HBC Pardubice 2015/2016

• Fanshop

A tým sice prohrál oba semifinálové zápasy s Kladnem, ale doma se porve o vrácení série na Kladno

Autor: Nekolová Jana | 8.05.2022 19:54

Sobota 7.5.2022

STAV SÉRIE 1:0

ELM-PF-SE1: HBC Kladno - HBC Pardubice 3:2pp (0:0,1:1,1:1-1:0)

Trenér Jiří Mašík: „První třetinu jsme se do toho dostávali, přeci jen jsme měli náročný týden, ale ubránili jsme se a pak hru vyrovnali a začali si vytvářet šance. Dvakrát jsme vedli a bohužel brzy vždy inkasovali vyrovnání. Kladno power play umí, i když trochu se štěstím vyrovnali a v prodloužení 3 x odražený míček, ale Špáča z Kladna tam šel důrazně.“

Branky a asistence: 28:01 Kvapil Jakub (Forstl Filip), 39:57 Langr Nicolas

Sestava: Stárek David (Třináctý Jakub) – Filip Petr, Krejčí Roman, Kvapil Jakub, Novotný Ondřej, Vlasák Lukáš, Zajíček Tomáš „C“ – Bílý Jan, Česák Josef „A“, Forstl Filip „A“, Janeček Martin, Kubeš Pavel, Langr Nicolas, Licek Matyáš, Moravec Luboš, Školoudík Václav, Strouhal Jan

Fotografie z utkání (autor Pepa Česák):

HBC Kladno x HBC Pardubice 7.5.2022 – pepacesak – album na Rajčeti (idnes.cz)

STAV SÉRIE 0:3

1L-PF-ČF3: HBC Pardubice B - Vlčí smečka Ústí nad Labem 1:2ss (0:0,1:1,0:0-0:1)

Trenér Jiří Doležal: „Zatímco v Ústí jsme s respektem k síle soupeře zvolili velmi defenzivní styl, který nám vůbec není vlastní, v domácí odvetě jsme vsadili na náš agresivní běhavý hokejbal. Myslím, že ten zápas se musel líbit každému. O síle a dovednostech Vlčí smečky se není potřeba rozepisovat. Je to kompaktní, zkušený tým plný šikovných hráčů s extraligovou i hokejovou minulostí i přítomností. Jejich akce jsou skvěle vypracované, často hrané na jeden dotek do prázdné branky. Jenže v sobotním zápase jsme byli Vlčákům víc než vyrovnaným soupeřem. Dokázali jsme se oklepat i z vedoucího gólu a brzy jsme vyrovnali. Celý zápas jsme jeli na hranici obětavosti a věřili jsme, že tentokrát máme na to vyhrát. Navíc fantasticky zachytal i Pája Foršt. Ještě vteřinu před koncem prodloužení se nám málem podařilo rozhodnout zápas, když za překonaným Celnerem míček z úhlu neskončil v brance. Nájezdy se bohužel lépe povedly hostům a tak pro nás tento ročník 1.ligy končí. Měl bych být zklamaný z prohry, ale čert ji vem. Naopak jsem pyšný na to, co kluci v zápase předvedli. Pro mě je výhra už to, jakým stylem se postavili favoritu soutěže, jak plnili stanovenou taktiku a organizaci hry a hlavně jak si urputně šli za vítězstvím. Soupeři děkuji za pěkné zápasy a přeji hodně štěstí v semifinále.“

Branky a asistence: 19:54 Kunc Jindřich (Foršt Pavel) PP

Sestava: Foršt Pavel (Bitnar Jiří) – Doležal Viktor, Geisler Jakub, Hálek Miroslav, Hruška David, Kopřiva Vojtěch, Panchártek Michal, Podařil Radim „A“ – Bucek Jiří, Dostál Ondřej, Kohoutek Lukáš, Kunc Jindřich „C“, Mach Lukáš, Moravec Šimon, Moravec Vojtěch, Šimek Jakub, Socha Lukáš

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

1L_PF_ČF3_HBC Pardubice B - Vlčí Smečka Ústí nad Labem_7.5.2022 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

ELJ-PK-B: HBC Nové Strašecí - HBC Pardubice 2:3 (0:1,2:2,0:0)

Branky a asistence: 08:41 Socha Lukáš (Pleskot Radek), 19:50 Lang Dominik (Mikula Jakub), 20:09 Motyčka Adam

Sestava: Kuryviál Jan – Kadlec Miroslav, Kamaryt Filip, Kumpan Daniel, Martan Tomáš, Školoudík Václav – Bolek Adam „A“, Hlaváček Vojtěch, Kořínek Jan, Lang Dominik, Lauryn Josef, Mikula Jakub, Mikulová Tereza, Pleskot Radek „A“, Snížek Šimon

ELJ-PK-B: HBC Kladno - HBC Pardubice 3:0 (0:0,1:2,2:0)

2.L: HBC Pardubice C – HbC Chlumec nad Cidlinou 3:2 (0:0,2:2,1:0)

Branky a asistence: 18:15 Bureš Radek (Kunc Jindřich), 18:49 Kohoutek Lukáš (Kamaryt Miloš), 39:05 Kunc Jindřich (Kamaryt Miloš, Doležal Viktor) PP

Sestava: Paleček Jan – Barva Jan, Bureš Radek, Doležal Viktor, Jirák Dominik, Kamaryt Miloš, Kašpar Martin, Kohoutek Lukáš, Král Patrik, Kunc Jindřich, Merta Jakub “C“, Podařil Radim, Štach Jaroslav

LSŽ: HBC Pardubice "modrý tým" – HBC Rangers Opočno 6:2 (2:2,3:0,1:0)

Branky a asistence: 01:26 Landsman Mathias (Janovský Prokop), 07:58 Vaněrka Tomáš (Remač Jakub), 23:57 Janovský Prokop (Hlaváček Vojtěch), 26:26 Reinberg Jakub, 29:18 Janovský Prokop, 33:07 Blažek Václav

Sestava (modrý tým): Kazda Jan – Hruška Martin, Švadlenka Dominik „A“, Švidrnoch Voktěch, Vaněrka Tomáš  – Blažek Václav, Červenka Richard, Hlaváček Vojtěch „C“, Janovský Prokop „A“, Kmínek Lukáš, Kupka Tomáš, Landsman Mathias, Plecháček Lukáš, Reinberg Jakub, Remač Jakub, Salamon Marek

LSŽ: TJ Sršni Svitavy - HBC Pardubice "bílý tým" 10:3 (1:0,3:2,6:1)

Trenér Břetislav Janovský: „Náš mladší tým „Bílých“ hrál v sobotu svůj poslední soutěžní zápas ve Svitavách. Byl to náročný zápas se třetím týmem celé soutěže. Dvě třetiny náš tým obětavě a hlavně dobře bránil. Z protiútoků se pak dostával k nebezpečným zakončením, což dvě minuty před koncem druhé třetiny vedlo k vyrovnání na 2:2. Pak soupeř přitlačil a do konce druhé třetiny zvýšil na 4:2. Třetí třetina už pak byla plně v režii Svitavských. Náš tým už nestačil bránit nápor domácích, kteří po zásluze zvítězili 10:3.“

Branky a asistence: 22:39 Smítka Matouš (Lukošík Robin) PP, 28:09 Mojžíš Jakub (Molavec Marek), 35:59 Dolžal Jakub (Lukošík Robin) PP

Sestava (bílý tým): Kysilková Justýna – Molavec Marek, Motyčka Jakub, Školník Alexandr, Vaníček Ondřej – Chýle Jonáš „A“, Doležal Jakub „C“, Jakubec Dominik, Janovská Klára, Lukošík Robin, Mojžíš Jakub, Pletánek Jakub, Smítka Matouš

Neděle 8.5.2022

STAV SÉRIE 2:0

ELM-PF-SE2: HBC Kladno - HBC Pardubice 5:2 (1:0,2:0,2:2)

Trenér Jiří Mašík: „Ztracený zápas nás mrzel, ale rozebrali jsme si ho a hodili za hlavu. Bohužel jsme brzy inkasovali. Pak jsme hru ale vyrovnali a v průtrži mračen byli minimálně vyrovnaný soupeř. Pak ale přišel sporný a rozhodující moment. Schnaubelt se válel po faulu Páji, doktor z Kladna řekl, že má zlomenou nohu, tak jsme dostali 5+OK. Inkasovali dvě branky a Schnaubelt za 3 minuty hrál. Pak jsme už v druhé třetině v přesilovkách zkoušeli power play, ale nemohli jsme Jiřího v bráně prostřelit. Byl to hodně nervózní zápas, který rozhodčí moc nezvládli. Na druhou stranu prohráváme nula dva a musíme vymyslet, jak sérii vrátit na Kladno. Tým má vnitřní sílu a porveme se o to.“

Branky a asistence: 40:59 Bílý Jan (Česák Josef, Zajíček Tomáš), 44:51 Langr Nicolas (Forstl Filip) PP

Sestava: Stárek David (Třináctý Jakub) – Filip Petr, Krejčí Roman, Kvapil Jakub, Novotný Ondřej, Vlasák Lukáš, Zajíček Tomáš „C“ – Bílý Jan, Česák Josef „A“, Forstl Filip „A“, Janeček Martin, Kubeš Pavel, Langr Nicolas, Licek Matyáš, Moravec Luboš, Strouhal Jan

ELJ-PK-B: HBC Pardubice – HBC Hostivař 3:11 (1:3,0:3,2:5)

Branky a asistence: 05:11 Bolek Adam (Dostál Ondřej) PP, 34:04 Mikula Jakub (Kumpan Daniel), 34:29 Motyčka Adam (Mikula Jakub)

Sestava: Kuryviál Jan – Hálek Miroslav, Kamaryt Filip, Kopřiva Vojtěch „C“, Kumpan Daniel, Novák Patrik – Bolek Adam „A“, Dostál Ondřej, Mikula Jakub, Motyčka Adam, Snížek Šimon, Socha Lukáš

ELD: HBC Pardubice – HBC Svítkov Stars Pardubice 3:5 (1:1,2:0,0:4)

Branky a asistence: 01:41 Štach Jaroslav (Kupka Tomáš) PP, 22:39 Remač Jakub (Lang Dominik), 24:33 Lang Dominik (Kašpar Dominik)

Sestava: Pišček Matěj (Bečička Petr) – Baráková Karolína, Kadlec Miroslav, Kašpar Dominik „A“, Landsman Mathias, Lédl Jan – Hlaváček Vojtěch, Janovský Prokop, Kašpar Martin, Kopa Matěj „A“, Krudenc Ondřej, Kupka Tomáš, Lang Dominik „C“, Mikulová Tereza, Remač Jakub, Štach Jaroslav

Kvalifikační turnaj MŽ – Skupina B (Mladá Boleslav):

Trenér Jiří Voženílek: „MŽ měli víkend plný hokejbalu. Dva týmy se hrály ve svazovém turnaji v Přelouči a jeden tým odcestoval do Mladé Boleslavi na další kvalifikační turnaj, kde i mladší hráči načerpali spoustu nových zkušeností. Výsledkově se kvalifikační turnaj v MB moc nepovedl, ale všichni co tam byli, hráli s nasazením a bojovností. Oba týmy v Přelouči svá utkání vyhrály, kromě společného derby, kde vítězství slavil tým bílých i s brankářem přípravky Davidem Voráčkem. Děkujeme dětem za hojnou účast.“

HC Kert Park Praha – HBC Pardubice 7:1 (3:1,4:0)

HC Kert Park Praha 7:1 HBC Pardubice | Hokejbal.cz

HBC Pardubice - Ježci Heřmanův Městec 0:5 (0:3,0:2)

HBC Pardubice 0:5 Ježci Heřmanův Městec | Hokejbal.cz

PF-ČF: HBC Svítkov Stars Pardubice – HBC Pardubice 2:0 (0:0,2:0)

HBC Svítkov Stars Pardubice 2:0 HBC Pardubice | Hokejbal.cz

11. kolo Přeboru mladších žáků v Přelouči:

HC Jestřábi Přelouč – HBC Pardubice „bílý tým“ 2:4 (1:3,1:1)

HC Jestřábi Přelouč 2:4 HBC Pardubice - Bílý Tým | Hokejbal.cz

HBC Pardubice „modrý tým“ – TJ Lokomotiva Česká Třebová 6:4 (3:2,3:2)

HBC Pardubice - Bílý Tým 6:4 TJ Lokomotiva Česká Třebová | Hokejbal.cz

HBC Pardubice „bílý tým“ – HBC Pardubice „modrý tým“ 4:2 (3:1,1:1)

HBC Pardubice - Bílý Tým 4:2 HBC Pardubice - Modrý Tým | Hokejbal.cz

HBC Pardubice „bílý tým“ - TJ Lokomotiva Česká Třebová 4:1 (1:1,3:0)

HBC Pardubice - Modrý Tým 4:1 TJ Lokomotiva Česká Třebová | Hokejbal.cz

HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice „modrý tým“ 1:2 (1:1,0:1)

HC Jestřábi Přelouč 1:2 HBC Pardubice - Modrý Tým | Hokejbal.cz

5.turnaj VČ Přeboru mikropřípravek (Pardubice – Svítkov):

Přehled účastníků: HBC Pardubice „bílý tým“, HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Svítkov Stars Pce „černý tým“, HBC Svítkov Stars Pce „bílý tým“, HBC Tygři Mladá Boleslav „bílý tým“, HBC Tygři Mladá Boleslav „černý tým“, HBC Jokerit Chrudim, HC Kert Park Praha, SK Rebel Praha, Ježci Heřmanův Městec, SK Hokejbal Letohrad

Fotografie z turnaje (autor Jana Nekolová):

Svítkovský pohár mikropřípravek_8.5.2022 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)