HBC Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

A tým se rozloučil se základní části nejvyšší výhrou v extralize

Autor: Nekolová Jana | 14.04.2024 19:39

Sobota 13.4.2024

 

ELM: HBC Pardubice – HBC Prachatice 16:0 (4:0,5:0,7:0)

Trenér Jiří Mašík: „Poslední utkání základní části jsme i kvůli nepovedenému zápasu v Karviné chtěli odehrát v nějakém módu, který jsme si v týdnu řekli. Podařilo se nám rychle vstřelit branky a pak už se skóre jen navyšovalo. Ale chtěli jsme i jiné herní věci s ohledem na play off. Třetí třetinu jsme odehráli na čtyři pětky a dva dorostenci Tomáš Kupka a Jakub Remač vstřelili své první branky v extralize. Kuba ve svém vůbec druhém střídání. Ale celý tým pracoval celé utkání dle pokynů. Prachatice bojovali, ale kvalita byla na naší straně. Měli jsme chuť a je to nejvyšší vítězství v extralize.“

Branky a asistence: 02:15 Fӧrstl Filip (Licek Matyáš, Krejčí Roman), 04:54 Licek Matyáš (Krejčí Roman, Fӧrstl Filip), 07:09 Langr Nicolas (Bílý Jan, Zajíček Tomáš), 09:55 Bílý Jan (Zajíček Tomáš, Třináctý Jakub), 22:45 Mikula Jakub (Strouhal Jan, Langr Nicolas), 25:56 Bílý Jan (Zajíček Tomáš), 26:10 Bílý Jan (Zajíček Tomáš, Langr Nicolas), 26:59 Licek Matyáš (Krejčí Roman, Fӧrstl Filip), 27:39 Kupka Tomáš (Školoudík Václav), 31:30 Krejčí Roman (Fӧrstl Filip), 33:59 Bílý Jan (Mikula Jakub), 35:00 Fӧrstl Filip (Krejčí Roman), 36:00 Remač Jakub (Hlaváček Vojtěch, Bílý Jan), 37:24 Langr Nicolas (Zajíček Tomáš, Bílý Jan) PP/EN, 41:19 Mikula Jakub (Strouhal Jan, Bílý Jan), 43:25 Bílý Jan (Hlaváček Vojtěch)

Sestava: Třináctý Jakub (Foršt Pavel) – Geisler Jakub, Hálek Miroslav, Kamaryt Filip, Kopřiva Vojtěch, Krejčí Roman, Šimek Michal, Školoudík Václav „A“, Strouhal Jan, Zajíček Tomáš – Bílý Jan, Česák Josef, Fӧrstl Filip, Hlaváček Vojtěch, Kupka Tomáš, Langr Nicolas „C“, Licek Matyáš „A“, Malý Pavel, Mikula Jakub, Moravec Luboš, Remač Jakub  

 

ELJ Nadstavba Skupina A: HBC Pardubice – HBC Hostivař 2:3ss (1:2,0:0,1:0-0:1)

Branky a asistence: 12:26 Hlaváček Vojtěch (Kopa Matěj), 44:53 Kumpan Daniel (Kupka Tomáš, Kamaryt Filip) PP

Sestava: Pišček Matěj (Trnečka Aleš) – Kadlec Miroslav „A“, Kamaryt Filip „C“, Kašpar Dominik, Kumpan Daniel, Novák Patrik, Švadlenka Dominik – Hlaváček Vojtěch, Janovský Prokop, Kopa Matěj, Kupka Tomáš, Lang Dominik, Mikula Jakub „A“, Remač Jakub, Snížek Šimon, Štach Jaroslav  

Fotografie ze zápasu (autor Jana Nekolová):

https://www.rajce.idnes.cz/kahlanka/album/elj-nadstavba-skupina-a-hbc-pardubice-hbc-hostivar-13-4-2024

 

LSŽ: HBC Pardubice „modrý tým“ - LSŽ: HBC Pardubice „bílý tým“ 14:2 (5:0,6:2,3:0)  

Branky a asistence: https://www.hokejbal.cz/zapas?id=176721

Sestava „modrý tým“: Kysilková Justýna – Blažek Václav „A“, Hruška Martin „C“, Motyčka Jakub, Smítka Šimon, Tesařík Petr, Večerník Vojtěch – Bodlák Matěj, Háva Alex, Jakubec Dominik „A“, Kohoutek Tomáš, Kolomý Vít, Lukošík Robin, Pletánek Jakub, Salamon Marek, Venzara Jan

Sestava „bílý tým“: Voráček David – Bulva Adam, Kazda Jakub, Lukášová Rozálie, Ryšavý Vojtěch, Vaníček Ondřej „C“- Burda Tobiáš, Černý Tadeáš, Hošek Adam, Jeník Viktor, Kmínek Lukáš, Ludvíček Jan, Martínek Jonáš, Melichárek Lukáš, Oulehla Antonín

Fotografie z utkání (autor Jan Kazda):
 

Svitavský pohár přípravek (3+1):

Přehled účastníků: HBC Pardubice „černý tým“, HBC Pardubice „modrý tým“, Ježci Heřmanův Městec, SK Hokejbal Letohrad, SK Kometa Polička, TJ Sršni Svitavy

Svítkovský pohár přípravek (3+1):

Přehled účastníků: HBC Pardubice „bílý tým“, HBC Svítkov Stars Pardubice „bílý tým“, HBC Svítkov Stars Pardubice „černý tým“, HBC Hradec Králové 1988, HBC Liberec, HBC Rangers Opočno 

Pavel Rampír: "Dne 13.4.2024 se konalo další kolo Regionálního přeboru přípravek. Hracími místy byly tentokrát Svítkov a Svitavy. Na začátku týdne projevilo zájem o účast na turnaji celkem 23 našich hráčů a tak jsme se rozhodli, že v tomto kole regionálního přeboru postavíme celkem tři týmy. Los turnaje poslal jeden tým do Svítkova a dva týmy vyrazily za svým soupeři do Svitav. Bohužel těsně před konáním turnaje jsme utrpěli ztrátu 5-ti hráčů, přesto jsme 3 týmy zachovali a kluci co hráli, tak dostali příležitost ukázat v jaké jsou kondici :). Všechny týmy, odehrály celkem 4 zápasy a užily si spoustu hokejbalové radosti. Obzvláště 2 týmy, které měly po absencích pouze 6 hráčů se vydaly ze všech sil. Z celkového počtu 12-ti zápasů, které naši hráči odehráli, odešli pouze ze dvou utkání poraženi, přičemž jedno utkání bylo klubové derby, kde porážka je vyvážena vítězstvím…….:) Všem hráčům a trenérům děkujeme za maximální nasazení a rodičům za doprovod a podporu na turnaji a už se těšíme na další zápasy."

Fotografie z turnaje (autor Jana Nekolová):

https://www.rajce.idnes.cz/kahlanka/album/svitkovsky-pohar-pripravek-13-4-2024

 

Neděle 14.4.2024

 

ELD divize Východ: HBC Pardubice – HC Kert Park Praha 4:3 (3:1,1:0,0:2)

Trenér Břetislav Janovský: "V neděli 14.4.2024 k přijel tým dorostu HC Kert Praha k sehrání druhého vzájemného zápasu. Hned od začátku se hrál rychlý a pohledný hokejbal, kdy se útoky přelévaly ze strany na stranu. První branku jsme vstřelili my, ale Kert zakrátko vyrovnal. Podařilo se nám hru zrychlit, což přineslo naše dva góly v závěru první třetiny. V dobré a rychlé hře jsme pokračovali i ve druhé třetině. Bohužel jsme nedokázali převahu vyjádřit více než jedním gólem. Naše vlastní dobrá hra nás na druhou stranu ukolébala, a hráči zřejmě nabyli dojmu, že už se nemůže nic stát. A tak jsme do třetí třetiny nastoupili nedostatečně koncentrovaní a soupeř svou šanci vycítil. Zatlačil nás, a po našich chybách se jim podařilo zkorigovat skóre na stav 4:3. Zápas se tím značně. Naštěstí se nám podařilo skóre 4:3 udržet a získat všechny tři body."

Branky a asistence: 04:09 Reinberg Jakub (Plecháček Lukáš), 14:17 Hlaváček Vojtěch (Remač Jakub), 14:40 Chýle Jakub, 21:51 Landsman Mathias (Hruška Martin, Kupka Tomáš) PP

Sestava: Voženílek Vojtěch – Baráková Karolína, Blažek Václav, Hruška Martin, Landsman Mathias, Molavec Marek, Reinberg Jakub, Školník Alexandr, Švadlenka Dominik, Švidrnoch Vojtěch – Červenka Richard, Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Hlaváček Vojtěch „A“, Janovský Prokop, Kupka Tomáš „C“, Mojžíš Jakub, Plecháček Lukáš, Remač Jakub „A“, Závodský Jakub

Fotografie z utkání (autor Jan Kazda):
 

2.L: HBC Pardubice „B“ – SK Prachovice 4:5pp (3:1,0:1,1:2-0:1)

Branky a asistence: 04:21 Mašík Radek (Blažek Miroslav), 06:38 Blažek Miroslav (Mašík Radek, Veselík Michal) PP, 11:50 Merta Jakub (Blažek Miroslav, Mašík Radek) PP, 31:48 Mašík Radek

Sestava: Pišček Matěj (Vondra Jan) – Deml Richard „A“, Kadlec Miroslav, Kopřiva Vojtěch, Landsman Mathias, Reinberg Jakub, Snížek Šimon, Švadlenka Dominik – Blažek Miroslav, Cacek Tomáš, Chýle Jonáš, Kopa Matěj, Lang Dominik, Mašík Radek „A“, Merta Jakub, Motyčka Adam, Toman Filip, Veselík Michal „C“

Fotografie ze zápasu (autor Jana Nekolová):

https://www.rajce.idnes.cz/kahlanka/album/2-l-hbc-pardubice-b-sk-prachovice-14-4-2024

 

7. kolo Přeboru MŽ (Heřmanův Městec):

Trenér Martin Bulva: "Do Heřmanova Městce jsme odjeli bez dvou obránců ze základu, jelikož se potýkáme na tomto postu s marodkou. Hráči, kteří je nahradili se však snažili. První zápas jsme odehráli se Svítkovem na který se nám letos výsledkově daří i když jsou to zápasy vyrovnané. Bohužel do zápasu jsme vstoupili až moc vlažně a soupeř, který byl v silné sestavě náš přístup potrestal rychlým gólem. V první třetině jsme si pořádné šance nevypracovali, útočné akce jsme spíše přehrávali, tento slabší herní projev se ukázal i na počtu střel. Jediná přesilová hra v zápase nám gól nepřinesla. Druhá třetina byla již mírně lepší, ale spíše až o druhé půlky, každopádně se hra se vyrovnala. Místo finálního náporu jsme čistě prohráli vhazování a soupeřův střelec Svoboda prostřelil jinak výborného Voráčka. Zbraně jsme i přes nedostatek času nesložili a po odvolání brankáře se nám podařilo ještě snížit na rozdíl jedné branky. Bohužel 6 vteřin nám na vyrovnání nestačilo i když chybělo pár vteřin, aby náš hráč zakončil další útok v úplném konci zápasu. Zápas se však lámal jinde a rozhodně máme na čem pracovat! Soupeři gratulujeme k výhře v derby zkušených týmů. Opět se odehrál zápas v rámci slušnosti a férovosti. Myslím si, že tyto zápasy jsou ozdobou letošního přeboru MZ, jen škoda že jich není více. Druhý zápas s Ježky nám i přes úvodní tlak trvalo docela dlouho, že jsme se prosadili. Proto první třetina skončila jen 2:0 pro Alfu. Druhá část byla již střelecky aktivnější a začali nám padat i góly. Jediný slabší moment byl zbytečný faul na hráče domácích. Zápas jsme již dovedli do vítězného konce. Další a poslední zápas byl s Přelouči, kde jsme opět hráli převážně v pásmu soupeře, ale zase stejně v zápase s Ježky nás zrazovala střelba a výborně chytal brankář Jestřábů. Druhá polovina byla střelecky lepší, ale v závěru to byl festival neproměněných gólových šancí. Obecně jsem rád, že naši hráči i přes občasné bolístky se snaží souboje v zápasech ustát. Na druhou stranu i naši hráči se občas musí vyvarovat zbytečných vyloučení. Turnaj hodnotíme spíše pozitivně, ale je před hráči ještě hodně práce, to je cílem této kategorie."

HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Pardubice „modrý tým“ 2:1 (1:0,1:1)

https://www.hokejbal.cz/zapas?id=177575

HBC Pardubice „modrý tým“ – Ježci Heřmanův Městec 7:0 (2:0,5:0)

https://www.hokejbal.cz/zapas?id=177577

HBC Pardubice „modrý tým“ – HC Jestřábi Přelouč 4:0 (1:0,3:0)

https://www.hokejbal.cz/zapas?id=177578

 

7. kolo Přeboru MŽ (Pardubice - Polabiny):

Trenér David Nedoma: "Bílý tým mladších žáku, který čítal celkem 8 přípravkářů odvedl v Pardubicích velmi dobrý výkon. První zápas proti Hradci předvedli hráči krásný výkon a především díky promyšleným přihrávkám za obranu soupeře, jsme se ujmuli vedení, které jsme už nepustili a vyhráli zápas. Druhý zápas proti Liberci byl náročnější. Liberečtí hráči byli běhaví a chvíli jsme hledali způsob, jak můžeme jejich rychlost vyrovnat. Velmi krásnými situacemi 1 na 1 jsme se dostali do zápasu a byli jsme schopni hrát s Libercem velmi vyrovnaný zápas, který jsme nakonec vyhráli poměrem 2:1. Náš poslední zápas byl proti Poličce, se kterou jsme se na podzim nesetkali, takže pro naše hráče to byla premiéra s hráči, které neznají. V tomto zápase Polička potvrdila svoje zkušenosti, kdy jsme nebyli schopni se dostat k jakékoliv větší šanci, avšak v bráně nás podržel výbornými zákroky náš brankář, který ukázal, že do budoucna se máme na co těšit jeho fantastickým výkonem. Celkově byl výkon velmi dobrý a dalšími zkušenosti se hráči více posunou a připraví na další zápasy."

HBC Pardubice „bílý tým“ – HBC Hradec Králové 1988 3:0 (2:0,1:0)

https://www.hokejbal.cz/zapas?id=177580

HBC Liberec - HBC Pardubice „bílý tým“ 1:2 (1:1,0:1)

https://www.hokejbal.cz/zapas?id=177583

HBC Pardubice „bílý tým“ – SK Kometa Polička 0:7 (0:3,0:4)

https://www.hokejbal.cz/zapas?id=177585


Zpět na výpis článků

Naši partneři