HBC Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

A tým zvládl těžký zápas a vybojoval těsné vítězství nad Karvinou

Autor: Nekolová Jana | 12.11.2023 08:14


Sobota 11.11.2023

 

ELM: HBC Pardubice – HbK Karviná 3:2 (0:1,1:1,2:0)

Trenér Jiří Mašík: „Zápas s Karvinou byl velmi náročný a byl to boj až do konce. My jsme začali dobře a tlačili jsme, bohužel první gól dal soupeř z ojedinělé šance. To nás zabrzdilo a už náš výkon nebyl ideální. A když se nám podařilo vyrovnat, tak jsme udělali velkou chybu před koncem druhé třetiny a opět jsme prohrávali. V poslední části jsme hru stáhli na dvě pětky, abychom si vytvořili tlak. Z naší aktivity přicházeli soupeřovi fauly a dva jsme dokázali potrestat. Vzali to na sebe dva matadoři, navrátilec a čerstvý otec Honza Bílý a Ondra Březina. Karviná hrála dobře a zkušeně, jen chování některých jedinců viz mladý Wrobel je zbytečné. Škoda, že od bráchy nepochytil jiné vlastnosti. Víme, že náš výkon nebyl ideální, ale pozitivní je, že jsme takový zápas zvládli a vybojovali těsné vítězství.“

Branky a asistence: 26:44 Strouhal Jan (Česák Josef), 39:41 Bílý Jan (Březina Ondřej) PP, 42:06 Březina Ondřej (Janeček Martin, Bílý Jan)

Sestava: Foršt Pavel (Třináctý Jakub) – Deml Richard, Geisler Jakub, Kamaryt Filip, Kopřiva Vojtěch, Šimek Michal, Strouhal Jan „A“, Zajíček Tomáš – Bílý Jan, Březina Ondřej, Česák Josef, Förstl Filip, Janeček Martin, Kupka Tomáš, Lang Dominik, Langr Nicolas „C“, Licek Matyáš „A“, Mikula Jakub

 

ELJ-divize Východ: HBC Pardubice – HBC Hostivař 0:3 (0:1,0:2,0:0)

Sestava: Trnečka Aleš – Kadlec Miroslav „A“, Kamaryt Filip „C“, Kumpan Daniel „A“, Martan Tomáš, Molavec Marek, Švadlenka Dominik – Červenka Richard, Chýle Jonáš, Hlaváček Vojtěch, Kořínek Jan, Kupka Tomáš, Lang Dominik, Mikula Jakub, Motyčka Adam, Remač Jakub, Štach Jaroslav  

Fotografie ze zápasu (autor Jana Nekolová):

ELJ_HBC Pardubice - HBC Hostivař_11.11.2023 – Jana Nekolová – album na Rajčeti (idnes.cz)

 

2.L: HbC Chlumec nad Cidlinou - HBC Pardubice B 5:2 (2:0,3:1,0:0)

Branky a asistence: 26:03 Veselík Michal (Mašík Radek)

Sestava: Vondra Jan (Kazda Jan) – Kašpar Dominik, Novák Patrik, Reinberg Jakub, Školník Alexandr – Doležal Jakub, Kašpar Martin, Kopa Matěj, Mašík Radek „A“, Merta Jakub, Veselík Michal „C“, Závodský Jakub

 

LSŽ: HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Pardubice „bílý tým“ 7:0 (3:0,1:0,3:0)

Sestava: Kysilková Justýna – Ludvíček Jan, Lukášová Rozálie, Ryšavý Vojtěch, Smítka Šimon, Večerník Vojtěch - Burda Tobiáš, Černý Tadeáš, Jeník Viktor, Kmínek Lukáš, Kohoutek Tomáš, Kolomý Vít, Martínek Jonáš, Martínek Matouš, Novotný Matyáš, Pletánek Jakub „C“, Venzara Jan


LSŽ: HBC Pardubice „modrý tým“ – TJ Sršni Svitavy (odloženo)  

 

3.turnaj VČ přeboru minipřípravek 3+1 (Svitavy):

Účastníci turnaje: HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Pardubice „bílý tým“, HBC Svítkov Stars Pce „bílý tým“, HBC Svítkov Stars Pce „černý tým“, SK Hokejbal Letohrad „bílý tým“, SK Hokejbal Letohrad „modrý tým“, TJ Sršni Svitavy

RT MINI/MIKRO: "Sotva se naši minipřípravkáři vrátili po dobytí Prahy domů, hned následující víkend vyráželi opět v počtu dvou týmů na regionální přebor minipřípravek, tentokrát na svitavský zimní stadion. Do Svitav kvůli útulnému prostředí jezdíme všichni rádi, a tak i tentokrát jsme se moc těšili. Našim dvěma týmům byly nalosovány 2 týmy z Letohradu, 2 týmy ze Svítkova a 1 domácí tým ze Svitav. Na marodku jsme už zvykli, a tak jsme tým doplnili některými hráči r. 2017 a znovu do boje vyslali řadu podzimních nováčků. Našich 14 borců a jedna borkyně :) servírovali všem týmům řádnou porci knedlíků ke svatomartinské husičce :). Ani jeden tým nepoznal hořkost porážky, a tak si po zásluze část hráčů a realizačního týmu, kteří nespěchali domů na Souboj legend dalo vydatný oběd v jedné příjemné svitavské hospůdce. Více než počet nastřílených gólů a celkové skóre nás těšila předvedená hra a to především zkušených hráčů, kteří nehráli sobecky a pomáhali svým mladším a méně zkušeným kamarádům, aby také poznali radost ze vstřeleného gólu. Chválíme tak všechny hráče a též fanoušky, kteří nedovolili nikomu ani za jasného stavu usnout na vavřínech a neúnavným skandováním a povzbuzováním nutili oba týmy hrát až do posledního hvizdu rozhodčího. Poděkování patří také organizátorům za hezký turnaj a všem našim soupeřům za férovou hru. Naše kategorie MINI/MIKRO tímto zakončila podzimní „venkovní“ sezónu a nyní se budeme těšit na halové turnaje u nás v Pardubicích."


Neděle 12.11.2023

 

ELD-divize Východ: Ježci Heřmanův Městec - HBC Pardubice 3:6 (0:1,1:4,2:1)

Trenér Břetislav Janovský: "Tuto neděli 12.11.2023 jsme s týmem dorostu odjeli sehrát zápas s Ježky z Heřmanova Městce. Do utkání jsme vstoupili s odhodláním získat tři body a udržovali jsme si mírnou převahu. Relativně brzy po začátku se nám podařilo vstřelit první gól, ale chybami při našem bránění jsem soupeři nabídli několik dobrých šancí, které se mu naštěstí nepodařilo proměnit. Skóre se pak měnilo až ve druhé třetině, kdy naši hráči zvýšili aktivitu, hru zpřesnili a nabídnuté šance proměnili. Ke konci třetiny pak po našem hloupém faulu domácí snížili na 1:5. Ve třetí třetině pak naší hráči opět snížili aktivitu. Bojovný soupeř hru vyrovnal, a podařilo se mu snížit na 5:3. V posledních pěti minutách jsme opět přidali a minutu před koncem jsme ještě přidali jeden gól na konečných 3:6."

Branky a asistence: 00:48 Landsman Mathias (Remač Jakub), 16:57 Chýle Jonáš (Kupka Tomáš), 19:27 Landsman Mathias (Švadlenka Dominik), 24:31 Chýle Jonáš (Landsman Mathias) PP, 26:29 Reinberg Jakub (Kupka Tomáš, Plecháček Lukáš), 44:07 Landsman Mathias (Kupka Tomáš)

Sestava: Kazda Jan (Voženílek Vojtěch) – Landsman Mathias, Molavec Marek, Reinberg Jakub, Školník Alexandr, Švadlenka Dominik – Baráková Karolína, Červenka Richard, Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Hlaváček Vojtěch „A“, Hruška Martin, Janovský Prokop, Kupka Tomáš „C“, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš, Remač Jakub „A“

Fotografie z utkání (autor Jan Kazda):

Extraliga Dorost Heřmanův Městec-Pardubice -3:6- 12.11.2023 – Jan Kazda – album na Rajčeti (idnes.cz)


Zpět na výpis článků

Naši partneři