Michal Křemenák (2.NHbL): Ač podle skóre to vypadá jako jasné vítězství, nebylo tomu tak

Autor: Jana Martinů | 19.08.2018 | Přečteno: 731x
Sdílet: Facebook

SK Prachovice - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B 1:6 (0:2,0:3,1:1)

Michal Křemenák: „Další kolo nás zaválo na horkou půdu do Práchovic. Celek potýkající se na spodku tabulky, však svojí houževnatostí a snahou velice nepříjemný. Jasně jsme si řekli, že nebudeme na nic čekat a začneme aktivní hrou. Domácí jsme svým nástupem zaskočili a ve čtvrté minutě jsme se ujali vedení. Opět po vstřeleném gólu přišlo polevení a domácí začali vystrkovat křídla. Hlavně jejich střely od modré a nepříjemné teče na hranici brankoviště, znepříjemňovali život našemu gólmanovi. Na konci třetiny se nám podařilo zvýšit vedení a pomalu se dostávat do herní pohody. V úvodu druhé třetiny jsme navýšili naše vedení. Soupeř opět nepříjemně podnikal náhlé výpady do našeho obraného pásma. Svoji snahu o nějaký tlak, však tříštil chybami a vyloučením. Na konci třetiny svítilo na ukazateli skóre 0:5 a s jasným cílem dotáhnout toto utkání do zdárného konce bez zbytečných komplikací jsme šli do třetí třetiny. Domácím se v úvodu třetiny podařilo skórovat v přesilové hře, kdy odražený míček střílel hráč domácích do prázdné brány. Gól domácí nabudil a chvíli to vypadalo, jako že jsme zápas vzdali. Když pak likvidoval náš gólman sólový únik soupeře, konečně jsme se probudili a opět začali hrát naši hru. Ač podle skóre to vypadá jako jasné vítězství, nebylo tomu tak, soupeř nebezpečně kontroval. Klukům děkuji za zodpovědný přístup k celému utkání, který nám v předchozích zápasech chyběl.“

Karol Jankura: „Tak samozřejmě zase jsme začali úplně zle, přesnějako proti Deltě. A zase jsme museli nejprve inkasovat gól, abychom začali hrát. Zlepšili trošku pohyb a přišlo přehrání soupeře. Soupeř nás držel na distanc do konce 2. třetiny, potom se nám podařilo střelit další góly a poslednítřetinu soupeř odešel kondičně a přestal hrát. Poslední třetinu jsme je točili a zmohli sejen na vyhazování.“

Sestava: Křemenák Michal, (Chmelík Martin) – Podařil Radim, Šatara Petr, Kvapil Jakub, Holman Martin, Korel Stanislav, Jankura Karol, Deml Richard, Vacek Martin, Hackemberg Tomáš, Šimek Michal, Jirák Dominik, Loukota Martin

Branky: Vacek Martin (1+0), Jankura Karol (2+0), Šimek Michal (2+0), Podařil Radim (1+0), Deml Richard (0+2), Holman Martin (0+1), Hackemberg Tomáš (0+2), Korel Stanislav (0+2)