Děkujeme všem našim partnerům, kteří nám pomáhají uspět...

AUTOSKLO - H. A. K. autoskla a jejich prodej, montáž a výměna jsou hlavní náplní činnosti naší společnosti již. Dodáváme a montujeme autoskla pro osobní, užitková i nákladní vozidla a také autoskla pro autobusy, zemědělské stroje a autoskla kalená na zakázku. Vaše poškozené či rozbité autosklo jsme schopni vyměnit během čtyř hodin od přistavení vašeho vozidla k nám na servis.
 
 
TOP CENTRUM – Jaroslav Novák, firma byla založena v roce 1996 se sídlem v Lázních Bohdaneč. Předmětem její činnosti byl zpočátku prodej nářadí a nástrojů mimořádné kvality pro profese voda – topení – plyn. Na základě požadavků  a potřeb trhu, zejména pak vhodným výběrem dalších komodit rozšířila firma sortiment nabízených produktů a služeb, přičemž se neustále drží svého hesla ..kvalita z principu.
  Hastex & Haspr s.r.o. kromě výroby hasicích přístrojů, certifikovaných podle příslušných evropských norem, provádíme i kompletní servis a revize. Za dobu existence firmy jsme po celé ČR vybudovali bohatou síť servisních středisek, které v pravidelných intervalech zajišťují jak kontroly, tak i údržbu naší produkce, a to v rámci platné legislativy.
Stavební firma Ječmínek, spol. s r.o. V oboru stavebnictví působíme již od roku 1991 a zaměřujeme se především na tytu služby: Stavebně montážní práce a dodávky ve všech oborech pozemního stavitelství, bytová výstavba, rodinné domy, haly,zemědělské stavby, zámečnická výroba, průmyslové, bytové, občanské a inženýrské stavby, zateplovací, omítkové a fasádní systémy, sádrokartonové konstrukce...
                Společnost GASCO spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Hlavní náplní naší činnosti jsou výstavba, opravy a rekonstrukce plynárenských zařízení a od roku 2000 také výstavba vodovodů, kanalizací a dalších inženýrských sítí. V současné době se řadíme s 80 zaměstnanci mezi středně velké stavební firmy. Díky bohatým zkušenostem a špičkovému technickému zázemí není naše působnost v České republice nijak regionálně omezena.
  Pivovar Chotěboř - Znáte pověst o lahodném středověkém pivu zvaném Chotěbor, které později dalo jméno městu Chotěboř? Bylo to pivo, které prý v lidech probouzelo 6. smysl. Tajemnou recepturu, podle které se zázračné pivo vařilo, hledali sládci celé země. Našel ji až Oldřich Záruba – sládek z nového pivovaru v Chotěboři. 
  Střída sport - Vše začalo otevřením specializované prodejny v Pardubicích v roce 1996. Od roku 2010 disponujeme výhradním právem pro distribuci zboží zn. Reebok a CCM. Tento mezník znamenal další posun v naší práci a umožnil nastartovat další potenciální obchodní příležitosti. Kromě prodeje hokejové výstroje a výzbroje se specializujeme na prodej dresů, fandovských produktů, hokejového textilu.
  Barth media - Zaujměte své potenciální zákazníky opravdu ve velkém. Prezentujte své výrobky a služby na místech, kde si jich každý zaručeně všimne. Podpoříte tak jejich prodej i image vaší společnosti. Nabízíme vám pronájem několika set reklamních billboardových ploch klasického formátu 5,1 x 2,4 m (š x v) v nejrozsáhlejší billboardové síti v Pardubickém a Královehradeckém kraji. Využijte je pro svou reklamu, která bude vždy dobře vidět.
  Auto MERCIA a.s. působí na trhu již 25 let a téměř 20 let jsme autorizovaný partner ŠKODA. Zabýváme se na prodejem nových vozů ŠKODA, dále pak prodejem prověřených ojetých vozů v rámci programu ŠKODA Plus. Nabízíme záruční a pozáruční servis nových a ojetých vozů, pneuservis, emise, servis a diagnostiku vozů všech značek, odtahovou službu, lakovnu, karosárnu, mytí vozidel, autopůjčovnu a servis klimatizace.
  AQUACENTRUM PARDUBICE Zveme všechny milovníky koupání, plavání, saunování a veškeré vodní zábavy do největšího aquaparku ve Východních Čechách. Přijměte pozvání do AQUACENTRA, které každoročně přivítá až 400.000 návštěvníků. Své si u nás najde opravdu každý. Ať už si vyberete moderní 50m bazén nebo zónu aqua s 10 atrakcemi pro všechny věkové kategorie.
           

 

Generální partner CROSSDOCK Extraligy hokejbalu mužů

 

 

 

RedUP - mladá dynamická firma, která se zaměřuje na maximální využití nejmodernějších postupů v      reklamě, reklamních službách a webdesignu. Dokáže zahrnout do svého portfolia téměř vše, co souvisí s        propagací a marketingem. A to jak online reklamou, tak i offline reklamou. 

Hold s.r.o. představuje dynamicky se rozvíjející společnost působící především v oblasti silničního stavitelství.Společnost vznikla v roce 1992 a vychází z mnohaletých zkušeností v oblasti stavebnictví. Systematicky dbá na vysokou kvalitu veškerých prováděných prací tak, aby byly uspokojeny náročné požadavky objednatelů.Tradiční aktivity v oblasti silničních staveb firma rozšířila o ekologický obor – svoz bioodpadu.

David Popelka - Nabízíme zemní práce, demolice, úpravy terénů, výkopové práce. V nabídce máme také: pokládka dlažeb, montáže plotů, fasády, zateplení fasád, sádrokartonářské práce. Prodáváme písek a kamenivo.