HBC Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

PLAY OFF: A tým prohrává v semifinále 0:2, ale jako tým bude bojovat až do konce!

Autor: Nekolová Jana | 5.05.2024 15:54


Sobota 4.5.2024

 

STAV SÉRIE: 1:0

ELM PF SE1: HBC Hostivař – HBC Pardubice 4:1 (0:0,1:1,3:0)

Trenér Jiří Mašík: „V prvním zápase, jsme hráli 29:49 min velmi dobře. Vedli jsme 1:0 a náš tým byl velmi aktivní. Po buly jsme udělali chybičku, soupeř vyrovnal, což byl za mě zlomový moment. Hned na začátku třetí třetiny dal branku na 2:1 a od té doby byli domácí lepším týmem. My jsme začali dělat chyby a pak už jsme zápas nedokázali otočit na naši stranu.“

Branky a asistence: 16:12 Krejčí Roman (Langr Nicolas, Bílý Jan) PP

Sestava: Foršt Pavel (Třináctý Jakub) – Geisler Jakub, Hálek Miroslav, Kopřiva Vojtěch, Krejčí Roman, Šimek Michal, Školoudík Václav „A“, Strouhal Jan – Bílý Jan, Česák Josef, Fӧrstl Filip, Janeček Martin, Langr Nicolas „C“, Licek Matyáš „A“, Malý Pavel, Mikula Jakub, Moravec Luboš  

 

STAV SÉRIE: 0:2

ELJ PF Předkolo: HBC Hodonín - HBC Pardubice 2:5 (1:0,0:2,1:3)

Branky a asistence: 21:24 Kupka Tomáš SH, 25:47 Štach Jaroslav, 33:43 Kamaryt Filip (Lang Dominik), 35:49 Kupka Tomáš (Lang Dominik), 42:44 Snížek Šimon (Štach Jaroslav) EN

Sestava: Trnečka Aleš (Pišček Matěj) – Kadlec Miroslav „A“, Kamaryt Filip „C“, Kašpar Dominik, Kumpan Daniel, Landsman Mathias, Novák Patrik – Hlaváček Vojtěch, Janovský Prokop, Kopa Matěj, Kupka Tomáš, Lang Dominik „A“, Plecháček Lukáš, Remač Jakub, Snížek Šimon, Štach Jaroslav  

 

STAV SÉRIE: 0:3

2.L PF SF3: HBC Pardubice B - HBC Hradec Králové 1988 B 2:6 (1:1,0:3,1:2)

Branky a asistence: 11:26 Deml Richard (Kopřiva Vojtěch, Blažek Miroslav) PP, 41:39 Blažek Miroslav (Kamaryt Miloš, Deml Richard) PP

Sestava: Vondra Jan (Kazda Jan) – Deml Richard, Kamaryt Miloš „C“, Kopřiva Vojtěch, Školník Alexandr, Švadlenka Dominik, Švidrnoch Vojtěch – Blažek Miroslav, Cacek Tomáš, Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Mašík Radek „A“, Toman Filip, Veselík Michal „C“, Závodský Jakub

 

LSŽ Nadstavba Skupina A: HBC Pardubice „modrý tým“ – HBC Hradec Králové 1988 1:4 (1:1,0:1,0:1)

Branky a asistence: 07:30 Lukošík Robin (Blažek Václav) PP

Sestava: Voženílek Vojtěch (Voráček David) – Fiala Jan, Hruška Martin „C“, Motyčka Jakub, Smítka Šimon, Tesařík Petr, Večerník Vojtěch – Blažek Václav „A“, Bodlák Matěj, Háva Alex, Jakubec Dominik „A“, Kmínek Lukáš, Kohoutek Tomáš, Kolomý Vít, Lukošík Robin, Pletánek Jakub, Salamon Marek, Venzara Jan

 

LSŽ Nadstavba Skupina B: HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice „bílý tým“ 2:5 (0:3,1:1,1:1)

Branky a asistence: 05:16 Černý Tadeáš (Martínek Matouš), 07:31 Oulehla Antonín (Vaníček Ondřej), 12:06 Ludvíček Jan (Buriánek Jan), 27:15 Hošek Adam (Martínek Matouš), 37:22 Hošek Adam (Lukášová Rozalie, Kazda Jakub) PP

Sestava: Kysilková Justýna – Bulva Adam, Ludvíček Jan, Lukášová Rozálie, Ryšavý Vojtěch, Vaníček Ondřej - Burda Tobiáš, Buriánek Jan, Černý Tadeáš, Hakl Tadeáš, Hošek Adam, Jeník Viktor, Kazda Jakub, Martínek Jonáš, Martínek Matouš „C“, Novotný Matyáš, Oulehla Antonín

 

LIGA ŽEN: HBC Enviform Třinec – HBC Pardubice 3:1 (1:1,2:0)

Branky a asistence: 04:30 Kotyrová Kateřina (Janovská Klára, Kantoříková Kamila)

Sestava: Lankašová Zuzana – Janovská Klára, Kopečková Adéla, Němcová Petra, Petrášková Valerie „A“ – Hovorková Petra, Kantoříková Kamila, Kotyrová Kateřina, Koželská Veronika, Mikulová Tereza „C“, Stará Nikola  

LIGA ŽEN: HBC Plzeň-Litice – HBC Pardubice 4:0 (3:0,1:0)

Sestava: Lankašová Zuzana – Janovská Klára, Kopečková Adéla, Němcová Petra, Petrášková Valerie „A“ – Hovorková Petra, Kantoříková Kamila, Kotyrová Kateřina, Koželská Veronika, Mikulová Tereza „C“, Stará Nikola  

LIGA ŽEN: HBC Pardubice – SK Kelti 2008 3:1 (1:1,2:0)

Branky a asistence: 00:24 Kotyrová Kateřina (Kantoříková Kamila), 15:42 Mikulová Tereza (Kantoříková Kamila, Stará Nikola), 21:06 Kotyrová Kateřina (Mikulová Tereza, Stará Nikola)

Sestava: Lankašová Zuzana – Janovská Klára, Kopečková Adéla, Němcová Petra, Petrášková Valerie „A“ – Hovorková Petra, Kantoříková Kamila, Kotyrová Kateřina, Koželská Veronika, Mikulová Tereza „C“, Stará Nikola  


RYS CUP 2024 KLADNO

RT Přípravka: "Na pozvání HBC Kladno se část našich přípravkářů zúčastnila turnaje RYS CUP 2024. V sobotu 4.5. se spolu s dvě domácími celky a týmem z HBC Hostivař a HBC Svítkov Stars utkali naši přípravkáři v turnaji RYS CUP 2024 pořádaném hokejbalovým klubem HBC Kladno. Formát turnaje, kdy se na 2x9 min. čistého času utkal každý s každým zajistil dostatečné hokejbalové vyžití pro všechny zúčastněné. Náš tým se utkal se soupeři, které běžně nemáme možnost potkat v rámci regionálního přeboru a tak pro naše hráče byl turnaj cennou zkušeností a výbornou příležitostí k porovnání se s týmy z jiného regionu. Jedinou porážku náš tým utrpěl od hráčů ze Svítkova, kteří po zásluze nakonec celý turnaj vyhráli. Naši hráči si nakonec z Kladna odvezli medaile a pohár za 2. místo. Klubu HBC Kladno děkujeme za pozvání a soupeřům děkujeme za hezká a férová utkání."


Neděle 5.5.2024

 

STAV SÉRIE: 2:0

ELM PF SE2: HBC Hostivař – HBC Pardubice 6:0 (2:0,1:0,3:0)  

Trenér Jiří Mašík: „Druhé utkání se nám nepovedlo už od začátku, kdy Hostivař vedla už 2:0 a i když jsme ve druhé třetině dostali domácí pod tlak, i tak jsme branku bohužel nevstřelili. Bohužel domácí svoji šanci využili na 3:0. Pak už jsme se těžko prosazovali. Největší rozdíl je nevyužívání šancí. Domácí mají plno zkušených hráčů a to se v zakončení projevilo. My jsme si nepomohli ani našima přesilovkama, kterých jsme měli několik. Trenůjeme je, ale v zápase jsme je nedokázali využít. Sice prohráváme 0:2, ale my jsme tým a budeme bojovat do konce.“

Sestava: Foršt Pavel, Třináctý Jakub – Geisler Jakub, Hálek Miroslav, Kamaryt Filip, Kopřiva Vojtěch, Krejčí Roman, Školoudík Václav „A“, Strouhal Jan – Bílý Jan, Česák Josef, Fӧrstl Filip, Janeček Martin, Langr Nicolas „C“, Licek Matyáš „A“, Malý Pavel, Mikula Jakub, Moravec Luboš

 

ELD Nadstavba Skupina A Východ: HBC Hradec Králové 1988 - HBC Pardubice 2:3pp (0:1,2:1,0:0-0:1)

Branky a asistence: 03:38 Chýle Jonáš (Kupka Tomáš, Pletánek Jakub), 28:11 Kupka Tomáš (Chýle Jonáš), 46:22 Doležal Jakub (Molavec Marek, Hlaváček Vojtěch)

Sestava: Voženílek Vojtěch (Kazda Jan) – Hruška Martin, Janovský Prokop, Landsman Mathias, Molavec Marek, Švadlenka Dominik „A“, Švidrnoch Vojtěch – Blažek Václav, Bodlák Richard, Červenka Richard, Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Hlaváček Vojtěch „A“, Kupka Tomáš „C“, Lukošík Robin, Mojžíš Jakub, Motyčka Jakub, Plecháček Lukáš, Pletánek Jakub, Reinberg Jakub, Závodský Jakub

Fotografie ze zápasu (autor Jan Kazda):
 

Svítkovský pohár minihokejbalu (3+0):

Přehled účastníků: HBC Pardubice „bílý tým“, HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Svítkov Stars Pardubice „bílý tým“, HBC Svítkov Stars Pardubice „černý tým“, Ježci Heřmanův Městec „bílý tým“, Ježci Heřmanův Městec „modrý tým“, TJ Lokomotiva Česká Třebová, TJ Nový Bydžov, TJ Sršni Svitavy¨

Trenér Pavel Rampír:  "V neděli se do Svítkova na turnaj mikropřípravek valila „modrobílá lavina“ čítající 20!!! hráčů. Je skvělé, že máme takto široká hráčská kádr a příště zapracujeme na účasti 3 týmů. Našimi soupeři byli 2 týmy z Heřmanova Městce, hráči z České Třebové, Svitav, Nového Bydžova a jeden tým domácího Svítkova. Každých z našich týmu odehrál skvělé 4 zápasy a nechali ve svítkovské aréně všechny síly, které v danou chvíli měl. Díky delším pauzám mezi zápasy si kluci užili i fotbal a „budovatelské“ hry při stavbě domečků a bunkrů…..:) Krásné počasí, dobří soupeři a výborná nálada se nás držela až do konce turnaje a tak jsme chvilku pře polednem mohli všichni vyrazit domů na zasloužený oběd. Turnaj jsme si užili a budeme se těšit na další turnaj naší nejmladší kategorie."

Fotografie z turnaje (autor Jana Nekolová):

https://www.rajce.idnes.cz/kahlanka/album/svitkovsky-pohar-mikropripravek-5-5-2024Fotografie u článku (zdroj HBC Hostivař)

Zpět na výpis článků

Naši partneři