Štěpán Kánský (KHbL): Chrudim je těžký soupeř, ale myslím si, že body urveme!

Autor: Jana Nekolová | 18.01.2019 | Přečteno: 713x
Sdílet: Facebook

Miroslav Svatoš: Když se sejdeme zase v plném počtu, tak můžeme uhrát slušný výsledek a tím myslím i bodový :)

V neděli jste prohráli se Splašenkama 1:6. Proč myslíš, že se Vám v zápase nedařilo?

Štěpán Kánský:Tak myslím si, že jsme proti Splašeným holým šli s velkým sebevědomým a zápas jsme podcenili. Nedařilo se nám proto, že jsme netahali všichni za jeden provaz. Neříkám, že nemáme dobré vztahy, ale nemáme taky vztah, jak na střídačce, tak i na hřišti, aby jeden za druhého dal vše.

Miroslav Svatoš: Je to bohužel tak, prohra 6:1 se Splašenkama mě mrzí, věřil jsem, že vyhrajeme a čekal jsem na góly vyrovnanější zápas, ale my jsme si nevytvořili takový tlak na bránu soupeře a málo jsme stříleli, abychom vytěžili více branek.

V čem byl soupeř lepší než vy a co zápas rozhodlo?

Štěpán Kánský:V zápase se nám nedařilo za celý zápas pořádně vystřelit na branku, což je prostě průser. Nemyslím, že byl soupeř v něčem lepší, myslím si, že měli asi více štěstíčka ve všem.

Miroslav Svatoš: Řekl bych, že soupeř byl efektivnější v koncovce, kdy se dostal a střílel z lepších střeleckých pozic než my, rozhodla 3. třetina, kdy jsme sice dali kontaktní gól, ale pak soupeř udeřil 3 brankami.

V neděli odpoledne se doma utkáte s B týmem Chrudimi. Co očekáváš od tohoto zápasu a jak vidíš vaše šance na zisk bodů?

Štěpán Kánský:Proti Chrudimi si myslím, že se všichni kouskem a půjdeme do zápasu úplně naplno. Chrudim je těžký soupeř, ale myslím si, že body urveme.

Miroslav Svatoš: Chrudim B má dobrý a zkušený tým, který má svých kvalit v regionu, přesvědčil o tom i ziskem titulu v loňské sezóně, takže papírovým favoritem zápasu jsou oni, ale myslím si, že když se sejdeme zase v plném počtu, poučíme se z chyb z minulého zápasu, budeme více střílet a tlačit se do brány tak můžeme uhrát slušný výsledek a tím myslím i bodový :).

SK HBC Splašené Hole Pardubice - HBC Autosklo-H.A.K. PCE C 6:1 (2:0,1:0,3:1)

Petr Špaček: „Skóre se možná může zdát jednoznačné, ale rozhodně to neukazuje, jak utkání ve skutečnosti vypadalo. Ukazuje jen, jak bylo které mužstvo produktivní. Duel byl po celou dobu vyrovnaný, skoro bych si až troufl tvrdit, že jsme po většinu zápasu byli o fous lepší, nebo spíš měli více míček v držení. Bohužel nás (ostatně jako vždy) vytrestala naše nedůslednost směrem dozadu, hráči Splašenek nám procházeli do pásma jako nůž teplým máslem, většinou v přečíslení, neboť útočnicí se nám prostě neumí (nebo nechtějí) vracet, a z těchto situaci také vsítili domácí většinu branek. Ačkoliv jsme se snažili, stál proti nám zejména Honza Vondra, který likvidoval naše šance, a přiváděl naše střelce k šílenství. Myslím, že zejména jemu mohou Splašenky děkovat, za 3 body. Pro diváka, i přes mokrou herní plochu, nabídl duel celkem pohledný a vyrovnaný zápas, ve kterém zvítězil tým s větším nasazením. Nám jakoby chyběla chuť a herní jiskra, snad se nám jí do příště povede vykřesat." Sestava: Špaček - Kaša, Kopáč - Nevřala, Váňa - Svatoš, Kubátová - Pražan, Loukota, Bureš, Král, Veselík, Průšek, Choutka, Kubík, Kánský

Branka: Loukota

Zpět na výpis článků