začátku do konce v naší režii a brzké vstřelení gólu tomu jen napomohlo. I když soupeř snížil náš náskok, podařilo se nám vedení udržet a naopak opět navýšit. Když opět přišlo snížení, vypadalo to, že se bude opakovat nedělní zápas. Skvělé bránění a napadání hostujících střelců mělo za následek navýšení skóre do prázdné brány. I když soupeř dál hrál bez gólmana, kluci je skvěle vytláčeli na mantinely a šli si za postupovým vítězstvím. Skvěle nás podržel gólman a třetí výhra v sérii a postup byl doma. Delta nám byla skvělým soupeřem a jen naše fyzická převaha rozhodla poslední zápas této vyrovnané série. Klukům děkuji za předvedený výkon.“

Sestava a branky: Chmelík Martin, Hrabánek Michal – Šatara Petr, Vacek Martin, Doležal Petr, Hlaváček Petr, Podařil Radim, Kvapil Jakub, Barva Jan, Korel Stanislav (1+0), Merta Jakub, Mašík Jiří, Strouhal Jan, Kvapil Jakub, Förstl Libor (0+1), Hackemberg Tomáš (1+0), Kosař Daniel, Žouželka Michal, Šimek Michal (1+0), Jirák Dominik, Jankura Karol (1+0)

Fotografie z utkání (autor Andrea Jirásková):

http://hokejbalpardubice.rajce.idnes.cz/11.5.2016_2.NHbL_-_PLAYOFF_5._CTVRTFINALE%2C_HBC_Autosklo-H.A.K._Pce_B_vs_Delta_Pce/

Fotografie z utkání (autor Martin Nekola):

http://kahlanka.rajce.idnes.cz/2.NHbL_PF_CF5_HBC_Autosklo-H.A.K._Pce_B_-_Delta_Pce_11.5.2016/

Zpět na výpis článků