Marian Pišček (SŽ): Trpělivou hrou jsme si dokráčeli pro vítězství a tři body

Autor: Jana Nekolová | 27.03.2019 | Přečteno: 46x
Sdílet: Facebook

Liga SŽ:  HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HBC Hradec Králové 1988 4:0 (1:0,1:0,2:0)

Trenér Marian Pišček: „V sobotu 9. března starší žáci odstartovali jarní část domácím utkáním proti týmu Hradce Králové. Počasí nebylo zcela optimální a tak jsme klukům před zápasem jednoznačně nakázali, aby si první zápas po zimní přestávce nekomplikovali zbytečným hraním si s míčkem a aby se zaměřili na střelbu téměř z každé pozice. Povrch byl velmi kluzký a nemělo význam vymýšlet jakékoliv parádičky. První třetina byla z naší strany velmi opatrná a spíše jsme pozorovali, čeho je soupeř schopen, i přesto jsme první třetinu vyhráli 1:0. Od druhé třetiny jsme se stali dominantnějšími a hra byla nastěhována především v pásmu soupeře, kde jsme dokázali do konce utkání vstřelit další tři branky.  Soupeři jsme moc šancí v průběhu utkání nenabídli, a když už se do šance dostali, tak je vychytal náš brankář, který podal koncentrovaný výkon. Všem klukům patří poděkování za týmově předvedenou hru. Trpělivou hrou bez jakýchkoliv velkých výkyvů jsme si dokráčeli pro vítězství 4:0 a důležité tři body. Budeme velmi rádi, když hráči budou přistupovat k zápasům takovým způsobem, jako předvedli dnes.“