Junioři a Dorost ukončili podzim výhrou.

Autor: Jana Nekolová | 19.12.2018 | Přečteno: 121x
Sdílet: Facebook

Extraliga juniorů: SK Hokejbal Letohrad - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 0:2 (0:2,0:0,0:0)

Trenér Jiří Doležal: „Nejdřív je potřeba poděkovat domácímu týmu, který před zápasem skvěle připravil hřiště pro úchvatný zápas, který následoval. Od začátku jsme opět začali aktivním presinkem, kterým jsme bourali domácí akce hned v jejich zrodu. Tato aktivní hra nám přinesla i dvě branky a získali jsme ještě větší sebevědomí do dalších minut. Oba týmy hrály s obrovským nasazením a tempo bylo strhující. V první třetině nás domácí několikrát zaskočili nacvičeným signálem po vhazování, avšak Pavel Foršt tyto gólové šance zlikvidoval. Myslím, že se jednalo o naprosto vyrovnaný zápas a musím pochválit kluky, jak ho zvládli. Určitě to byl náš nejlepší podzimní výkon. Všichni do jednoho se na tomto vítězství podíleli a celý tým zaslouží velkou pochvalu.“

Sestava a branky: Foršt Pavel, Bitnar Jiří - Kvapil Jakub (1+0), Geisler Jakub, Deml Richard, Panchártek Michal, Tajovský Ondřej, Hruška David - Janeček Martin, Moravec Vojtěch, Strouhal Jan (1+1), Kubíček Martin, Licek Matyáš, Langr Nicolas, Tichý Patrik, Kouba Vít, Mach Lukáš

Fotografie z utkání (autor Iva Janoušková):

Extraliga dorostu: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HBC Enviform Třinec 15:1 (7:0,4:1,4:0)

Branky a nahrávky: 0:18 Tichý, 5:56 Lauryn (Kubeník), 6:43 Moravec, 9:44 Tichý (Petráš), 10:02 Moravec (Školoudík, Baráková), 10:20 Hálek (Šťastný, Školoudík), 12:16 Moravec (Bolek), 17:21 Kopřiva (Petráš), 22:31 Tichý (Bolek, Moravec), 23:40 Hálek (Tichý), 27:44 Moravec (Hálek), 37:49 Hálek (Baráková), 39:15 Bolek (Moravec), 39:55 Školoudík (Kopřiva), 43:01 Moravec (Baráková)

Sestava: Kuryviál, Bitnar - Hálek, Baráková, Socha, Kopřiva, Odehnal - Tichý, Moravec, Bolek, Školoudík, Šťastný, Petráš, Lauryn, Kubeník