SŽ ztratili dvougólové vedení a nakonec podlehli Svítkovu v nájezdech.

Autor: Jana Nekolová | 16.11.2018 | Přečteno: 84x
Sdílet: Facebook

Liga SŽ:  HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 3:4ss (2:0,1:2,0:1-0:1)

Trenér Miloš Kamaryt: „Co víc si přát než být v plné sestavě a přivítat v našem svatostánku rivala z Pardubic – Svítkov.  První třetina z naší strany skvělá a málo věcí, co bych vytknul. Snad jen větší porci gólů, ale s tím se potýkáme už delší dobu. Myslím si, že jsme i trochu soupeře zaskočili a když jsme vedli 2:0 nebo 3:1 tak jsme asi všichni věřili, že to dotáhneme do úspěšného konce. Bohužel potom jsme se nesmyslně zatáhli do obrany, soupeř měl až místy drtivý tlak, ale Honza v brance odolával, co to dalo. My už jsme hrozili spíše sporadicky. Svítkov měl častěji míček na hokejce a v tu chvíli byl lepším týmem. Kluky jsme nabádali k větší aktivitě, ale místo toho jsme začali hrát individuálně a ne týmově. Svítkov nám dal lekci, že se hraje za každého stavu a celých 45 minut. Bohužel s dobře rozehraného utkání bereme pouze bod. Pokud bych měl hodnotit zápas jako celek. Tak si myslím, že se hrálo skvělé utkání na velice vysoké žákovské úrovni, ve vysokém tempu a obě skupiny rodičů si přišli na své. Škoda, že ta naše nefandí více hlasitěji, aby kluky více podpořila.“

Branky a asistence: 01:56 Motyčka Adam (Pleskot Radek), 09:29 Martan Tomáš (Kábrt Matěj), 23:01 Motyčka Adam

Sestava: Kuryviál Jan, Pišček Matěj (MŽ) – Bošek Karel, Kašpar Dominik, Koreček Jakub, Martan Tomáš (MŽ), Martinů Sebastian, Novák Patrik – Bolek Adam, Kábrt Matěj, Kopa Matěj, Kopsa Štěpán (MŽ), Kořínek Jan (MŽ), Motyčka Adam, Papp Jan, Petráš Martin, Pleskot Radek