HBC Pardubice 2015/2016

  • Fanshop

Turnaj ENTERIA Arena

Autor: Nekolová Jana | 24.06.2024 17:11

ENTERIA ARÉNA - turnaj MIKRO A MINI

V sobotu 22.6. náš klub za pomoci města Pardubice uspořádal v rámci Pardubického Sportovního dne hokejbalový turnaj pro naše nejmenší kategorie mikropřípravky a minipřípravky. Jednalo se již o druhý ročník tohoto turnaje a místem konání byla opět pardubická Enteria aréna. Od 9:30 až do 15:00 se arénou prohánělo deset týmu obou kategorií což představovalo téměř 100 dětí, kterým dělali doprovod skvěle fandící rodiče. Protože se jedná o náš klubový turnaj a nejsme tak úplně svázáni svazovými pravidly hokejbalu, hráli obě kategorie na 2x7 min. čistého času bez ohledu na aktuální skóre zápasu. Kategorie MINI měla standardní „dospěláckou" velikost branek kategorie MIKRO hrála na zvětšení branky o rozměrech 180x30x30. Byli jsme tak svědky spousty gólů a o to nám šlo, protože góly jsou kořením tohoto sportu a my jsme chtěli dát dětem co nejvíce radostí ze vstřelené branky.

Jelikož se jednalo o už opravdu poslední turnajové klání těchto kategorií v této sezóně, tak všechny děti daly do tohoto posledního turnaje veškeré síly a um, který posbíraly na trénincích během sezóny. Určitě i vidina toho, že si jako tým mohou hráči odvézt do domácích kabin zlaté poháry a medaile je hnala za dalším a dalším gólem.

Kdo další popoháněl hráče a vléval jim energii do žil byli skvěle fandící rodiče. A nejen jako už tradičně ti naši domácí, ale velmi hlasitě se přidávali i rodiče z Prahy, České Třebové a malí bubeníci z Kladna. I když je hala pro více jak 10 tis. diváků, myslíme, že chvílemi hráči nemohli žádné pokyny slyšet………

Ve skvělé formě se na závěr sezóny představili hráči z SK Rebel Praha v kategorii mikropřípravka a hráči z HBC Kladno v kategorii minipřípravka, kteří shodně všechna svá utkání vyhráli!!!
Vítězi se však stali všichni hráči, trenéři i rodiče, kteří vážili cestu do Pardubic jen pro to, aby dopřály svým ratolestem krásný pocit ze hry jménem hokejbal a umožnili jim prožít určitě další hezké sportovní zážitky. Některé kluby obsadili dokonce obě kategorie a o to více si vážíme jejich účasti.

Velké poděkování tak patří do Prahy, Kladna, České Třebové, Prachovic a samozřejmě i domácím hráčům, trenérům i rodičům.

Budeme se snažit, aby proběhl i 3. ročník turnaje v r. 2025 a pokud se nám podaří pokračovat ve výborné spolupráci se naším městem, věříme že se akce uskuteční a plánujeme ji obohatit o další sportovní aktivity v rámci Enteria arény tak, aby se s plnou parádou mohlo říci, že se jedná Pardubický Sportovní den.

Na závěr přejeme za naší kategorii MINI/MIKRO všem našim soupeřům, jejich trenérům a rodičům krásné prázdniny a v září se budeme v nové sezóně těšit na další hokejbalové „bitvy“.

RT MINI/MIKRO

Zpět na výpis článků

Naši partneři