Trenér Jiří Mašík (SD): Je to velký úspěch a tenhle Tým si ho zaslouží! MISTŘI!!!

Autor: Jana Nekolová | 15.10.2018 | Přečteno: 1213x
Sdílet: Facebook

Finálový turnaj staršího dorostu v Kutné Hoře:

EL SD PF SF2: HBC Autosklo-H.A.K. Pce – HBC ALPIQ Kladno 3:2 (0:0,3:2,0:0)

Trenér Jiří Mašík: „Ráno jsme si ještě na domácím hřišti chvilku zatrénovali a protáhli se, dali si společný oběd a vyrazili do Kutné Hory podpořit náš MD. Kluci byli naladěný a od začátku zápasu byl tým hladový po úspěchu. Šel obětavě za postupem do finále. Hrálo se ve velkém tempu a vytvářeli jsme si hodně šancí. Dokázali jsme dát krásné tři góly a měli zápas pod kontrolou. Kladno ale zareagovalo oddychovým časem a poté nás dostalo pod tlak a vyjádřili to i dvěma góly. O druhé přestávce jsme si řekli, že se musíme vrátit k tomu výkonu ze začátku a být poctivý v obraně. Ve třetí třetině ten z mého pohledu velmi pěkný zápas gradoval. Dokázali jsme to dovést do vítězného konce a postoupit do finále. Musíme ocenit i výkon Kladna, oba týmy podali výborný výkon.“

Branky: 16. Tomáš Zajíček (Bucek),23. Josef Česák (Tomáš Zajíčak, Filip Emmer), 26. Josef Česák (Tomáš Zajíček)

Sestava: Doležal (Fořt) – Bucek A., Holman, Kvapil, Panchártek, Kendík, Tajovský T., – Česák, Zajíček, Bucek J., Moravec, Strouhal, Blažek, Mach, Emmer, Kunc, Richter, Krištof, Mikulecký

Fotografie z utkání (autor Pepa Česák):

Vítězové nadstavbových skupin v semifinále padli! Starší dorost přinese třaskavé finále

EL SD PF FI: HBC Hradec Králové 1988 – HBC Autosklo-H.A.K. Pce 3:5 (1:1,0:3,2:1), MISTŘI!!!

Trenér Jiří Mašík: „V neděli se nám první třetina moc nepovedla. Byl to takový mdlý výkon. Podařilo se nám vyrovnat, ale kluci se nemohli rozjet. Bylo to i Hradeckou defenzivní taktikou. Ve druhé třetině jsme malinko stupňovali tempo, ale stále to nebylo ono. V půlce zápasu jsme přerovnali sestavu a stáhli to na dvě pětky. Ihned další střídání jsme dali branku a pak další dvě. V poslední třetině Hradec ještě bojoval a dokázal snížit, ale vítězství jsme si pohlídali. Potom už propukli zasloužené oslavy. Musíme tým pochválit, Celý víkend pracovali jako jeden muž, ty co nehráli tak se starali o hrající, doplňovali piti atd. a povzbuzovali. Na hřišti kluci nechali všechno, skákali do střel a bojovnost podložili dobrým výkonem. Je to velký úspěch a tenhle Tým si ho zaslouží.“

Branky: 11. Jakub Kvapil (Miroslav Blažek, Moravec Šimon), 26. Jakub Kvapil (Šimon Moravec), 26. Jiří Bucek (Tomáš Zajíček), 28. Tomáš Zajíček (Jakub Kvapil, Bucek), 45. Jindřich Kunc

Starší dorost Hradce položila smolná chyba ve druhé třetině a Pardubice slaví zlato!