HBC Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

PLAY OFF: A tým skončil v semifinále a je tak čtvrtý v republice

Autor: Nekolová Jana | 12.05.2024 19:43


Sobota 11.5.2024

 

STAV SÉRIE: 0:3

ELM PF SE3: HBC Pardubice – HBC Hostivař 2:3pp (0:1,1:0,1:1-0:1)

Trenér Jiří Mašík: „Bohužel ke zraněným Břízkovi a Zajdovi dva hráči jeli na svatbu, takže jsme postavili tři juniory a jednoho dorostence. I přesto jsme odehráli dobrý zápas a měli jsme šanci získat první bod v sérii. Ale Hostivař, jak si stáhla hráče z celé republiky, tak má zkušenosti na všech postech a to rozhodlo nejen tento zápas, ale i celou sérii. My jsme asi letos narazili na náš strop, neměli jsme dostatečně široký kádr a to se v play off projevilo. A trochu musíme být kritický i k sobě, od některých hráčů jsme čekali větší herní i bodový přínos. Ale za celou sezónu patří klukům poděkování, skončit čtvrtý v republice je dobrý výsledek. Klukům z Hostivaře přeji hodně štěstí do finále, ale trenér který sprostě nepublikovatelnými výrazy uráží nejen hráče soupeře, což by se v emocích možná dalo vysvětlit, ale i svoje vlastní nemá u sportovního kolektivu, co dělat. Vždy ctím pravidlo, že hráče může trenér seřvat, ale nikdy urazit. Teď to vyřazení bolí, ale nakonec to vezmeme jako úspěch, když jsme navíc za sebou nechali týmy jako Ústí, Kladno, Letohrad. První tři týmy jsou poskládané z hráčů z celé republiky, doplněné hokejisty a to se těžko přehrává s vlastními hráči a juniory. I proto si semifinále vážíme.“

Branky a asistence: 17:41 Strouhal Jan (Bílý Jan), 42:47 Mikula Jakub (Bílý Jan) PP

Sestava: Foršt Pavel (Třináctý Jakub) – Geisler Jakub, Hálek Miroslav, Kadlec Miroslav, Kamaryt Filip, Kopřiva Vojtěch, Školoudík Václav „A“, Strouhal Jan – Bílý Jan, Česák Josef, Hlaváček Vojtěch, Janeček Martin, Kupka Tomáš, Lang Dominik, Langr Nicolas „C“, Licek Matyáš „A“, Malý Pavel, Mikula Jakub, Moravec Luboš  

 

STAV SÉRIE: 0:2

ELJ PF ČF2: HBC Pardubice – HBC Kladno 2:5 (0:1,0:0,2:4)

Branky a asistence: 32:05 Hlaváček Vojtěch (Kašpar Dominik), 41:38 Mikula Jakub

Sestava: Trnečka Aleš (Pišček Matěj) – Hruška Martin, Kadlec Miroslav „A“, Kamaryt Filip „C“, Kašpar Dominik, Kumpan Daniel, Novák Patrik, Švadlenka Dominik – Červenka Richard, Hlaváček Vojtěch, Janovský Prokop, Kopa Matěj, Kupka Tomáš, Lang Dominik, Mikula Jakub „A“, Plecháček Lukáš, Snížek Šimon, Štach Jaroslav  

Fotografie ze zápasu (autor Jana Nekolová):

https://www.rajce.idnes.cz/kahlanka/album/elj-pf-cf2-hbc-pardubice-hbc-kladno-11-5-2024

 

LSŽ Nadstavba Skupina B: TJ Lokomotiva Česká Třebová - HBC Pardubice „bílý tým“ 5:6 (0:3,2:2,3:1)

Branky a asistence: 16:28 Martínek Jonáš (Ludvíček Jan, Melichárek Lukáš), 26:01 Martínek Matouš, 33:12 Ryšavý Vojtěch (Novotný Matyáš), 33:30 Oulehla Antonín (Ryšavý Vojtěch), 34:07 Jeník Viktor (Černý Tadeáš)

Sestava: Burda Tobiáš – Bulva Adam, Kazda Jakub, Melichárek Lukáš, Ryšavý Vojtěch - Černý Tadeáš, Jeník Viktor, Korchňák Jiří, Ludvíček Jan, Martínek Jonáš, Martínek Matouš „C“, Novotný Matyáš, Oulehla Antonín, Šubrt Matěj

Fotografie z utkání (autor Jan Kazda):
 

LSŽ Nadstavba Skupina A: HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Pardubice „modrý tým“ 0:2 (0:0,0:1,0:1)

Branky a asistence: 25:05 Kohoutek Tomáš (Blažek Václav), 43:49 Hruška Martin EN

Sestava: Voráček David – Hruška Martin „C“, Motyčka Jakub, Smítka Šimon, Tesařík Petr, Večerník Vojtěch – Blažek Václav „A“, Bodlák Matěj, Háva Alex, Hošek Adam, Jakubec Dominik „A“, Kmínek Lukáš, Kohoutek Tomáš, Kolomý Vít, Lukošík Robin, Pletánek Jakub, Salamon Marek, Venzara Jan, Voženílek Vojtěch

 

Polabinský pohár přípravek (3+1):

Přehled účastníků: HBC Pardubice „bílý tým“, HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Svítkov Stars Pardubice „bílý tým“, HBC Svítkov Stars Pardubice „černý tým“, TJ Snack Dobřany „bílý tým“, TJ Snack Dobřany „černý tým“, SK Kometa Polička

Fotografie z turnaje (autor Jana Nekolová):

https://www.rajce.idnes.cz/kahlanka/album/polabinsky-pohar-pripravek-11-5-2024


Neděle 12.5.2024

 

ELD Nadstavba Skupina A Východ: HBC Pardubice – SK Rebel Praha 5:4pp (1:1,2:2,1:1-1:0)

Branky a asistence: 01:33 Doležal Jakub (Hlaváček Vojtěch), 28:17 Kupka Tomáš, 29:01 Janovský Prokop (Hlaváček Vojtěch), 34:51 Reinberg Jakub (Hlaváček Vojtěch), 49:25 Hlaváček Vojtěch (Kupka Tomáš)

Sestava: Kazda Jan – Hruška Martin, Janovský Prokop, Landsman Mathias, Švadlenka Dominik „A“, Švidrnoch Vojtěch – Blažek Václav, Červenka Richard, Chýle Jonáš, Doležal Jakub, Hlaváček Vojtěch „A“, Kupka Tomáš „C“, Mojžíš Jakub, Molavec Marek, Plecháček Lukáš, Pletánek Jakub, Reinberg Jakub, Školník Alexandr, Závodský Jakub

Fotografie z utkání (autor Jan Kazda):
 

9.kolo PMŽ (Pardubice – Polabiny):

Trenér Martin Bulva: "Dne 12.5.2024 jsme sehráli další kolo Přeboru MZ, tentokrát herním místem byly Polabiny, tedy domácí prostředí našeho týmu. Do tohoto kola jsme opět nasadili pouze jeden tým. Soupeři nám byli opět Přelouč a tým Liberce. Zejména jsme byli rádi, že se nám do sestavy vrátili dva obránci ze základního kádru, kteří se již uzdravili. Zápas s Přeloučí, která přijela pro nemoci pouze s 8 hráči, byl tímto početním stavem poznamenán. Zápas jsme vyhráli, soupeř ze sebe vydal vše co mu počet hráčů dovolil. Druhý zápas byl s Libercem, který měl ve svém brankovišti malého hráče. Po rychlých gólech jsme upravili taktiku a snažili jsme se hrát více kombinačně. Výsledek byl jednoznačný, pochvala pro kluky s liškou na dresech, že makali celý zápas. Nyní nám zbývá sehrát už jen dvě kola a poté již směřujeme na Finálový turnaj do Karviné, který bude vrcholem celé sezóny. Zde utkáme se silnými soupeři, což bude pro naše hráče skvělá konfrontace a ověření jejich schopností."

HBC Pardubice – HC Jestřábi Přelouč 7:0 (3:0,2:0,2:0)

https://www.hokejbal.cz/zapas?id=178014

HBC Liberec – HBC Pardubice 0:11 (0:3,0:4,0:4)

https://www.hokejbal.cz/zapas?id=178016

Fotografie z utkání (autor Jan Kazda):

Zpět na výpis článků

Naši partneři