A tým doma podlehl Kertu, junioři porazili Plzeň a dorostenci Letohrad

Autor: Nekolová Jana | 24.03.2024 18:51

Sobota 23.3.2024

ELM: HBC Pardubice – HC Kert Park Praha 1:4 (0:1,0:0,1:3)

Trenér Jiří Mašík: "S Kertem jsme odehráli takový zvláštní zápas. První třetinu jsme jakoby vůbec nebyli na hřišti. Navíc jsme se upozorňovali na co si dát pozor a hned na začátku s toho dostaneme gól. Od druhé třetiny jsme rozházeli sestavu a výkon šel nahoru. Podařilo se nám vyrovnat ,ale pak jsme udělali dvě chyby a zkušený soupeř nás potrestal. A když jsme se chystali na úpravu sestavy v půlce třetiny, tak jsme dostali 13 sekund před točením stran po prohraném vhazování čtvrtou branku. Sice jsme na konci tlačili, zkusili i 2 x power play, ale branku jsme nedali. Máme trochu problém vypracovat si šance a hlavně dávat góly. Od některých hráčů očekáváme úplně jiný herní i bodový přínos. Bohužel jsme navíc přišli o zraněného Ondru Březinu a za celý tým mu přejeme brzké uzdravení. Zranil se i Kuba Geisler, ale ten snad bude brzy zpět. Máme teď 14 dní pauzu, kdy se dáme dokupy zdravotně, ale i kvalitně potrénujeme, aby jsme poslední tři utkání zvládli a šli do play off dobře připraveni a naladěni."

Branky a asistence: 30:34 Malý Pavel (Licek Matyáš, Školoudík Václav) PP

Sestava: Foršt Pavel (Třináctý Jakub) – Geisler Jakub, Hálek Miroslav, Kadlec Miroslav, Kopřiva Vojtěch, Šimek Michal, Školoudík Václav „A“, Strouhal Jan, Zajíček Tomáš – Bílý Jan, Březina Ondřej, Česák Josef, Fӧrstl Filip, Hlaváček Vojtěch, Janeček Martin, Kupka Tomáš, Langr Nicolas „C“, Licek Matyáš „A“, Malý Pavel, Mikula Jakub, Moravec Luboš

ELJ Nadstavba Skupina A: HBC Pardubice – HBC Plzeň 2:1 (0:0,2:0,0:1)

Aleš Trnečka:  "Po tlaku Plzně v úvodních dvou minutách zápasu jsme převzali iniciativu a vytvořili si tlak na soupeře. I přes to, že jsme do první přestávky nevstřelili gól, naše aktivní hra nám zajistila kontrolu nad průběhem zápasu. První gól vstřelil na začátku 2. třetiny v přesilovce Dominik Kašpar, což nás posunulo blíže k vítězství. I když jsme se ocitli ve oslabení 5 na 3 které trvalo celé 2 minuty, naše obrana dokázala odolat tlaku soupeře. Na konci této třetiny se ještě prosadil Jakub Remač a korigoval skóre na 2:0 v náš prospěch. Plzeň se pokusila vrátit do hry, a to se jim i částečně podařilo po kontaktním gólu Davida Štulce na 2:1. Avšak Plzni se vyrovnat se do konce základní části nepodařilo udrželi jsme těsný náskok 2:1 a získáváme cenné tři body na domácím půdě."

Branky a asistence: 18:14 Kašpar Dominik (Remač Jakub) PP, Remač Jakub (Kašpar Dominik, Snížek Šimon)

Sestava: Trnečka Aleš (Pišček Matěj) – Hruška Martin, Kadlec Miroslav „A“, Kašpar Dominik, Kumpan Daniel, Molavec Marek, Švadlenka Dominik – Hlaváček Vojtěch, Janovský Prokop, Kašpar Martin, Kopa Matěj, Kupka Tomáš, Lang Dominik „A“, Mikula Jakub „C“, Motyčka Adam, Remač Jakub, Snížek Šimon

Fotografie ze zápasu (autor Jana Nekolová):

LSŽ: HBC Pardubice „modrý tým“ – HBC Svítkov Stars Pardubice 2:1 (1:0,0:1,1:0)

Trenér Jiří Voženílek:  "Zápas se Svítkovem bylo derby se vším všudy. Soupeř nás prověřil před oběma brankami. Zápas jsme začali ve velkém tempu a hned z prvního střídání jsme dali gól, ale jak zápasový čas postupoval, tak se hra více a více vyrovnávala a ve druhé třetině jsme byli horším týmem. Před třetí třetinou jsme klukům kladli na srdce, aby si věřili při zakončení a byli trpěliví. Celou třetí třetiny jsme do soupeře doslova bušili a několikrát zazvonila i tyčka svítkovské branky. Dvě minuty před koncem jsme se po střele od modré čáry branky nakonec dočkali a vedení si potom pohlídali."

Branky a asistence: 00:48 Bodlák Matěj (Salamon Marek), 43:03 Motyčka Jakub (Salamon Marek)

Sestava: Voženílek Vojtěch – Hruška Martin „C“, Motyčka Jakub, Tesařík Petr – Blažek Václav „A“, Bodlák Matěj, Hošek Adam, Jakubec Dominik „A“, Kmínek Lukáš, Lukošík Robin, Pletánek Jakub, Salamon Marek, Večerník Vojtěch, Venzara Jan

LSŽ: SK Hokejbal Letohrad - HBC Pardubice „bílý tým“ 5:1 (1:0,3:1,1:0)

Branky a asistence: 23:42 Martínek Matouš (Burda Tobiáš)

Sestava: Kysilková Justýna – Lukášová Rozálie, Melichárek Lukáš, Ryšavý Vojtěch, Vaníček Ondřej - Adamů Filip, Burda Tobiáš, Jeník Viktor, Ludvíček Jan, Martínek Jonáš, Martínek Matouš, Oulehla Antonín, Pecháček Zdeněk

5.turnaj VČ přeboru minipřípravek (Svitavy):

Přehled účastníků: HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Pardubice „bílý tým“, Ježci Heřmanův Městec „bílý tým“, Ježci Heřmanův Městec „modrý tým“, SK Hokejbal Letohrad, TJ Sršni Svitavy

Neděle 24.3.2024

ELD divize Východ: HBC Pardubice – SK Hokejbal Letohrad 10:2 (3:2,2:0,5:0)

Ondřej Novotný: "Do dnešního zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, což se nám částečně podařilo a na začátku zápasu jsme měli pár šancí, které jsme však nevyužili, a tak soupeř po vyhraném vhazovaní udeřil a získal vedení. Toto vedení se ještě navýšilo, když Letohrad využil přesilovku a vedl 0:2. Následně však naši kluci zabrali a po využití našich šancí jsme výsledek ještě do přestávky otočili. Ve druhé třetině jsme dokázali navýšit vedení na 5:2 a myslím, že jsme získali klid na hokejky. Ve třetí třetině jsme pokračovali v dobrém výkonu, jenž nám přinesl dalších 5 branek. Jedinou kaňkou na našem výkonu je zbytečná nedisciplinovanost, která se projevila ke konci utkání, kdy jsme udělali pár zbytečných faulů."

Branky a asistence: 09:43 Mojžíš Jakub (Plecháček Lukáš), 10:09 Chýle Jonáš (Kupka Tomáš, Doležal Jakub), 14:14 Janovský Prokop, 15:37 Kupka Tomáš (Chýle Jonáš, Hruška Martin), 17:04 Molavec Marek (Červenka Richard), 30:07 Chýle Jonáš (Kupka Tomáš), 30:48 Reinberg Jakub (Hlaváček Vojtěch), 32:39 Chýle Jonáš (Kupka Tomáš), 40:50 Hlaváček Vojtěch (Remač Jakub), 41:44 Doležal Jakub (Červenka Richard, Mojžíš Jakub)

Sestava: Kazda Jan (Voženílek Vojtěch) – Molavec Marek, Reinberg Jakub, Školník Alexandr, Švadlenka Dominik – Baráková Karolína, Červenka Richard, Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Hlaváček Vojtěch „A“, Hruška Martin, Janovský Prokop, Kupka Tomáš „C“, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš, Remač Jakub „A“, Švidrnoch Vojtěch, Závodský Jakub

Fotografie z utkání (autor Jan Kazda):

2.L: HBC Pardubice „B“ – Ježci Heřmanův Městec B 4:3pp (0:2,2:0,1:1-1:0)

Branky a asistence: 18:23 Veselík Michal (Merta Jakub, Deml Richard) PP, 20:05 Deml Richard (Chýle Jonáš), 44:57 Mašík Radek (Blažek Miroslav, Šimek Michal), 48:00 Veselík Michal

Sestava: Třináctý Jakub (Vondra Jan) – Deml Richard „A“, Kopřiva Vojtěch, Reinberg Jakub, Šimek Michal, Školník Alexandr, Snížek Šimon – Blažek Miroslav, Cacek Tomáš, Chýle Jonáš, Janovský Prokop, Mašík Radek „A“, Merta Jakub, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš, Toman Filip, Veselík Michal „C“