A tým si přivezl výhru z Hostivaře, B tým bod z Poličky

Autor: Nekolová Jana | 20.11.2022 18:26

Sobota 19.11.2022

ELM: HBC Hostivař - HBC Pardubice 3:5 (0:1,1:3,2:1)

Trenér Jiří Mašík: „V mrazivém počasí, ale na velmi dobře připraveném hřišti jsme se rozjížděli pomaleji. V pátek jsme udělali pár změn v sestavě, tak se kluci ještě sehrávali. Na konci první třetiny to odšpuntoval Pepíno Česák a od druhé třetiny jsme byli lepší. Hráli jsme v rychlosti a vytvářeli si hodně šancí. A také dávali góly. Jediné, co nás brzdilo, byla vyloučení a také se nám nedařili přesilovky. Ale kluci hráli s chutí a i přes dva obdržené góly na konci jsme přidali další výhru.“

Branky a asistence: 13:10 Česák Josef, 20:07 Bílý Jan (Licek Matyáš), 22:07 Česák Josef SH, 28:53 Moravec Luboš (Březina Ondřej, Česák Josef), 35:52 Langr Nicolas (Bílý Jan, Licek Matyáš)

Sestava: Foršt Pavel (Třináctý Jakub) – Geisler Jakub, Hálek Miroslav, Krejčí Roman „A“, Školoudík Václav, Vlasák Lukáš, Zajíček Tomáš „C“ - Bílý Jan, Březina Ondřej, Česák Josef, Janeček Martin, Kubeš Pavel, Langr Nicolas, Licek Matyáš, Moravec Luboš, Strouhal Jan „A“

ELJ: HBC Hodonín - HBC Pardubice 6:2 (3:0,1:0,2:2)

Trenér Jiří Doležal, ml: „V sobotu v Hodoníně jsme podali naprosto tristní výkon nehodný soutěže juniorů. Domácí nás přehrávali ve všech aspektech hry, od založení přes rychlost a produktivitu až po touhu vyhrát. Bylo vidět, že jsou na asfaltový povrch zvyklí a dokázali nás od začátku dlouhé minuty držet ve vlastním obranném pásmu. Sporadicky jsme byli schopní se dostat do útoku, kde jsme ovšem nebyli nebezpeční. Nedůrazností v předbrankovém prostoru jsme dostali první dva góly a soupeř se dostal do pohodlného vedení. Konečné skóre se nám sice povedlo kosmeticky upravit na 6:2, ale předvedenou hrou jsme si mohli odvést mnohem větší příděl. V posledních týdnech jsme právem přišli o umístění v první trojce a již je jisté, že do jarní nadstavby nepostoupíme. Nyní nás čeká zápas se Svítkovem, v němž musíme podat naprosto odlišný výkon než v Hodoníně. A pak nás v zimní přestávce čeká spousta práce, abychom se dostali alespoň do předkola, které pro nás momentálně visí hodně vysoko.“

Branky a asistence: 31:19 Hlaváček Vojtěch (Kamaryt Filip), 42:03 Motyčka Adam (Dostál Ondřej) SH

Sestava: Kuryviál Jan – Kamaryt Filip, Kašpar Dominik, Martan Tomáš, Novák Patrik „A“, Snížek Šimon – Dostál Ondřej, Hlaváček Vojtěch, Kašpar Martin, Kopa Matěj, Lauryn Josef, Mikula Jakub, Motyčka Adam „A“, Remač Jakub, Socha Lukáš „C“, Štach Jaroslav

LSŽ: HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice „modrý tým“ 6:23 (1:10,2:8,3:5)

Trenér Břetislav Janovský: „V sobotu 19.11.2022 náš „Modrý“ tým starších žáků HBC Pardubice sehrál utkání v Přelouči s místními Jestřábi. Tentokrát to tam našim hráčům „padalo“ a výsledkem bylo jednoznačné skóre 6:23. Soupeře je opět potřeba pochválit, že se i přes vysoké skóre snažili hrát a neodevzdali se. 6 gólů v naší brance toho je důkazem."

Branky a asistence: HC Jestřábi Přelouč 6:23 HBC Pardubice - Modrý Tým | Hokejbal.cz

Sestava „modrý tým“: Kazda Jan (Kysilková Justýna) – Hruška Martin, Landsman Mathias, Lukášová Rozalie, Molavec Marek, Motyčka Jakub, Školník Alexandr – Červenka Richard, Chýle Jonáš „A“, Doležal Jakub, Kupka Tomáš „C“, Mikulová Tereza, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš „A“, Salamon Marek, Smítka Šimon

SŽ Přelouč-Pardubice 19.11.2022 – Jan Kazda – album na Rajčeti (idnes.cz)

LSŽ: HBC Pardubice „bílý tým“ – Ježci Heřmanův Městec 2:1 (0:0,1:1,1:0)

Branky a asistence: 26:13 Lukošík Robin (Venzara Jan, Pletánek Jakub), 34:59 Lukošík Robin (Venzara Jan, Večerník Vojtěch)

Sestava „bílý tým“: Voženílek Vojtěch – Kolomý Vít - Adamů Matěj, Burda Tobiáš, Háva Alex, Jakubec Dominik, Kmínek Lukáš, Kohoutek Tomáš, Lukošík Robin, Machek Filip, Pletánek Jakub, Ryšavý Vojtěch, Tesařík Petr, Večerník Vojtěch, Venzara Jan

Neděle 20.11.2022

1.L: SK Kometa Polička - HBC Pardubice B 5:4p (3:0,1:3,0:1-1:0)

Lukáš Socha: "Do zápasu jsme vstoupili s tím, že chceme vyhrát za tři body. Ale utkání jsme začali špatně, prohrávali jsme 3:0. Druhou a třetí třetinu jsme ovládli, i když Polička byla stále nebezpečná. Pak nás čekalo prodloužení, ve kterém jsme šli do oslabení, a po šťastném odrazu jsme zápas prohráli."

Branky a asistence: 18:56 Lang Dominik (Deml Richard) PP, 22:36 Dostál Ondřej (Socha Lukáš), 29:31 Lang Dominik (Kamaryt Filip), 44:12 Kamaryt Filip (Lang Dominik)

Sestava: Smekal Petr – Deml Richard, Kamaryt Filip, Kopřiva Vojtěch, Novák Patrik, Podařil Radim „A“, Svoboda Adam – Bureš Radek, Dostál Ondřej, Kunc Jindřich, Lang Dominik „C“, Lauryn Josef, Šimek Jakub, Socha Lukáš „A“

ELD: HBC Pardubice – HBC Hostivař 1:3 (1:1,0:1,0:1)

Trenér Marian Pišček: „Za mrazivého počasí nás čekalo poslední utkání podzimní části. Do utkání jsme vstoupili velice dobře, kdy náš úvodní tlak vedl k vedoucí brance. Soupeři jsme však nabídli možnost přesilové hry za zcela zbytečný faul v útočném pásmu, který hosté po našem prohraném buly ihned potrestali. My jsme naopak tři početní výhody nedokázali zužitkovat, kdy jsme se nedokázali dostat do větších šancí. Ve druhé třetině jsme dostali gól, kdy žádný z našich pěti hráčů nebyl schopen si pohlídat soupeře a nechal mu tak neskutečný prostor k zakončení, že ani brankář po třech dorážkách, už nemohl nic dělat. Do třetí třetiny jsme vstoupili se změnami v sestavě a s odhodláním se zápasem ještě něco provést. Snaha o vyrovnání byla velká, soupeře jsme zatlačili, ale byly z toho pouze trefené tyčky. V závěru jsme se pokusili ještě o power play, kde si však naši hráči neporozuměli a míček ztratili, soupeř tak do prázdné branky pečetil své vítězství. Dnešní zápas byl o individuálních chybách a slabém důrazu v předbrankovém prostoru. Skutečnost, že jsme byli více na balónku a soupeře přestříleli, je hezká, ale ne vždy přináší body. Takové zápasy jsou občas k vidění a my dnes neměli kýžené štěstí k tomu, abychom nastříleli více branek.“

Branky a asistence: 04:51 Martan Tomáš

Sestava: Pišček Matěj (Bečička Petr) – Kadlec Miroslav „A“, Kumpan Daniel, Martan Tomáš, Snížek Šimon, Švadlenka Dominik, Švidrnoch Vojtěch – Hlaváček Vojtěch, Janovský Prokop, Kořínek Jan „A“, Kupka Tomáš, Mikula Jakub „C“, Reinberg Jakub, Remač Jakub, Štach Jaroslav, Závodský Jakub

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

ELD_HBC Pardubice - HBC Hostivař_20.11.2022 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

2.L: HBC Pardubice C – TJ Lokomotiva Česká Třebová 3:7(0:4,2:1,1:2)

Branky a asistence: 18:33 Bureš Radek (Král Patrik), 22:53 Homolka Marcel, 35:ř3 Svoboda Adam (Mašík Radek, Bureš Radek) PP

Sestava: Špaček Petr (Vondra Jan) – Bureš Radek, Jirák Dominik, Škoda Martin, Špaček Michal, Svoboda Adam, Váňa Milan – Cacek Tomáš, Dyntar Jan, Homolka Marcel, Král Patrik, Kunc Jindřich „C“, Mašík Radek „A“, Merta Jakub, Michal Pavel, Mikeš Jan, Toman Filip