HBC Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

A tým vydřel vítězství v Letohradu a přivezl domů důležité dva body!

Autor: Nekolová Jana | 8.10.2023 10:29

Sobota 7.10.2023

 

ELM: SK Hokejbal Letohrad - HBC Pardubice 3:4pp (0:1,2:1,1:1-0:1)

Trenér Jiří Mašík: „Odjezd se sedmi hráči z A týmu, dvěma hráči B týmu, dvěma juniory, plus s ustrojeným asistentem trenéra Šimánem nebyl úplně pozitivní. Kluci nicméně podali neskutečně zodpovědný a taktický výkon. Dokázali jsme měnit tempo hry, vyhrávat osobní souboje a nepouštět se s Letohradem do běžeckých závodů. Bylo to hodně náročné samozřejmě fyzicky na jedenáct hráčů, ale hlavně psychicky. I když jsme se snažili v tom nepitvat, a dodávat klukům pozitivní a bojovnou náladu, tak přeci jenom to na ně působí. A co se týká marodky a absencí, je doslova šílené. Jsou to pro nás ohromně důležité dva body, nejen z pohledu výsledků ale i bojovnosti a nasazení. Celému týmu děkuji za vydřené vítězství.“

Branky a asistence: 08:27 Zajíček Tomáš (Česák Josef, Langr Nicolas) PP, 18:37 Langr Nicolas (Česák Josef) SH, 37:24 Langr Nicolas (Česák Josef) PP, 49:32 Zajíček Tomáš (Česák Josef) PP

Sestava: Třináctý Jakub (Foršt Pavel) – Deml Richard, Geisler Jakub, Kopřiva Vojtěch, Školoudík Václav „A“, Zajíček Tomáš –  Česák Josef „A“, Janeček Martin, Lang Dominik, Langr Nicolas „C“, Licek Matyáš, Mikula Jakub, Šimek Michal

Fotografie z utkání (autor Iva Janoušková):
Extraliga 23/24: Letohrad - Pardubice – SK Hokejbal Letohrad – album na Rajčeti (idnes.cz)

 

ELJ-divize Východ: HBC Pardubice – Ježci Heřmanův Městec 1:2pp (0:0,0:1,1:0-0:1)

Branky a asistence: 35:56 Kamaryt Filip (Kupka Tomáš)

Sestava: Trnečka Aleš (Pišček Matěj) – Kadlec Miroslav „A“, Kamaryt Filip „C“, Kašpar Dominik „A“, Kumpan Daniel, Landsman Mathias, Švadlenka Dominik – Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Hlaváček Vojtěch, Janovský Prokop, Kašpar Martin, Kopa Matěj, Kupka Tomáš, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš, Štach Jaroslav  

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

ELJ_HBC Pardubice - Ježci Heřmanův Městec_7.10.2023 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

 

LSŽ: HBC Pardubice „bílý tým“ – SK Hokejbal Letohrad 5:4ss (1:1,3:2,0:1-1:0)

Trenér Marek Novotný: „V dalším kole jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Letohradu. Skóre se v průběhu zápasu přelévalo z jedné strany na druhou, aby vítěze musela rozhodnout samostatná střílení. Náš tým odehrál utkání opět, jak už je příjemným zvykem, s velkou bojovností. Po dvou předešlých utkáních bez vstřelené branky se kluci konečně prosadili, což je zasloužená odměna za jejich snahu a způsob, jak k utkání přistoupili. V brance podala také výborný výkon Justýna Kysilková. Jsme moc rádi, že se nám podařilo bodovat, a věříme, že to je zároveň povzbuzení do dalších zápasů.“

Branky a asistence: 10:08 Kohoutek Tomáš (Venzara Jan), 16:03 Černý Tadeáš (Ryšavý Vojtěch), 18:47 Pletánek Jakub (Venzara Jan, Kolomý Vít), 26:51 Kohoutek Tomáš, 45:00 Pletánek Jakub SS  

Sestava: Kysilková Justýna – Kolomý Vít, Ludvíček Jan, Ryšavý Vojtěch, Večerník Vojtěch - Burda Tobiáš, Černý Tadeáš, Hošek Adam, Jeník Viktor, Kmínek Lukáš, Kohoutek Tomáš, Martínek Jonáš, Martínek Matouš, Novotný Matyáš, Pletánek Jakub „C“, Venzara Jan

 

LSŽ: HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Pardubice „modrý tým“ 1:4 (1:0,0:3,0:1)

Trenér Jiří Voženílek: "SŽ Modrý tým v dalším zápase čekalo derby ve Svítkově. Již tradičně jsme se první třetinu rozkoukávali a mnozí pravděpodobně ještě podřimovali, protože nám chybělo ve hře úplně všechno. Hlavně to ale byl pohyb. Soupeř toho dokonale využil, celou třetinu nás přehrával a také šel zaslouženě do vedení. O přestávce jsme si řekli, co je potřeba zlepšit a i když si kluci vzali srdci jen polovinu věcí, tak to ve druhé třetině bylo o poznání lepší a výsledek jsme otočili. Závěrečná část byla opět z obou stran velmi kvalitní. Jak soupeř, tak i náš tým měli spoustu šancí, ale skóroval se podařilo už jen nám do prázdné brány, při hře bez brankáře. Děkujeme soupeři a jsme rádi, že i v regionu lze odehrát velmi kvalitní utkáni. Věřím, že se z počátečního výpadku poučíme a do zápasu budeme vstupovat stoprocentně koncentrováni."

Branky a asistence: 15:42 Hruška Martin (Bodlák Matěj), 19:49 Salamon Marek (Háva Alex), 21:46 Salamon Marek, 41:49 Hruška Martin (Salamon Marek) PP/EN

Sestava: Voženílek Vojtěch – Motyčka Jakub – Blažek Václav, Bodlák Matěj „A“, Fiala Jan „A“, Háva Alex, Hošek Adam, Hruška Martin, Jakubec Dominik „C“, Kmínek Lukáš, Ludvíček Jan, Lukošík Robin, Salamon Marek, Tesařík Petr, Vaníček Ondřej

 

4.turnaj VČ Přeboru žen 2023 OPEN (3+1) Svitavy:

TJ KOVO Praha – HBC Pardubice 3:2 (1:1,2:1)

Branky a asistence: 01:01 Nesvadbová Hana (Vašicová Markéta), 09:40 Vašicová Markéta (Nesvadbová Hana)

HBC Pardubice – Fretky Nižbor 0:1 (0:1,0:0)

HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Pardubice 5:1 (2:1,3:0)

Branky a asistence: 03:13 Němcová Petra

HBC Pardubice – TJ Lokomotiva Česká Třebová 1:3 (1:3,0:0)  

Branky a asistence: 05:48 Vašicová Markéta

Sestava: Lankašová Zuzana – Bártová Lucie „A“, Benedikt Erika, Koželská Veronika, Mikulová Tereza, Němcová Petra „C“, Nesvadbová Hana, Stará Nikola, Vacková Barbora, Vašicová Markéta

 

2.turnaj VČ Přeboru přípravek (3+1) Heřmanův Městec:

Přehled účastníků: HBC Pardubice „bílý tým“, HBC Pardubice „modrý tým“, HC Jestřábi Přelouč, Ježci Heřmanův Městec, SK Hokejbal Letohrad

Fotografie z turnaje (autor Jana Nekolová):

Heřmanoměstský pohár přípravek_7.10.2023 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

 

2.turnaj VČ Přeboru přípravek (3+1) Hradec Králové:

Přehled účastníků: HBC Hradec Králové 1988 „červený tým“, HBC Hradec Králové 1988 „žlutý tým“, HBC Pardubice, HBC Rangers Opočno, HBC Svítkov Stars Pardubice „bílý tým“, HBC Svítkov Stars Pardubice „černý tým“


Neděle 8.10.2023

 

ELD-divize Východ: SK Hokejbal Letohrad - HBC Pardubice 6:7pp (3:1,2:2,1:3-0:1)

Trenér Aleš Hlaváček: „V neděli 8.10.2023 jsme s týmem dorostu odjeli odehrát zápas do Letohradu. Tréninkový týden před zápasem, byl velmi špatný, nemá ho smysl vůbec rozebírat, každý hráč si mohl udělat obraz o spoluhráčích a týmu ve kterém se nyní nachází. Zápas se tedy velmi těžko hodnotí, když v týmu panuje velmi napjatá atmosféra a týmový duch se nám nějak vytratil. Pokud každý nezačne hledat chybu u sebe, tak jsme na špatné cestě. První dvě třetiny jsme nedokázali se do zápasu vůbec herně ani hlavou dostat, až na pár okamžiků a jedinců. V třetí třetině jsme se pokusili konečně se zápasem něco udělat, stáhli jsme hru na dvě lajny a začali soupeře výrazně přehrávat. Rychle jsme dohnali gólové manko, ale běh pár vteřin po vyrovnání jsme zase lovili míček z naší sítě, což nás znovu srazilo na kolena. Ale podařilo se nám vyrovnat a zápas dotáhnout do prodloužení, v kterém jsme dali gól a vyhráli. V tomto zápase jsme byli jasní favoriti, a tak jsme v Letohradě o jeden bod přišli. Snad se tým ponaučení a do dalších těžkých zápasů se zvedne.“

Branky a asistence: 03:49 Švadlenka Dominik (Landsman Mathias), 16:58 Mojžíš Jakub (Plecháček Lukáš, Školník Alexandr), 19:11 Landsman Mathias (Kupka Tomáš), 30:46 Kupka Tomáš (Chýle Jonáš), 31:29 Hlaváček Vojtěch (Červenka Richard, Reinberg Jakub), 36:01 Chýle Jonáš (Landsman Mathias, Doležal Jakub), 46:27 Landsman Mathias (Plecháček Lukáš, Kupka Tomáš)

Sestava: Kazda Jan (Voženílek Vojtěch) – Baráková Karolína, Landsman Mathias, Molavec Marek, Reinberg Jakub, Školník Alexandr, Švadlenka Dominik, Švidrnoch Vojtěch – Červenka Richard, Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Hlaváček Vojtěch „A“, Janovský Prokop, Kupka Tomáš „C“, Mikulová Tereza, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš

Fotografie z utkání (autor Jan Kazda):


2.L: Ježci Heřmanův Městec B - HBC Pardubice B 7:2 (1:0,3:1,3:1)  

Branky a asistence: 29:05 Kubeš Pavel (Socha Lukáš) PP, 30:39 Kubeš Pavel (Gabriel Jan) PP

Sestava: Pišček Matěj (Vondra Jan) – Deml Richard „A“, Kamaryt Filip „A“, Kamaryt Miloš „C“, Kopřiva Vojtěch, Kubeš Pavel, Martan Tomáš – Cacek Tomáš, Gabriel Jan, Kopa Matěj, Novák Martin, Šimek Michal, Socha Lukáš, Štach Jaroslav, Toman Filip, Veselík Michal


Zpět na výpis článků

Naši partneři