HBC Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

Víkend přinese B týmu boj o třetí místo, dorostenci se utkají s Kertem, SŽ s Letohradem a Svitavami

Autor: Nekolová Jana | 16.05.2024 14:27


Sobota 18.5.2024

 

LSŽ Nadstavba Skupina A: SK Hokejbal Letohrad - HBC Pardubice „modrý tým“ (10:00, Letohrad)

 

LSŽ Nadstavba Skupina B: TJ Sršni Svitavy - HBC Pardubice „bílý tým“ (10:00, Svitavy)


Jednodenní turnaj přípravek Mixle Pixle (ZS Česká Třebová):

Přehled účastníků: HBC Pardubice „bílý tým“, HBK Kyjov, Rytíři DDM Děčín, HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Kladno, SK Rebel Praha

Hřiště 1:

12:00 HBC Pardubice „bílý tým“ - HBK Kyjov

13:00 SK Rebel Praha - HBC Pardubice „bílý tým“

13:30 HBC Kladno - HBC Pardubice „bílý tým“

15:30 HBC Pardubice „bílý tým“ - Rytíři DDM Děčín

16:00 HBC Pardubice „bílý tým“ - HBC Pardubice „modrý tým“

Hřiště 2:

12:30 HBC Pardubice „modrý tým“ – HBC Kladno

13:00 HBC Pardubice „modrý tým“ – Rytíři DDM Děčín

14:00 SK Rebel Praha - HBC Pardubice „modrý tým“

15:30 HBK Kyjov - HBC Pardubice „modrý tým“

 

Prachovický pohár minipřípravek (3+1):

Přehled účastníků: HBC Hradec Králové 1988 „červený tým“, HBC Hradec Králové 1988 „žlutý tým“, HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Pardubice „bílý tým“, Ježci Heřmanův Městec „bílý tým“, Ježci Heřmanův Městec „modrý tým“, HBC Prachovice, TJ Sršni Svitavy

Hřiště 1:

08:45 HBC Hradec Králové 1988 „žlutý tým“ - HBC Pardubice „modrý tým“

09:35 HBC Pardubice „modrý tým“ – TJ Sršni Svitavy

10:25 Ježci Heřmanův Městec „bílý tým“ - HBC Pardubice „modrý tým“

11:30 HBC Pardubice „modrý tým“ – HBC Prachovice

Hřiště 2:

09:10 HBC Pardubice „bílý tým“ - HBC Hradec Králové 1988 „červený tým“

09:35 Ježci Heřmanův Městec „modrý tým“ - HBC Pardubice „bílý tým“

10:50 HBC Pardubice „bílý tým“ – HBC Prachovice

11:55 Ježci Heřmanův Městec „bílý tým“ - HBC Pardubice „bílý tým“

12:20 Zakončení turnaje      

 

Jednodenní turnaj minihokejbalu žen (3+1) Pardubice Polabiny:

Skupina A: HBC Svítkov Stars Pardubice, HBC Pardubice, HBC Liberec

Skupina B: TJ Kovo Praha, TJ Lokomotiva Česká Třebová, Rebel Skalica

Hřiště 1:

10:00 HBC Pardubice – HBC Svítkov Stars Pardubice

10:45 HBC Liberec – HBC Pardubice

12:15 ČF1: 2.tým skupina A – 3.tým skupina B

13:00 SE1: vítěz skupiny A – vítěz ČF2

13:30 O5M: poražený ČF1 – poražený ČF2

14:00 FI: vítěz SE1 – vítěz SE2

Hřiště 2:

12:15 ČF2: 2.tým skupina B – 3.tým skupina A

13:00 SE2: vítěz skupiny B – vítěz ČF1

14:00 O3M: poražený SE2 – poražený SE1

14:30 vyhlášení výsledků turnaje

 

Neděle 19.5.2024

 

ELD Nadstavba Skupina A Východ: HC Kert Park Praha - HBC Pardubice (16:00, Praha - Lužiny)

 

2.L PF O3M: Ježci Heřmanův Městec B - HBC Pardubice B (10:30, Heřmanův Městec)


Zpět na výpis článků

Naši partneři