SŽ nadělili Hradci osm gólů a potěšili oko trenéra, MŽ odehráli turnaj ve Svítkově a v Letohradě.

Autor: Jana Nekolová | 19.12.2018 | Přečteno: 280x
Sdílet: Facebook

LIGA SŽ: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HBC Hradec Králové 1988 8:0 (4:0,0:0,4:0)

Trenér Miloš Kamaryt: „Od první minuty jsme chtěli být aktivnější a mít míček více na hokejce což se nám dařilo. Soupeř se hodně zatáhnul do obrany a hrál na loby. Musím zde pochválit mužstvo za plnění pokynů. Byla na nich vidět chuť a na střídačce se neustále povzbuzovali. Dokonce se při hře objevily i prvky, které trénujeme. Což vždy potěší oko trenéra J.“

Lukáš Socha: „Tak nehráli jsme v plné sestavě, pár kluků nám chybělo, ale ty hlavní tahouni našeho týmu tam byli. V první třetině jsme chtěli zápas rozhodnout a pak si hrát svoji hru. Už od prvních minut zápasu věděl Hradec, že tady nemůže vyhrát a proto hrál trochu zataženě, ale do našeho pásma se také dostal a dokázal ohrozit bránu. Jak na naší straně, tak na straně soupeře chytali velmi dobří gólmani. Až když jsme dali první gól, tak jsme začali více střílet góly a dali jsme se do naší pohody. První třetina skončila výsledkem 4:0 pro domácí. Druhá třetina byla bez branek a na obou stranách byli šance, ale nepadl žádný gól. Třetí třetina byla zase o něco lepší, když jsme 4x zvyšovali na konečných 8:0. Oba brankáři ale podali suprové výkony, hlavně na straně Hradce.“

8. kolo Přeboru MŽ 8.4.2018 v Letohradě:

Trenér Petr Bečička: „Bílý tým odehrál další turnaj, tentokrát v Letohradu. Opět jsme tým doplnili o řadu přípravkářů. Při zápase s Hradcem se tým dostal do situace, kterou ještě nezažili. Z vedení 2:0 byla na konec remíza. Tento zápas nám ukázal, že pokud se dostane tým pod tlak, tak nevědí co hrát a zapomínají si držet posty. Upozornili jsme hráče na to a již v zápase s Letohradem si na to dávali lepší pozor. Se Svitavami hráli vyrovnanou partii, i když výsledek tomu neodpovídá. V posledním zápase přehráli Hradec Králové hlavně bojovností a větší touhou po výhře. Turnaj nám opět potvrdil, že se na trénincích více soustředíme na obranu a rozestavení hráčů ve třetině. Nesmím zapomenout kluky pochválit za bojovnost.“

Sestava (bílý tým): Bečička, Janovský, Bečičková, Mužík, Zavadil, Hlaváček, Lejsek, Kašpar D., Kašpar M., Remač, Takáč, Horák, Vaněrka, Plecháček, Vodvárka, Kupka, trenérské trio: Bečička, Janovský, Hlaváček

HBC Hradec Králové 1988 - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „bílý tým“ 2:2

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „bílý tým“ – SK Hokejbal Letohrad 3:4

TJ Sršni Svitavy - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „bílý tým“ 3:0

3-4: HBC Hradec Králové 1988 - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „bílý tým“ 0:1

8. kolo Přeboru MŽ 8.4.2018 ve Svítkově:

SK Jihlava - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „modrý tým“ 1:4

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „modrý tým“ – HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 0:2

Ježci Heřmanův Městec - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „modrý tým“ 3:0

3-4: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „modrý tým“ -  SK Jihlava 0:1