HBC Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

Dorostenci zabojují o vyrovnání série s Berounem, SŽ jedou na Finálový turnaj do Ústí nad Labem

Autor: Nekolová Jana | 6.06.2024 12:43


Pátek 7.6.2024

 

LSŽ Finálový turnaj: SK Jihlava - HBC Pardubice „modrý tým“ (17:00, ZS Ústí nad Labem)


Sobota 8.6.2024

 

ELD PF ČF2: SK Kelti 2008 - HBC Pardubice (16:00, Beroun - Hlinky), stav série 1:0

 

LSŽ Finálový turnaj: HBC Pardubice „modrý tým“ – HBC Kladno (14:00, ZS Ústí nad Labem)

 

Královehradecký pohár minipřípravek (3+1):

Přehled účastníků: HBC Hradec Králové 1988 „černý tým“, HBC Hradec Králové 1988 „žlutý tým“, HBC Hradec Králové 1988 „červený tým“, HBC Pardubice „modrý tým“, HBC Pardubice „bílý tým“, SK Hokejbal Letohrad, HBC Liberec „bílý tým“, HBC Liberec „černý tým“, HBC Rangers Opočno, TJ Sršni Svitavy

Hřiště 1:

08:25 HBC Pardubice „modrý tým“ - HBC Rangers Opočno

09:15 HBC Hradec Králové 1988 „žlutý tým“ - HBC Pardubice „modrý tým“

10:30 HBC Liberec „bílý tým“ - HBC Pardubice „modrý tým“

11:10 HBC Pardubice „modrý tým“ - HBC Hradec Králové 1988 „černý tým“

Hřiště 2:

08:25 HBC Hradec Králové 1988 „červený tým“ - HBC Pardubice „bílý tým“

09:40 HBC Pardubice „bílý tým“ - SK Hokejbal Letohrad

10:50 HBC Pardubice „bílý tým“ - HBC Liberec „černý tým“

11:50 TJ Sršni Svitavy - HBC Pardubice „bílý tým“

12:10 zakončení turnaje

 

Neděle 9.6.2024

 

ELD PF ČF3: HBC Pardubice - SK Kelti 2008 (14:00, Pardubice – Polabiny), zrušeno - stav série 0:2

 

LSŽ Finálový turnaj (ZS Ústí nad Labem):  

09:00 SF1: 1.A – 2.B

11:00 SF2: 1.B – 2.A

13:00 O5M: 3.A – 3.B

15:00 O3M: poražený SF1 – poražený SF2

17:00 O1M: vítěz SF1 – vítěz SF2

 

11.kolo PMŽ (Pardubice - Polabiny):

08:00 HBC Pardubice „modrý tým“ – HBC Hradec Králové 1988

08:45 HBC Pardubice „bílý tým“ - HBC Svítkov Stars Pardubice

09:45 HBC Pardubice „bílý tým“ - HBC Hradec Králové 1988

10:30 HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Pardubice „modrý tým“

12:15 HBC Pardubice „modrý tým“ -  HBC Pardubice „bílý tým“  


Zpět na výpis článků

Naši partneři