Jindřich Kunc: Rád bych ještě zabojoval o 4.pozici

Autor: Jiří Kubeš | 19.06.2018 | Přečteno: 775x
Sdílet: Facebook

Máš za sebou náročnou půl sezónu, dvanáct zápasů za áčko,čtrnáct zápasů za starší dorost. Je letošní sezóna náročná?

Určitě, každý víkend mám nějaký zápas. Přes zimu jsem o víkendech hrál zimní ligu a do toho zimní příprava. Naštěstí byla velice pestrá, každopádně to byla jedna z příprav, která mě opravdu bavila. Nemusel jsem se tak do ničeho nutit.

V sobotu jste uspěli na hřišti pražského Kova díky bezchbyné třetí třetině.
Myslíš, že jste měli na konci zápsu více sil nebo čím to bylo?

Do zápasu jsme šli s jasným cílem a tím byly 3 body chyba byla pouze v první a druhé třetině kdy jsme 2x podcenili obranu a tak soupeř dál dva identicke góly. Ve třetí třetině už jsme se probudili a přestali dělat chyby. Hrát tak celý zápas, tak si myslím že výsledek by vypadal jinak.

V neděli v premiéře staršího dorostu na novém povrchu jste udolali Letohrad 1:0.
Jaký to byl zápas?

Nebylo to snadné. Letohrad v jarní části velice zabral, je to i vidět na jejich výsledcích. Věděli jsme že nám jde o hodně. Zápas byl vyrovnaný, ale šance byly na obouch stranách a tyto 3 body jsou jasně Kuby Třináctého, který nás neuvěřitelně podržel.

Zápas si rozhodl jedinou trefou, po jaké akci to bylo?

Hráli jsme 4 na 4 a zrovna se nám vrátil hráč z trestné. Měli jsme 20 vteřin v pásmu, tak jsem se prohodil s Kendikem, tak abych to měl na střelu z první. Pět vteřin na to jsem dostal přihrávku a střelou od modré jsem prostřelil branáře Letohradu.

Vypadá to, že se o playoff bude bojovat do posledního zápasu. Jaké vidíš šance svého týmu v tomto boji, popř. v playoff?

Rád bych zabojoval ještě o 4.pozici abychom začínali doma. Tým na to určitě máme, je jen na nás jak s tím naložíme. V play-off bych určitě rád bojoval o zlatou příčku. Jak říkám tým na to máme, ale musíme zapracovat na tréninkách. Pokud se pořádně nesejdeme, nemůžeme toho od play-off moc očekávat.